TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaKick da Night Speciál, poslední důležité informace + line-up

21.03.2008

Nic Chagall, Ronald van Gelderen, Laydee Jane, Bon Finix a DJane Petra. To jsou DJs , kteří vás 23. března na velikonoční neděli roztančí v pražské Retro Music Hall na akci Kick da Night Speciál, kterou si pro vás přichystal Bon Finix, společně s pořadatelskou skupinou In Music. No a jak to tedy bude vypadat? Brány Retro Music Hall se pro vás v neděli otevřou v půl deváté večer. V Retru je pro vás připraven standartní komfort od šaten počínaje, po posezení, nebo skvěle zásobené bary s dobrými cenami konče. První DJ respektive DJane se za mixák postaví ve 21:00 a roztančí vás v rytmech progressive house music. Celou párty tedy odstartuje DJane Petra. Po Petře se za mixák postaví a tu správnou náladu navodí resident této párty DJ Bon Finix, který vás svým pestrým výběrem electro houseu a tranceu připraví a navnadí na hlavní hvězdy večera. A úderem půlnoci to začne. Na stage nastoupí první z headlinerů, německý DJ a producent Nic Chagall. Nic v Praze už 2x vystupoval v rámci svého projektu Cosmic Gate a tentokrát v Praze zahraje poprvé jako solo DJ Nic Chagall a jak sám řekl, do Prahy se moc těší.
Po Nicovi úderem 2:00 plus mínus nějaká ta minuta nastoupí druhý z headlinerů, holandský DJ a producent a neuvěřitelný showman Ronald van Gelderen. Ron do Prahy přijede úplně poprvé a všem vám vzkazuje, že na vás má připravený totální hudební masakr. Těšit se můžete na trance, techno, ale i třeba hip-hop a rock a spoustu dalších stylů, které ve svých originálních setech kombinuje. No a po Ronaldovi nastoupí česká nejen tranceová královna, půvabná blond slečna Laydee Jane, která vás ani na chvilku nenechá vydechnout a celou párty uzavře pořádným nášupem, jak jsou od ní jeji fanoušci zvyklí.
Krom skvělé muziky je na vás připravena originální videoprojekce z dílny Zooteamu, GoGo, super světelná show, skvělý zvuk a méně mlhy. Celý tento mejdan je také současně první velkou párty nově vzniklého tanečního rádia Infinity, které začne vysílat co nevidět. Sledujte proto web www.radioinfinity.eu. Ještě celý víkend máte možnost koupit lístky v předprodejích sítě Ticketstream (www.ticketstream.cz) za 230,- korun, na místě budou stát lístky rovných 300,-
Důležité upozornění. Všechny akreditace, guestlisty, slevové kartičky a free vstupy jsou platné pouze do 23:00.
Tak tedy šetřete síly až do neděle, protože v neděli to vypukne. Velikonoční masáž Kick da Night Speciál v Retro Music Hall. Otvíráme v půl deváté a paříme až do ranního světla.
těšíme se na vás.
Speciální poděkování patří serveru djz.cz za vypracování profilů obou headlinerů, také klubu Retro Music Hall, dále všem partnerům akce a všem lidem, kteří se jakkoli na vzniku této párty podílejí. Děkujeme.
Line-up:
20:30 Open
21:00 DJane Petra
22:30 Bon Finix
00:00 Nic Chagall
02:00 Ronald van Gelderen
04:00 Laydee Jane
06:00 END
Rozhovor s Ronaldem van Gelderenem najdeš na www.djz.cz
Rozhovor s Nicem Chagalem najdeš na www.poslouchej.net
——————————————————————————-
Velikonoční Kick da Night Speciál představuje “ženy za mix-pultem”
Na největším pražském velikonočním mejdanu, v neděli 23. března v pražské Retro Music Hall, na akci Kick da Night Special, zahrají krom již avizovaných hostů i dvě půvabné slečny. První z nich je právem označovaná česká tranceová královna Laydee Jane, která sklízí úspěchy již několik let nejen v naší zemi, ale i v zahraničí. Má své residentní noci jak u nás, tak také ve Švýcarsku, často vystupuje v Turecku a v Holandsku a na svém kontě má hraní například i v Asii nebo v Africe. Krom Laydee na KDN Speciál zahraje také DJane Petra, kterou většina z vás zná spíše jako moderátorku českých televizních a rozhlasových stanic. Petra se v současné době vrhla také na DJing. Jak si za mix-pultem vede můžete posoudit na velikonoční neděli v Retru. Ale pojďme si dívky představit podrobněji.
LayDee Jane (laydeejane.eu / CZ) – Lucie Králová alias LayDee Jane se narodila v České Republice, kde už od dětství projevovala velký cit k hudbě. Navštěvovala několik uměleckých škol, ve kterých se učila tanci, zpěvu a hry na klavír. Tyto nabité zkušenosti jí později pomohly k tomu, aby svoji lásku k muzice rozvinula naplno. V roce 1999 se přestěhovala do Švýcarska, kde měla i svoje první velké DJské vystoupení. Zde se také poprvé začala zajímat o hudební styl trance, kterému posléze absolutně propadla. Svůj talent nadále rozvíjela v místních klubech, či na velkých indoor párty a během krátké doby se stala jednou z nejoblíbenějších švýcarských DJek. Oblibu u publika a uznání od profesionálů získala především díky svým energickým a průkopnickým setům, které reflektovaly nové trendy na poli trance music. LayDee Jane se jako DJka postupem času vypracovala až na světovou úroveň. Její energické sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii i Africe. Na významných festivalech, mimo jiné Creamfields ČR, Streetparade ve Švýcarsku, nebo FFWD Dance Parade v Holandsku, dokázala vždy vytvořit úžasnou atmosféru. Kromě toho několik sezón vystupovala na Mallorce, např. v klubech BCM a Riu Palace a jeden rok byla rezidentkou legendárního klubu Monte Cristo ve Francii. V dnešní době má LayDee Jane několika rezidentur. Již šestým rokem má svou populární noc ve významném švýcarském klubu MAD, dále v několika českých klubech a jejich rezidentních nocí si v současnosti užívají clubbeři v Polsku a Turecku. Její sety zde mají vždy jedinečnou atmosféru a publikum je přijímá s velkým nadšením. Laydee Jane v nich kombinuje styly, které jí oslovují a které má opravdu ráda, především pak tech-trance s prvky electra a tech house. Na lineupech se objevuje společně s takovými jmény, jako jsou Paul Oakenfold, Sasha, Judge Jules, Marco V, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Eddie Halliwell, Fred Baker, Svenson, Johan Gielen, Randy Katana, Armin van Buuren a mnoho dalších. Několikrát si zahrála i s DJem Tiësto, například při jeho historicky prvním vystoupení v České Republice.Vedle DJingu si LayDee Jane našla čas i na vlastní produkci. Na kontě má pět singlů, včetně posledního a nejúspěšnějšího singlu “Titan-ic”. Skladbu s osobitým nádechem, kovovým zvukem a industriálním pojetím, si oblíbilo mnoho světových DJs a velmi kladné ohodnocení se jí dostalo i v českém hudebním magazínu XMAG. Kromě toho měla LayDee Jane možnost namixovat CD kompilace jako například “Sonic 5″(tato kompilace vyšla k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku), kompilaci “Trance Escape” (Radio Couleur 3), nebo kompilaci “Eurogroove” představující Lucčin osobitý groovy sound. V současné době pracuje LayDee Jane na nové produkci ve spolupráci s world2media.Podle žebříčku “The DJ List” patří LayDee Jane v roce 2006 mezi 30 nejoblíbenějších trancových DJs na světě.
DJane Petra (Infinity Radio / CZ) – DJane Petra je známá hlavně jako moderátorka z českých médii. Za svou kariéru prošla snad všemi významnými médii v naší zemi. Mohli jsme ji vidět třeba v České televizi a slyšet jsme ji mohli ze všech renomovaných rozhlasových stanic, celoplošných i regionálních. za zmínku stojí například Evropa 2. V současné době je Petra programovou ředitelkou nově vzniklého Infinity Rádia. Krom toho se také objevuje v klubech za mixákem jako DJane Petra. Její sety jsou plné energické muziky různých stylů (house, trance, techno), které umí znamenitě prokombinovat. 23. března Petra roztančí Retro jako první a vy byste u toho neměli chybět.
Krom výše zmíněných dam je třeba ještě připomenout exklusivní hosty ze zahraničí a to DJe Nica Chagalla z Německa a Ronalda van Gelderena z Holandska. Všechny tyto jmenované doplní resident Kick da Night DJ Bon Finix. Dále je potřeba dodat důležité údaje o předprodeji v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz ) a pokud hledáte podrobnější informace o téhle akci mrkněte se na www.myspace.com/kickdanight.
Na velikonoční neděli se na vás těšíme v Retro Music Hall.
 
 

——————————————————————————————
Velikonoční Kick Da Night Special představuje headlinery a přináší soutěž o vstupy
Na veliknoční neděli je pro vás v pražském klubu Retro Music Hall připravena speciální velikonoční edice residentní noci Bona Finixe s názvem Kick da night. Na tuto párty si Bon Finix pozval 2 exklusivní zahraniční hosty. Nica Chagalla z německa a Ronalda van Gelderena z Holandska. Pojdme si tyhle tři DJs podrobně představit. – Chcete-li vyhrát volné vstupy na tenhle velikonoční mejdan, čtěte dál.
—————————————————————————————-
Soutěž o 2 x 2 volné vstupy a namíchané CD od Bona Finixe
Jaké je druhé křestní jméno Ronalda van Gelderena
a) Edward
b) Michael
c) Rafael

Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 20. března správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 2×2 volný vstup na Kick Da Night Special, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
—————————————————————————————-
Nic Chagall (High Contrast Rec. / DE)
Tento německý DJ a producent, vlastním jménem Claus Terhoeven, se proslavil především jako tahoun dua Cosmic Gate. Psal se tehdy rok 1997, kdy se Nic seznámil se Stefanem Bossemsem aka DJ Bossi a o rok později se rozhodli složit společný track. Výsledkem byl hardtrancový počin The Drums, prvotina projektu Cosmic Gate. Až skoro nečekaný úspěch a velice kladné ohlasy, které následovaly, donutily Nica k přerušení pravidelného hraní v největších německých klubech, aby se mohl naplno soustředit na producentskou a remixérskou kariéru. Cosmic Gate v dalších letech začali bourat nejen německé žebříčky a díky EP Somewhere Over The Rainbow / Fire Wire se bleskově dostali do povědomí špičkových DJs jako je Tiësto, Ferry Corsten či Rank 1. Nica producentství a DJing doslova pohltily a postupně začal cítit potřebu větší seberealizace. Zřejmě proto se i přes stoupající slávu projektu Cosmic Gate rozhodl obnovit svou sólovou dráhu, aniž by přerušil spolupráci s Bossim. A že to nebyl marný nápad, ukázal již zanedlouho release nazvaný Monday Bar. Vyšel roku 2006 na prestižním labelu High Contrast a okamžitě jej začal roztáčet například Armin Van Buuren ve své radioshow. Nastavená laťka Chagallovy sólové kariéry byla vzápětí překonána. Singl What You Need, kde se s trancovou linkou úspěšně prolínají rockové prvky a vokál Elliota Johnse, zaznamenal ještě větší sukces a remixéři se o něj mohli doslova poprat. Vzpomeňme ještě například na singl Borderline či na remixy pro Schulzův track Cause You Now či pro milovaný a zároveň nenáviděný Anthem od dua Filo & Peri. Co se týče DJingu, podíval se Nic na velmi zajímavá místa po celém světě a zahrál si na těch nejslavnějších akcích, ať už sám, nebo jako součást Cosmic Gate. Nature One, Dance Valley, Creamfields nebo Trance Energy, tam všude byla a stále je po Nicovi velká poptávka, což je bezpochyby tou nejlepší známkou toho, že svůj hudební vývoj směřuje správným směrem.

Ronald van Gelderen (High Contrast Rec. / NL)

Ronald Van Gelderen vyrůstal v přístavním městě Rotterdam a dnes je jedním z předních trance producentů a dj-ů, který vyznává spíše tvrdší odnože tranceové hudby, jako je např. Tech-Trance. Dříve byl známý pod pseudonymem Kid Vicious, ale dnes již vydává tracky pod svým vlastním jménem. Ronald není trancerem od počátků, v mládí měl s kamarádem hip-hopovou kapelu Dutch Mob, ve které scratchoval a psal texty. Poté se ale potkal se svým dalším (mimochodem o něco známějším) kamarádem Ferrym Corstenem, který ho zasvětil do světa tranceové hudby. Jeho prvním singlem byl track My X-Perience z roku 1998, který byl vydán pod záštitou Ferryho Corstena. S Ferrym také později spolupracoval na songu Devotion projektu System F. Z jeho dalších úspěšných songů je nutné zmínit Cold Storage, Filth a také hodně hraný This Way, který zremixovali Rank 1. Důležité je také zmínit jeho společný song s Tiëstem Suburban Train. K jeho známým remixům patří remix skladby Surrender od belgického tanečního projektu Lasgo, track Without You od Dogzilly, nebo remix Corstenovo tracku Punk. Namixoval také několik kompilací jako je např. Trance Energy nebo v Holandsku úspěšnou Impulz.

Bon Finix (CY/CZ Krafty)
S průměrem 3.5 vystoupení za týden v obdobi 2006/7 se stal Bon Finix jedním z nejobsazovanějších DJů v Česku. Diář má zaplněný hraním dlouho dopředu a v současné době je residentem předních pražských klubů Mecca a Duplex. Bon Finix se při svých setech dokáže vždy dokonale aklimatizovat do prostředí, ve kterém právě hraje. Umí pokaždé přesně odhadnout náladu publika a vytvořit dokonalou atmosféru ať už pro komornější publikum v menším klubu, tak bez problémů roztančí i dav ve velké aréně. Pomáhá mu k tomu nejen jeho originální výběr skladeb, ale i jeho bezprostřední komunikace s bavícími se lidmi. Díky těmto jeho schopnostem, je oblíben nejen mezi clubbery, ale také i mezi promotéry, kteří ho čím dál častěji bookují i na velké mega akce a festivaly. Vidět a slyšet jsme ho mohli například na akcích Creamfields, Hradhouse, Mácháč nebo Combi:nations II World Tour. Díky tomu si zahrál po boku světoznámých DJs, jakými jsou Nick Warren, Marco V, Markus Schulz nebo Marcel Woods. Na začátku roku 2007 Bon pustil do světa svou residenti party Kick da Night, která se během několika málo měsíců stala pravidelnou součástí programu mnoha klubů v Česku a na Slovensku. V lednu roku 2008 v pražské Mecce odstartoval další svou residentní noc s názvem Musica, na které představuje českému publiku zajímavé nové tváře světové taneční scény. Zmínit se musí i jeho účinkování v projektu Bon Trip, který založil společně se svým kamarádem a DJským parťákem Tripmainem. Časopis XMAG (#98) rekapituloval rok 2007 článkem 2007… na co si vzpomenout v roce 2017, ve kterém byli prezentováni DJs, producenti, kapely, projekty, akce a hudební styly, které v průběhu roku vynikly. Bon Finix byl tímto časopisem označen jako DJ, který v roce 2007 nesmazatelně ovlivnil českou taneční scénu Bon je čím dál častěji zván také do zahraničí, kde už hrál po boku Sebastiena Legera, Iana Careyho, Tilla Westa, nebo Filthyho Riche. V létě ho čeká hraní na polském festivalu Tunnel Electrocity, kde spolu s ním vystoupí Roger Sanchez, Green Velvet, Marco V, Axwell, Chicane, Dirty South, Blank & Jones a mnoho dalších..

———————————————————————————————–
Kick da Night SPECIAL – největší velikonoční mejdan v Praze
DJ Bon Finix společně s pořadatelskou skupinou In Music připravili na Velikonoční neděli speciální vydání Bonovy residentní noci s názvem Kick da Night. S touhle párty Bon Finix cestuje již víc jak jeden rok po českých a slovenských klubech, kde clubberům ve svých setech pravidelně servíruje to nejlepší z electro, house a trance music. U příležitosti prvních narozenin téhle párty pro vás Bon Finix a In Music vymysleli velikonoční výprask v klubu Retro Music Hall. Jako hosti vystoupí dvě hvězdy světového formátu, které patří mezi špičku současné tranceové scény. Prvním z nich je německý DJ a producent, člen projektu Cosmic Gate, který v současné době produkuje své tracky i jako solo DJ jménem Nic Chagall. Nic se svým solo vystoupením přijede do České Republiky úplně poprvé. Jako druhý host je neméně slavné jméno tranceové současnosti. Poprvé do Prahy a do naší republiky přijede holandský DJ, producent a showman, který při svých vystoupeních dokáže pobavit a uchvátit fanoušky tranceu nejen svým setem, ale také svým osobitým vystupováním za mix pultem. Tím jmenovaným není nikdo jiný než Ronald van Gelderen, který zazářil na letošní Trance Energy svým nezapomenutelným live vystoupením. Krom těchto speciálních hostů na akci Kick da Night Special vystoupí i česká nejoblíbenější trance DJka Laydee Jane, která svým nedávným vystoupením s Johanem Gielenem ukázala, že titul české trance královny jí bezesporu patří. Celou akci rozjede DJane Petra, kterou jistě všichni znáte jako moderátorku z českých televizí a rozhlasových stanic. Petra se vrhla i za gramce a své DJské umění vám předvede na párty Kick da Night Special v pražské Retro Music Hall.
Celá párty je také prvním tanečním mejdanem nově vzniklého Infinity Rádia, které začne vysílat první jarní den 21.3.2008. Bližší informace o celém projektu se dozvíte na www.radioinfinity.eu
Předprodej lístků na Kick da Night Special už začal v síti Ticketstream, ve všech cestovkách Čedok a Firo Tour a ve všech hypermarketech Globus. Kompletní seznam prodejních míst je k dispozici na www.ticketstream.cz . Lístky v předprodeji jsou k dostání za 230,- CZK včetně poplatku. Na místě pak budou za 300,-
Informace o akci Kick Da Night Special a online předprodej naleznete na www.myspace.com/kickdanight

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.