TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of Trance – 7th Way – změna line-upu

28.04.2007

Do začátku akce Language of Trance v klubu Vertigo zbývá již jen několik hodin a přípravy jsou v plném proudu. Bohužel jsme však museli provést změny v dnešním line-upu. Před malou chvílí k nám totiž dorazila zpráva, že slovenský Dj ReOrder kvůli závažným osobním důvodům nebude dnes moci na této akci vystoupit. O vystoupení Dje ReOrdera však určitě nepřijdete – dočkáte se na některém z dalších pokračování této noci. Jeho místo v line – upu zaplní tradiční Back 2 Back Show účastníků noci, která sklízí vždy velmi dobré ohlasy. Věříme, že i přes neúčast Dje ReOrdera dokážeme společně vytvořit tradičně skvělou atmosféru a neubere to na kvalitě noci. Připomínáme, že brány klubu jsou otevřeny dnes již od 20:00 a kdo dorazí do klubu před půl jedenáctou – má celou noc pivo za 30 kč.


Zde je tedy upravený line up na dnešní večer
:
21:00 – 22:30 Muff (djmuff.info)
22:30 – 24:00 Tripmain (Mecca/CZ/ZWE)
24:00 – 01:30 MATAMAR (residents)
01:30 – 03:00 Roman Rai (Roxy/cz)
03:00 – ??:?? Back 2 Back show
Těšíme se na Vás dnes večer v klubu Vertigo!
————————————————————————–
Již tuto sobotu 28.4. se v pražském klubu Vertigo uskuteční 7. vydání stále oblíbenější noci Language of Trance, kterou pořádají Mark Airman & Mata C (MATAMAR) – tentokrát s podtitulem 7th Way, kam přijala pozvání dvě dobře známé jména z české klubové scény. Prvním z nich je resident party ZEN v klubu Roxy a úspěšný producent Roman Rai (Roxy/cz). Dalším hostem bude Dj původem ze Zimbabwe žijící nyní v České republice, který má ve svém repertoáru všemožné odnože elektronické hudby a dovede se velmi intuitivně přizpůsobit podle druhu akce a není to nikdo jiný než resident pražské Meccy – dj Tripmain (Mecca/CZ/ZWE). Tento večer také vystoupí vítězové soutěže “Zahraj si na Language of Trance” které jste si určili sami pomocí internetového hlasovaní na webu http://www.languageoftrance.com a to slovenský dj a producent ReOrder (trancemusic.sk) a Moravskoslezký Dj Muff (djmuff.info).Samozřejmě nepřijdete ani o osobité vystoupení protagonistů této noci – Djů z Matamaru, které je vždy plné energie a nenechá nikoho dlouho v klidu a kteří se nedávno umístili na 3. místě v anketě o2 Dance Music Awards v kategorii Objev roku.
A teď nějaké praktické informace a line up: Doposud jsme na Language of Trance otevírali standartně ve 21:00, nyní ale po dohodě s vedením klubu bude vždy otevřeno již od 20:00!!! A pozor – pro ty, co dorazí do 21:30 tak mají celý večer pivo namísto 39 za pouhých 30 kč takže se určitě vyplatí přijít co nejdříve!!:) Tento večer také na 5 z Vás hlasujících čeká láhev sektu a těšit se můžete na barevný laser, dvě půvabné Go Go tanečnice a bohatou videoprojekci která bude promítána jak na velkém plátně u dje, tak také na mnoha LCD obrazovkách po celém klubu. Vstupné je i tentokrát ZDARMA!
Zde se můžete podívat na video z minulé Language of Trance která nesla podtitul “White Edition” a kde vystoupil známý a úspěšný producent a dj ze slovenska Kamil Polner : http://www.youtube.com/watch?v=aadaNQ05TiI
Více info na
http://www.languageoftrance.com
http://www.myspace.com/languageoftrance
http://www.vertigo-club.cz

————————————————————————————-
Language of Trance – 7th Way + Vítěz djské soutěže
V sobotu 28.4. se v pražském klubu Vertigo uskuteční již 7. vydání stále oblíbenější noci Language of Trance, kterou pořádají Mark Airman & Mata C (MATAMAR) – tentokrát s podtitulem 7th Way. Pozvání přijali dvě dobře známé jména z české klubové scény. Prvním z nich je resident party ZEN v klubu Roxy a úspěšný producent, který má na kontě remix pro takovou kapacitu jako Danny Howels. Spousty vydaných tracků na kompilacích od Japonska přes Evropu až po Australii a to Roman Rai (Roxy/cz). Dalším hostem bude Dj původem ze Zimbabwe žijící nyní v České republice, který má ve svém repertoáru všemožné odnože elektronické hudby a dovede se velmi intuitivně přizpůsobit podle druhu akce. O tom, že ani trance mu není cizí Vás mohl přesvědčit při jeho vystoupení po boku Markuse Schulze v pražské Mecce, kdy jeho vystoupení vyvolalo velmi dobré ohlasy u tranceového publika – ano jistě již tušíte že ten, o kom mluvíme je rezident pražské Meccy a to dj Tripmain (Mecca/CZ/ZWE).

Součástí večera bude také vystoupení vítězů djské soutěže – ano čtete správně – rozhodli jsme se nakonec, že si na Language of Trance nezahraje pouze Dj, který od Vás obdržel nejvíce hlasů, ale i ten, který se umístil na druhém místě. A jak že to tedy nakonec dopadlo? Na prvním místě se podle očekávání umístil slovenský dj a producent ReOrder (trancemusic.sk), který spolupracoval se jmény jako je například Eddie Sender apod. Jako druhý se Vám představí dj pořádající svojí vlastní party s názvem Trance Session a to Moravskoslezký Dj Muff (djmuff.info).Samozřejmě se můžete také těšit na originální vystoupení protagonistů této noci – Djů z Matamaru, které je vždy plné energie a nenechá nikoho dlouho v klidu a kteří se nedávno umístili na 3. místě v anketě o2 Dance Music Awards v kategorii Objev roku.
Tento večer také na 5 z Vás hlasujících čeká láhev sektu a kromě velmi hudebně pestrého večera se můžete těšit na dvě půvabné Go Go tanečnice a bohaté videoprojekce a barevný laser. Takže 28.4. se těšíme na viděnou – vstup je jako vždy zdarma 🙂
Více info na
http://www.languageoftrance.com
http://www.myspace.com/languageoftrance
http://www.vertigo-club.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.