TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaJudge Jules – aktuální informace, lineup

26.02.2004

Podle posledních zpráv z Julesova managementu se Judge Jules na vystoupení v Praze opravdu těąí. Na rozdíl od mnoha jiných Jules nepůsobí jako primadona, naopak je velmi vstřícný. Do Prahy přilétá ve velké pohodě i se svou manľelkou Amandou. Celková komunikace mezi ním , managementem i klubem Radost FX probíhala velmi dobře, dokonce se dá říci, ľe nám s celou řadou věcí vyąel vstříc. Na Expres rádiu je dokonce stále moľné vyhrát Julesovy obnoąené brýle s jeho vlastním podpisem, které nám zaslal jako raritku. Jeho mixovaný set je moľné slyąet dnes na Bonton Radiu DJ v pořadu Clubmix od 23.00.
Julesův páteční program bude následující:
21.20 přílet na letiątě Praha – Ruzyně, odkud pojede přímo na hotel
23.00 večeře s manľelkou a managementem klubu Radost FX
1.00 – 3.30 Judge Jules in da mix
LINE UP:
21.00 – 23.00 VECTIF (Radost FX, CZ) house, progressive house intro
23.00 – 01.00 DJ PICO (Maxibooking, SK)
01.00 – 03.30 JUDGE JULES (Serious, UK)
03:30 – 05:00 PROCHY (Trend Music, CZ)
Dva dny zbývají do dlouho očkávané ho vystoupení britské superstar JUDGE JULESE v klubu Radost FX. Několik posledních vstupenek určných pro předprodej je moľné zakoupit v kanceláři klubu Radost FX, Bělehradská 120, 120 00 Praha 2, tel. 00420 603 181 500 za 350,-CZK. Zbytek vstupenek bude k dispozici na pokladně v klubu Radost FX, která bude v pátek otevřena jiľ od 21.00, čímľ chceme předejít dlouhým frontám na vchodu. Návątěvníci se vstupenkami z předprodeje budou samozřejmě vpuątěni přednostně. Cena vstupenky na pokladně je 400,- CZK.
—————————————————————————–
Po dlouhém vybírání se vítězem kvalifikace na post dje, který vystoupí na party s Judge Julesem tento pátek 27.2.2004 v praľském klubu Radost FX, stal slovenský dj PICO. Mezi zaslanými demy se naąla celá řada výborných djů a ze své pozice mohu slíbit, ľe se vynasnaľím je obsadit do některých daląích akcí v klubu Radost FX, popřípadě je doporučím na akce mimo produkci Radosti, o coľ jsem poměrně často ľádám. Vąem zúčastněným moc děkuji.

Dj PICO
 / Maxibooking.sk, progressive house, trance, chillout
Pico vlastním jménem Peter ©tilicha začal svou dídľejskou kariéru uľ v roce 1992. V roce 1992 začínal v bratislavském clubu Boccaccio po boku Tokyho a Petra ©tofka, kde působil přes 3 roky jako rezident. Od roku 1996 byl produkčním a Dj-em tehdy populárního klubu 39. V tomto klubu odstartovalo kariéru několik jiľ dnes známých Dj´s, kterým dal Pico moľnost k seberealizaci. K spolupráci si přizval tehdy jeątě neznámého člověka s přezývkou Dj Antena a společně rozběhli jako prví na Slovensku klubový trance britského raľení, kterému oba ostali věrní do dnes. V roce 1999 Pico zakládá klub IBIZA na Panenské ulici v Bratislavě. Klub si velmi rychle získal popularitu svým inovátorským přístupem k elektronické hudbě a současně Pico dostává exkluzivní nabídku od Funradia na pravidelné ľivé přenosy z tohoto klubu. Po ukončení existence klubu Ibiza Pico pořádá různé větąí i malé parties a dostává nabídky na hostování v mnoha klubech na Slovensku i v Čechách. V roce 2002 Pico pod hlavičkou své agentury Ibiza Promotion organizuje po prvé na Slovensku největąí akci svého druhu MORE CREAM. More Cream organizoval společně s britským megakoncernem CREAM. Na této akci hraje Pico po boku takových hvězd jako jsou DJ SEB FONTAINE (BBC radio1, UK), Mike Monday (Ministry of Sound, Cream, UK) a DJ MOOSE (Oven Ready. UK).
V současné době Pico hrává velmi euforický a emotivní progressive sound spíą amerického střihu. Jeho hraní silně ovlivnila vlna pomalejąích, no mnohem inteligentnějąích beatů a brejků pocházejících se subkultury, která vychází z rádia 931 na Miami v USA. Z Jeho setů plynou emoce a podstatně jiné výrazové prvky neľ s jakými se v současnosti můľete setkat v klubech na Slovensku nebo v Čechách.
V dneąní době je jedním z nejľádanějąích slovenských djs. Je rezidentem pravidelných klubových nocí Requiem for a Dream (klub Rados», BA) a Beautiful Things (klub Hlubočina, BA).
Oblíbení dj´s a producenti: Markus Schulz, Deep Dish, Gabriel and Dresden, Haverlík a Tkáč, G-Pal, Sander Kleinenberg, John Digweed, Underwood, Paul Oakenfold, Tiesto, Sasha.
Kluby a parties:
Citadela (Boby – Brno.cz), Ibiza Session (Charlies, Ba.sk) Blue (Perpetuum – Brno.cz), Industry55 (Prague.cz), Babylon (Brno.cz), Extreme (Bratislava, SK), (More Cream – Bratislava.sk). Akropola (Ruľomberok.sk), Kráter (Bratislava, SK), Unique (Bratislava.sk), Live Club (More Cream, SK), Rados» (Bratislava.sk), Hlubočina (Bratislava.sk).
—————————————————————————–
Dlouho očekávané vystoupení jednoho z nejlepąích světových djs se jiľ pomalu blíľí. Za necelé tři týdny se v klubu Radost FX v Praze objeví britský fenomén JUDGE JULES. Samotný klub bude vzhledem k výjimečnosti této události otevřený jiľ od 21.00. Je to předevąím z toho důvodu, ľe se chceme vyhnout dlouhým frontám a mačkanicím na pokladně. Častou otázkou při telefonátech do klubu předevąím od mimopraľských fanouąků Judge Julese je kapacita klubu a moľnost zakoupení si vstupenek přímo na místě v Radosti. K tomu asi tolik. Do předprodeje jsme v současné době dali asi 300 vstupenek, zbytek lístků bude k dostání na pokladně v samotný den akce. Doporučuji vąem zájemcům, aby se do Radosti vypravili, co nejdříve a vstupenky zakoupili včas, nejlépe tedy hned po 21.00. Kapacita klubu bude limitována, chceme se vyhnout přeplnění klubu. I z tohoto důvodu bude návątěvníkům na tento večer k dispozici celý klub, tedy i lounge a galerie. Na těchto místech budou nainstalována projekční plátna a plazmové obrazovky, na kterých bude přenáąen obraz z klubu, tedy i samotné Julesovo vystoupení.
V galerii klubu pak bude připraveny LUCKY DECOMPRESSION ZONE, kde si budete moci odpočinout ve společnosti hostesek v klidu pokouřit, dát si něco k jídlu, či být oblaľeni Lucky koktejlem. Připraveny budou i drobné dárky, které některým z vás zůstanou jako vzpomínka na večer, kdy Judge Jules zavítal poprvé do naąí metropole. Vąichni se vám snaľíme připravit, co nejluxusnějąí záľitek, na který budete dlouho vzpomínat. Na závěr musím zmínit, ľe i nadále probíhá kvalifikace DJs na party s Judge Julesem. Kvalita zaslaných demonáhrávek je vskutku výborná, na zasílání zbývá poslední týden. Oba vítězové budou oznámeni do pátku 13.2.2004.
Předprodej vstupenek probíhá stále v kanceláři klubu Radost FX, Bělehradská 120, 120 00 Praha 2, tel. 00420 602 181 500, 224254776
Lucky Strike a Radost FX uvádí: JUDGE JULES (Serious, UK) in person
support: Vectif (Radost FX) – house intro 21-22.00
Prochy (Trend Music)
+ 2 vybraní účastníci z konkurzu, který probíhá na základě zaslaných
demosnímků
pá 27.2.2004, Radost FX Club
Bělehradská 120, 120 00 Praha 2
www.radostfx.czvectif@vectif.cz, tel. 00420 603 181 500, 224254776
—————————————————————————–
Klub Radost FX si Vás dovoluje pozvat na jeden z nejvýsostnějąích klubových svátků tohoto roku. V pátek 27.2.2004 se u nás představí jedna z největąích celebrit současné světové taneční scény a jeden z nejlepąích djů světa JUDGE JULES. Tento DJ, producent, novinář a moderátor v jedné osobě byl jedním z mála světových es, které dlouho odolávaly nabídkám naąich promotérů. Nicméně dlouho očekávaný okamľik právě nadeąel a my se můľeme těąit na fantastickou show. JUDGE JULES odstartoval svoji DJskou kariéru v roce 1987. Od té doby procestoval se svým kufrem celé britské ostrovy a téměř vąechny kontinenty světa. Mezi jeho nejúspěąnějąí roky patřily bezesporu léta 98-99. V roce 1998 získal titul 3.nejlepąího dje světa podle DJ Magazíne a byl zvolen No.1 DJem v anketě Mixmag Clublife/BBC2 Awards. Následoval rok 1999, kdy se tituly jen hrnuly: Best DJ podle časopisu Muzik, No.1 DJ (Mixmag), Best DJ a Best Radio DJ (Ministry), Best International DJ (Smirnoff Dance Awards). Zajímavostí je také, ľe byl samotnými klubery zvolen za “The Peoples DJ”, tedy něco jako DJ, který nejlépe baví své publikum.
JUDGE JULES se pravidelně objevuje jako headliner největąích světových festivalů, residentní večery má v nejpopulárnějąích britských klubech a na největąích akcích jako jsou Cream, Gatecrasher, Gods Kitchen, Miss Moneypennys aj. Neodmyslitelnou součástí jeho osobnosti je také jeho pravidelné vysílání na největąí britské rádiové stanici BBC Radio 1, kde vysílá jiľ od roku 1997. Jeho pořad je vysílán kaľdou sobotu od 17-19.00. Právě působnosti na této stanici vděčí společně s Danny Ramplingem a Pete Tongem za velikou část své popularity. JUDGE JULES dnes není jenom DJ a producent. Zaujímá pozici celebrity světového showbusinessu a kaľdá jeho návątěva je sledována s velikým zájmem. Jeho články naleznete v časopisech jako jsou Muzik, Ministry, DJ magazíne, M8, Flipside, BPM, ale také se s ním můľeme setkat na stránkách periodik jako The Guerdian, The Evening Standard, The Independent, The Telegraph, The Mirror aj. Jeho producentská činnost zahrnuje celý výčet tracků a mixovaných kompilací. Jeho skladby se několikrát umístily v britské TOP 20, kompilace patří k prodejním bestsellerů, předevąím pak řada namixovaná pro londýnský velkoklub Ministry Of Sound.
Dámy a pánové, buďte připraveni. JUDGE JULES přichází!!!
Předprodej vstupenek zahájen v kanceláři klubu Radost FX za 350,-CZK.
Info: www.radostfx.czwww.judgejules.net

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.