TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

Reklama



JES vydává po deseti letech nové album Memento

22.11.2022

Americká zpěvačka Jessica Brieden patří mezi prominentní postavy trancového světa. Je více známá pod zkratkou svého křestního jména JES, kterou si vybrala jako své oficiální umělecké jméno. Narodila se a vyrostla v New Yorku, ale svou hudební kariéru započala na opačném konci USA v Los Angeles jako vokalistka projektu Guardians Of The Earth. Krátce poté se Jes seznámila s producenty Gabriel & Dresden a nahráli spolu ikonický song As The Rush Comes. Následně se vydala na sólovou dráhu. Za svou kariéru byla třikrát nominována na cenu Grammy a dvakrát získala první příčku v hitparádě Billboard charts. Výčet umělců, se kterými spolupracovala, je dech beroucí a skoro až nekonečný.
 

 
Před patnácti lety vydala úspěšná vokalistka své debutové album Disconnect, které rok poté následovala druhá deska Into The Dawn. A v roce 2010 ještě přidala další LP nazvané High Glow. Pak americká zpěvačka nechala vyniknout své DJ schopnosti a zaměřila se na sérii kompilací Unleash The Beat. Nového alba jsme se tak od ní dočkali až teď více než deset let po poslední desce High Glow. Aktuální LP nese název Memento a vyšlo stejně jako všechny předchozí alba a kompilace u labelu Magik Muzik. Jedná se o pečlivě sestavenou kolekci 28 tracků.
 

 
Najdeme zde řadu spoluprací se známými producenty Aly & Fila, Cosmic Gate, Markus Schulz, BT, Ferry Corsten nebo Tiesto. Memento obsahuje také její nejznámější hity As The Rush Comes, Imanigation, Fall Into You a další, stejně jako její nejnovější singly Sunrise, By My Side a Long Way Home. Nechybějí ani různé interpretace v podobě remixů od takových umělců jako MaRLo, Andy Moor, Robert Nickson, Ciaran McAuley či Solis & Sean Truby. Celkově se jedná o příjemný a citlivý výběr, který potěší nejen fanoušky „Queen Of Electronica“, jak je JES někdy přezdívána, ale i příznivce dobré elektronické hudby. Celý tracklist, odkazy na hudební služby a další informace najdete zde.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit