TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaKentoya afterparty – 21.9.08 – Retro Music Hall

20.09.2008

Všichni jste si již zaručeně zvykli na největší a zároveň nejlepší afterparties se skvělou a jedinečnou atmosférou, které pro Vás pravidelně pořádáme ve spolupráci s pražskou Retro Music Hall po prestižních pražských halovkách. Za zmínku stojí ta minulá – White afterparty, kterou navštívil rekordní počet návštěvníků. Jinak tomu nebude i tentokrát po vystoupení ikony světového trancu Paul van Dyka na party Prague sessions v pražské O2 aréně. Opět jsme zvolili velmi osvědčený nabitý lineup doplněný novými jmény. Headlinerem Kentoya afterpartys podtitulem After session je opravdová legenda české housové scény dj Loutka, kterého opravdu není třeba více představovat. Buďte si jisti, že tento pan dj Vás dostane do pekelného varu. Po jeho boku vystoupí pražskému publiku velmi dobře známý Texx. Jeho precizní a euforické sety, z kterých srší pozitivní energie, jsou jasným důvodem, proč se na těchto afterparties objevuje již po několikáté. Dalším djem, který rozjede pořádnou pekelnou jízdu bude zakladatel pražského Studia 54 – charismatický MarcoS. Pod djským kotlem dále zatopí energické duo Subgate & Hozzy prostřednictvím jejich našlapaného back2back setu.

O support se postará půvabná Elite, Thonic a newcommers Mark Twin a Raffael De La Rue. K afterparties v Retro Music Hall nedomyslitelně patří kvalitní zvuk, bohatý světelný park a speciální zelený laser. Další výtečná afterparty po prestižní halovce v O2 aréně – to je Kentoya afterparty v pražské Retro Music Hall!!!!!!
Nevíte jak se nejrychleji dopravit od Sazka arény na White afterparty do Retro Music Hall?
Společně s přepravní společnosti Kurýr taxi jsme pro Vás připravili možnost dopravy od Sazka arény až k Retro Music Hall za bezkonkurenční cenu 100,-Kč. V prostorách mezi O2 arénou a vstupem do stanice metra B Českomoravská, na Vás budou čekat vozy, které Vás na Kentoya afterparty dopraví. Pokud by jste na vůz Kurýr taxi nenarazili, volejte dispečink tel.: 241 090 090, který vám vůz v co nejkratší době přistaví.
(dodat webovou adresu www.kuryrtaxi.cz + fotku kuryr taxi stejně jako na flyeru na after po Electronic connection)
start: 5:00 end: ???
line-up:
05:00 – 06:00 Raffael De La Rue
06:00 – 07:00 E-lite
07:00 – 08:00 Texx
08:00 – 09:00 MarcoS
09:00 – 10:00 Loutka
10:00 – 11:00 Subgate vs Hozzy
11:00 – 12:00 Thonic
12:00 – 13:00 Mark Twin
více info: www.retropraha.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.