TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaKick da Night Radio_Cast se světovou jedničkou Arminem Van Buurenem

12.01.2009

Po dovolené minulý týden radioshow Kick da Night Radio Cast pokračuje do nového roku ve známém formátu. Během první hodinky Bon Finix nabídne mix těch nejčerstvějších tracků z oblasti electro, progressive a trance a v druhé části pořadu budou vždy nachystány guest KICK mixy od zahraničních DJs. Tento měsíc máme připravenou “perličku” v podobě guestmixu od nejpopulárnějšího DJe minulého roku. Jestli jste propásli jeho vystoupení na premiéře akce PURE před pár týdny, máte možnost si poslechnout, jak se prezentuje na akcích světová jednička Armin Van Buuren. V ponděli 26.ledna odvysíláme část jeho nedávného live setu z Clubu Volume v Jižny Korei. Během ledna se dále můžete těšit na guest KICK mixy od Richarda Durranda a Johana Gielena. Oba mají v plánu lednové vystoupení v Čechách. Dne 23.1. máte možnost slyšet je živě na obnovené Citadele společně se Sebastienem Legerem a Karottem. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na akce House Factory Live ve Fabricu s Blank & Jones, Rehab v Mecce s Dave Spoonem a na druhé vydání minimalové noci Mini & Maly v Roxy s Andersonem Noisem. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi pak posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná vyhrajete.
Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké zajímavé akce se chystají následující víkend.
Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz
Bon Finix – Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 – 21:00 CET
Program leden 2009
12.01. guest KICK mix – Johan Gielen (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na Rehab – Dave Spoon (akce proběhne 23.01. v Mecce v Praze)
19.01. guest KICK mix – Richard Durrand (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na Mini & Maly – Anderson Noise (akce proběhne 30.01. v Roxy v Praze)
26.01. guest KICK mix – Armin Van Buuren (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na House Factory Live – Blank & Jones (akce proběhne 30.01. ve Fabricu v Ostravě)
———————————————————————
Kick da Night Radio_Cast vás připraví na Electronic Connection
Kick da Night Radio_Cast během prosince pokračuje s prezentacemi DJs, kteří zahrají ve druhém díle akce Electronic Connection. Bon Finix vám jako vždy naservíruje směsici nové hudby od house po trance a nabídne šanci vyhrát lístky na ty nejzajímavější akce v regionu. Také pro vás připraví mixy od světoznámých hostu a na konec měsíce poradí kam vyrazit na ty nejlepší silvestrovské party. Po guest KICK mix od Filterheadz, který jste měli možnost slyšet minulý měsíc, přijde na řadu představit další dva headlineří Electronic Connection, oba velmi úspěšní producenti a DJs z Holandska a to Marcel Woods a Marco V. A když už je řeč o Electronic Connection, tak pro vás máme soutěž o 2×2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky na druhý díl této akce, která se přesouvá z Prahy do Boby Centra v Brně, nalaďte si v pondělí 01.12.2008 rádio Sensation Faktory. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.
Agentura United Music odhalí novou klubovou party Pure dne 20.12.2008. O pár dní dříve pořad Kick da Night Radio_Cast vám nabídne guest KICK mix od Blake Jarella, který bude spolu s Arminem Van Buurenem vystupovat na této akci. Taky budete mít možnost vyhrát volné vstupy na tuto výjimečnou akci, kde máte šanci slyšet v “klubovém” prostředí světového #1 DJe v současné době.
V posledním Kick da Night Radio_Cast roku vám Bon poskytne informace o chystaných silvestrovských akcích nejen v Čechách a na Slovensku, ale bude řeč i o zahraničních tipech na akce, kde můžete uvítat nový rok ve velkém stylu. Guest KICK mix poskytne jeden z headlineru silvestrovské Sensation v Dusseldorfu německý DJ a producent Moguai.
Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend.
V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Electronic Connection 2 a Pure, ale také i na Evolution Special s Matthew Dekayem, MaXimal se Seamus Hajim a na silvestrovskou párty klubu Roxy.
Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz
Bon Finix – Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 – 21:00 CET
Program prosinec 2008
01.12. guest KICK mix – Marcel Woods (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na Electronic Connection – Marco V, Marcel Woods, Filterheadz (akce proběhne 19.12. v Boby Centrum – Brno)
08.12. guest KICK mix – Marco V (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na Evolution Special – Matthew Dekay (akce proběhne 12.12. ve Fabricu – Ostrava)
15.12. guest KICK mix – Blake Jarrel (USA)
soutěž: 2×1 vstupy na Pure – Armin Van Buuren, Blake Jarrel (akce proběhne 20.12. v Slovanskym Dome – Praha)
22.12. guest KICK mix – Seamus Haji (UK)
soutěž: 2×2 vstupy na Maximal – Seamus Haji (akce proběhne 23.12. v Mecce – Praha)
29.12. guest KICK mix – Moguai (DE)
soutěž: 2×1 vstup na SIN CITY.xy (akce proběhne 31.12. v Roxy – Praha)
Prišli jste o některé díly, nebo by jste si je rádi poslehli znova?
Uplynulé pořady Kick da Night Radio_Cast jsou k dispozici v archivu na
www.bonfinix.com.
————————————————————————————————
Ferry Corsten, Antoine Clamaran a další hosté v listopadových vydáních Kick da Night Radio_Cast 

Radioshow Bona Finixe, Kick da Night Radio_Cast, vkročila do třetího měsíce vysílání a to opět s velmi zajímavým programem. V listopadu jsou nachystány guest KICK mixy od DJs, kteří v dohledné době vystoupí v Česku na nekterých z těch nejvýznamnějších plánovaných akcí.. Hned na první listopadové vydání je připravena “perlička” v podobě hlavní headlinera letošní Transmission. Ferry Corsten tak ukončí sérii Transmission DJs, kteří namíchali své sety pro náš pořad. Během posledních několika týdnů jste tak měli možnost slyšet sety od Markuse Schulze, dvojice Aly & Fila a nebo Rank 1. A když už je řeč o Transmission, tak pro vás máme i soutěž o 2×2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky, nalaďte si v pondělí 3.11. rádio Sensation Factory a otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.
Od třetího listopadového vydání pak začneme s prezentacemi DJs, kteří zahrají na druhém díle akce Electronic Connection. Druhý díl této akce se přesouvá z Prahy do Brna do Bobby Centra a my už vám teď můžeme slíbit, že do jejího konání, což bude 19. prosince, vám v Kick da Night Radio_Cast představíme headlinery této akce. Začneme hned 17. listopadu, kdy guest Kick mix namíchají belgičtí Filterheadz. V prosinci se pak můžete těšit na mixy od Marcela Woodse a Marca V.
Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Transmission a Electronic Connection 2, ale také i na Rehab s Martinem Rothem a na desáté narozeniny párty Climax, která přivítá velmi speciálního hosta z Francie, Antoina Clamarana.
Rádio Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz
Bon Finix presents Kick da Night Radio_Cast
na Sensation Factory (www.sensationfactory.cz)
každé ponděli 19:00 – 21:00 CET
Program listopad 2008
03.11. guest KICK mix – Ferry Corsten (NL)
soutěž: 2×2 vstupy na Transmission – Ferry Corsten, Rank 1, Markus Schulz (akce proběhne 08.11. v O2 Aréně v Praze)
10.11. guest KICK mix – Martin Roth (DE)
soutěž: 2×2 + 2×2 vstupy na Rehab – Martin Roth (akce proběhne 14.11. v Mecce v Praze a 15.11. ve Fabricu v Ostravě)
17.11. guest KICK mix – Filterheadz (BE)
soutěž: 2×2 vstupy na Electronic Connection – Marco V, Marcel Woods, Filterheadz (akce proběhne 19.12. v Boby Centrum v Brně)
24.11. guest KICK mix – Antoine Clamaran (FR)
soutěž: 2×2 vstupy na Climax – Antoine Clamaran (akce proběhne 29.11. v Roxy v Praze)
Archiv starších vydání Kick da Night Radio_Cast naleznete na www.bonfinix.com
———————————————————-
Stahujte: Kick da Night Radio_Cast
Od 9. září si pro vás Bon Finix každé pondělí, týden co týden, chystá svou radio show Kick da Night Radio_Cast, která startuje pravidelně od 19:00 hodin na rádiu Sensation Factory. Ovšem pro ty, kterým vysílací čas pořadu nevyhovuje, máme dobrou zprávu. Nemůžete-li si Bonovu show každý pondělní večer naladit live, máme pro vás řešení. Od nynějška vám dáváme tyto pořady volně ke stažení. Pořady budou však zveřejňovány s 1-2 týdenním zpožděním, aby posluchači, kteří poslouchají live v pondělí, měli výhodu a mohli se účastnit vyhlašovaných soutěží o vstupy na vybrané akce. Připomínáme, že v dnešní Kick da Night Radio_Cast, která startuje v 19:00 na Sensation Factory, pokračuje prezentace headlinerů listopadové Transmission. Dnešní guest KICK mix namíchali Rank 1. Krom toho se bude soutěžit celkem o osm lístků na akce Bubbles, čtyři na brněnskou edici (31.10. Fléda, 7.Nebe, Perpetuum) a čtyři na pražskou (01.11. Retro Music Hall).
Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz
Uplynulé pořady ke stažení:
Kick da Night Radio_Cast Week 41 – guest KICK mix od M.I.K.E.
http://www.zshare.net/audio/5014767665107f3d/
Kick da Night Radio_Cast Week 42 – guest KICK mix od Markus Schulz
http://www.zshare.net/audio/5014285457f793b6/
Kick da Night Radio_Cast Week 43 – guest KICK mix od Aly & Fila + rozhovor s Filou
http://www.zshare.net/audio/5014374341df261d/
Kompletní tracklisty těchto pořadů naleznete na stránkách radia Sensation Factory (www.sensationfactory.cz/index.php/forum?func=showcat&catid=43) a nebo ve vybraných diskuzních forech na internetu.
——————————————————————————
Kick da Night Radio_Cast vás připraví na Transmission
Bon Finix prezentuje svou radioshow Kick da Night RADIO_CAST. Měsíc říjen bude v tomto pořadu ve znamení mega-párty Transmission. Každý týden se ve druhé hodině tohoto pořadu dočkáte speciálního guest Kick mixu DJské světové hvězdy, která je nějak spojena s mega-akcí Transmission. Prvni říjnové pondělí odehraje svůj guest KICK mix belgický DJ M.I.K.E., známý také jako protagonista projektu Push, který už na Transmission dvakrát vystoupil. M.I.K.E. ale do Česka opět přijede a to hned tuto sobotu 11.10. 2008 do klubu Mecca, kde si odbude svou českou klubovou premiéru na akci Musica. Na tuhle akci můžete vyhrát volné vstupy, stači naladit Kick da Night Radio_Cast v ponděli 06.10. a odpovědět na soutěžní otázku, kterou Bon Finix vyhlásí během pořadu. Vaše odpovědi potom posilejte na kickdanight{at}bonfinix.com. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří vyhrají lístek pro sebe a svého kamaráda. Od druhého říjnového týdne se pak v guest Kick mixech budete setkávat s DJs, kteří vystoupí na listopadové Transimission 5 v O2 Aréně v Praze. Postupně jsou pro vás nachystány mixy od Markuse Schulze, projektu Aly & Fila a od Rank 1.
Bonův pořad Kick da Night Radio_Cast máte možnost slyšet každé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin na novém českém internetovém tanečním rádiu Sensation Factory. Během první hodiny vám bude Bon Finix prezentovat mix těch nejčerstvějších tracků v oblasti electro, progressive a trance. Kromě hudebních novinek, se od Bona každý týden dozvíte, co je nového na taneční scéně ve střední Evropě a jaké se chystají zajímavé akce na následující víkend. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na již zmíněné akce Musica a Transmission, ale také i na Connection Showtime a Bubbles.
Sensation Factory naladíte přes internet na www.sensationfactory.cz
Bon Finix – Kick da Night RADIO_CAST
na Sensation Factory
každé ponděli 19:00 – 21:00 CET
Program říjen 2008
06.10. guest KICK mix – M.I.K.E. (BE)
soutěž: 2×2 vstupy na Musica – M.I.K.E. (akce proběhne 11.10. v Mecce)
13.10. guest KICK mix – Markus Schulz (USA)
soutěž: 2×2 vstupy na Transmission – Ferry Corsten, Rank 1, Markus Schulz (akce proběhne 08.11. v O2 Aréně)
20.10. guest KICK mix – Aly & Fila (EG)
soutěž: 2×2 vstupy na Connection Showtime – Simon Patterson, Matt Hardwick (akce proběhne 24.11. v Mecce)
27.10. guest KICK mix – Rank 1 (NL)
soutěž: 2×2 + 2×2 vstupy na Bubbles – Mojado, Jerome Isma-Ae (akce proběhne 31.10. v různych klubech v Brně a 01.11. v Retro Music Hall)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.