TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaJak to bude vypadat na party MXTRONICA

09.05.2006

Ještě poslední týden nás dělí od vypuknutí jedinečné taneční party Mxtronica. Kromě vystoupení mnoha velkých zahraničních hvězd bude 12. května v pražském Průmyslovém Paláci k vidění několik technických unikátů, které dosud u nás nebyly na taneční party použity. Hlavní Mxtronica stage, která bude umístěna ve střední hale paláce, bude ozvučena nejmodernějším zvukovým systémem L´Asoustics o výkonu 90 kW. Centrální proječní plochy tvoří 70 m2 nejnovějších LED stěn, které budou po obvodu prostoru podpořeny prstencem skládajícím se ze 40ti plazmových obrazovek. Masivní světelný park tak bude dotvářet naprosto jedinečnou audiovizuální show synchronizovanou se speciálně vytvořenými videoprojekcemi s podporou unikátních pyroefektů. Red Lounge v levém křídle Průmyslového Paláce bude kromě hudební stage se stejně kvalitním a výkonným zvukovým aparátem nabízet i vyvýšenou odpočinkovou zónu vybavenou pohodlnými sedacími soupravami.
Na obou scénách budou během party probíhat taneční vystoupení a performance speciálně vytvořené pro Mxtronica party. Kromě desítek metrů plně vybavených barů bude pro návštěvníky připraveno několik dalších doplňkových aktivit jako fotostudio nebo výroba vlastních triček. Celkem bude použito více než 70 plazmových obrazovek, několik dalších projekčních ploch, obří paniprojekce, atd. Pro lepší představu přikládáme 3D modely obou prostorů Mxtronica party. Na stránkách k party jsou dále ke stažení 3D videoanimace jak Mxtronica stage, tak i druhé Red Lounge scény. Tato akce je určena pro kuřáky starší 18. let. Vstup na Mxtronica party je po registraci zdarma, nebo lze zakoupit vstupenky na místě v den konání akce za 250 Kč. Počet vstupenek je limitován. Veškeré informace na www.mxt.cz.

Pražský Průmyslový Palác přivítá za necelé čtyři týdny, tedy 12. května, exkluzivní taneční party MXTRONICA, která představí na dvou hudebních scénách téměř dvě desítky umělců z více než sedmi zemí. Vstup na Mxtronica party je po registraci zdarma. Je na čase si představit hlavní hvězdy MXTRONICA stage, která se bude nacházet ve středním křídle paláce. SANDER KLEINENBERG /NL/ – Sander Kleinenberg patří se jmény jako Tiesto, Armin Van Buuren, Ferry Corsten či Marco V ke generaci nejpopulárnějších holandských Djů a producentů, kteří již několik let určují směr a vývoj taneční scény. Kromě jeho pravidelných rezidencí v Kanadě, USA a na Ibize jej můžete vidět jeho nesčetných vystoupeních od Belfastu po Buenos Aires. Sander se v minulosti proslavil legendárními kompilacemi Global Underground, sérií EP Four Seasons, nebo spoluprácí a remixy pro Justina Timberlaka. Jeho aktuálním úspěchem je bezespory hlavní ocenění na WMC Miami v kategorii Best European DJ.

JAMES ZABIELA /UK/ – James Zabiela si právem zaslouží respekt a uznání za to, co se mu podařilo v jeho mladém věku dosáhnout. Ve svých 24 letech právem zaujímá tento britský talent 13. příčku v anketě DJ MAGu, obklopen jmény jako Richie Hawtin, Christopher Lawrence, nebo Judge Jules. Jeho raketová kariéra odstartovala okamžikem, kdy jej vzal DJ Sasha pod svá křídla do bookingu Excession. Ještě před dvěma lety hrál jako jeho předskokan v klubu Space na Ibize, a nyní má zde svoji rezidentní noc. Jeho hraní boří a překonává hranice mezi styly. Jeho způsob mixování, při kterém používá několik gramofonů, CD přehrávačů, samplerů a DVD, z něj dělá jednoho z technicky nejzajímavějších a nejdokonalejších Djů současnosti. Praha se tak stane po dlouhé době další zastávkou na jeho pouti po největších světových klubech a parties.
BENJAMIN BATES /NL/ – Tenhle sympatický holanďan patří mezi novou generaci Djů, kteří začínají dobývat svět. Jeho kariéra se začala budovat v okamžiku, kdy mu nabídl spolupráci jeho dlouholetý vzor Marco V. Společně začali produkovat pod různými pseudonymy, a následně vznikly jeho první skladby a autorské album. Benjamin Bates pravidelně vystupuje na největších holandských parties a festivalech, a nyní se vůbec poprvé představí domácímu publiku.

SAN /NL/ – Hudba tohoto úspěšného producenta a Dje, kterou vydává jako SAN, Solid Sessions či SanProject, zní v setech a na kompilacích největších světových hvězd. Skladby Janeiro, Sunday a Mechanical People remixovala jména jako Armin Van Buuren, Lemon 8, James Holden a další. Má za sebou rezidenturu v nejznámějším holandském klubu Kremlin, rumunském Kristal, a aktuálně pravidelně odlétá do super klubu Elevate v Indii, pro který namíchal úspěšnou kompilaci, která se zanedlouho objeví na evropských trzích. SAN uchvátil domácí publikum na festivalech Mácháč, TDK Time Warp a několika klubových nocích.

Tato akce je určena pro kuřáky starší 18. let. Vstup na Mxtronica party je po registraci zdarma, nebo lze zakoupit vstupenky na místě v den konání akce za 250 Kč. Počet vstupenek je limitován. Veškeré informace na www.mxt.cz.
——————————————————
Pražský Průmyslový Palác přivítá 12. května unikátní party s názvem MXTRONICA. Na dvou scénách se představí světová a domácí djská špička prezentující především styly jako progressive, house a tech-house. Hlavními hvězdami MXTRONICA party budou holandský dj a producent Sander Kleinenberg, který se představí v unikátní show, při které kombinuje hudební produkci se speciálně vytvořenými videoprojekcemi. Druhým headlinerem bude další djská hvězda, britský dj James Zabiela. Hlavní MXTRONICA stage představí ještě dva další holandské dje a producenty, kteřími jsou DJ San a Benjamin Bates. Druhá, RED LOUNGE scéna, bude mít taktéž hvězdné obsazení. Své houseové sety namíchají američan Junior Sanchez, francouzský Dj Falcon, švédský dj a producent Stonebridge nebo holandská djka 100% ISIS. Domácí djskou špičku budou reprezentovat Dj´s Orbith, Elite a Vectif. Tato akce je určena pro kuřáky starší 18. let. Veškeré informace naleznete na www.mxt.cz . Lístek si můžete zakoupit přímo na místě v den konaní akce za 250 Kč. Počet lístků je limitován.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.