TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaKentoya afterparty – last info

08.11.2008

3 důvody proč navštívit Kentoya afterparty na Lávce Už víte kam vyrazíte po zavření bran O2 arény. Že stále váháte a domů se Vám chtít rozhodně nebude? Máme pro Vás tři důvody, proč navštívit Kentoya afterparty na pražské Lávce, díky kterým už budete mít zaručeně jasno! 1. NABITÝ LINE-UP NA DVOU STAGÍCH Headlinery Kentoya afterparty budou velmi úspěšná djane E-lite, která se svým recordbagem cestuje stále více do zahraničí a mezi její největší úspěch patří vystoupení na světově známé Love Parade nebo v jihoamerické Kolumbii, českému publiku velmi dobře známý a oblíbený Bon Finix, pražský matador MarcoS a rezident klubu Duplex a Mecca Marty Crow. Mimo headlinerů na Kentoya afterparty dále vystoupí stále více populární djane Katie, energické duo Subgate & Hozzy, Thonic, Carl Lope, Mark Twin, Lucky & Ricco, Andy T, Raffael De La Rue a Cubic.


2. VELMI PŘÍZNIVÉ CENY NA BARECH

Těšte se na velmi příznivé ceny na barech, díky kterým nebudete muset pro svůj drink sahat hluboko do kapsy. Nutno podotknout, že od tohoto víkendu budou ceny drinků na místních barech stále velmi příznivé.
3.TAXI OD O2 ARÉNY ZA BEZKONKURENČNÍ CENU
Nevíte jak se nejrychleji dopravit od O2 arény na Kentoya afterparty do klubu Lávka? Společně s přepravní společnosti Kurýr taxi jsme pro Vás připravili možnost dopravy od O2 arény až ke klubu Lávka za bezkonkurenčních 100,-Kč. V prostorách mezi O2 arénou a vstupem do stanice metra B Českomoravská, na Vás budou čekat vozy, které Vás na Kentoya afterparty dopraví. Pokud by jste na vůz Kurýr taxi nenarazili, volejte dispečink tel.: 241 090 090, který vám vůz v co nejkratší době přistaví.
Více informací: www.lavka.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.