TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaKyau & Albert oslaví 25 let na scéně speciálním setem v Drážďanech

13.06.2022

Než se Ralph Kyau a Steven Albert dali dohromady jako Kyau & Albert, oba byli DJs a producenti v techno undergroundu od počátku devadesátých let. S oslnivými skladbami, chytrými kompozicemi a často korunovanými silnými vokálními linkami z Albertova hlasu si Kyau & Albert rychle udělali jméno v německých klubech. V roce 2001 logicky následoval první německý hitparádový hit Outside. Jejich mezinárodní průlom konečně přišel masivně v roce 2004 s debutem albem Here We Are Now s vydáním na Anjunabeats ve Velké Británii, Universalu v USA a dalších velkých společnostech v mnoha dalších oblastech.
 

 
V následujících letech následovala různá studiová alba, nespočet remixů a několik mix CD, z nichž nejnovější bylo In Search Of Sunrise 17 v roce 2021. V jubilejním roce 2022 bude spousta nového K&A materiálu, jak na Anjunabeats, tak na Euphonic. Kromě toho budou největší klasiky Kyau & Albert vycházet v nových remixech v průběhu roku 2022. Na svých společných turné po více než 80 zemích světa zahráli v bezpočtu známých klubů jako Ministry of Sound London, Zouk Club Singapore, Pacha New York, Space Miami nebo slavný Avalon Hollywood, kde oba dodnes hrají několikrát do roka. V posledních letech byly na jejich seznamu také festivaly jako Tomorrowland, EDC, Electric Zoo, Creamfields, Nocturnal, Nature One a Mayday, stejně jako vystoupení na ASOT v Utrechtu. K vrcholům patřila také vystoupení na olympijských hrách ve Vancouveru, ve Formuli 1 v Kuala Lumpur a Bahrajnu nebo vystoupení v zemích jako Peru, Mongolsko, Guatemala a Brazílie.
 
A již tuto sobotu 18.6.2022 k příležitosti oslav 25 let existence projektu Kyau & Albert vystoupí německé duo pod širým nebem v zahradách Clubu SVS na domácí půdě v Drážďanech. Zahrají zde speciální čtyřhodinový set, jenž bude reflektovat jejich úctyhodnou kariéru. Poté uvnitř klubu bude následovat afterparty, kde vystoupí Soyos, Marc Tatossian a Marco Cera. Více informací k akci naleznete zde. Vstupenky jsou k mání zde.
 

 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit