TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of trance – Back to the Oldschool

19.02.2007

Již tuto sobotu 24.2. se pražský klub Vertigo promění na hudební stroj času. Proběhne zde totiž další pokračování stále oblíbenější noci djů z Matamaru – Language of Trance a tentokrát s podtitulem “Back to the Oldschool” který již lecos napovídá. Po velmi úspěšném čtvrtém vydání language of trance s laydee jane jsme si pro Vás připravili malý hudební dáreček. Residentí djové Mark Airman a Mata C, kteří se Vám tentokrát představí hned dvakrát, nejdříve odehrají svůj klasický set a poté se můžete těšit na speciální oldschool and hit trance set kde se společně s Vámi přenesou do dob kdy trance zažíval svůj rozkvět a zavzpomínáme na hity na, které se nezapomíná. Ani tato noc se samozřejmě neobejde bez zajímavých hostů – tentokrát se můžete těšit na dva mimopražské dje. Pozvání přijal jako první Dj Stjopa – resident prestižní Brněnské párty E-motion (dříve Sound of Ibiza), který vystupoval po boku jmen jako Menno De Jong, Marc Marberg, Michael Burian, Laydee Jane, Charlie Jan a nyní ho čeká hraní s Martinem Rothem, Mike Foylem a Airbase. Jeho styl hraní by se dal nejvíc přiblížit k uplifting trance často preferující vokály a v současnosti i melodicky příjemný progressive.
Dalším hostem této speciální noci bude ostřílený dj pocházející ze Zlína – a to Jet Fever který má za dobu svojí kariery za sebou mnoho hraní po boku mnoha významných djs jak domácích, tak zahraničních a zahrál si na mnoha významných akcích a také byl hostem nejrůznějších radio show, ať už tuzemských (Kamikaze Style Clubbing na Rádiu Zlín, Transession na Rádiu Fun1) nebo zahraničních ( The Weekend Warm Up na ETN.fm nebo v předpremiéře tohoto pořadu na skotském Oban FM).Muziku, kterou hraje, nelze zařadit do jednoho konkrétního stylu. V jeho setech uslyšíte prvky stylů: trance, progressive, dub a techno. Při svých vystoupeních se snaží posluchače naladit na určitou vlnu, díky které je chce dostat do toho nejpříjemnějšího rozpoložení. Jeho sety jsou promyšlené a plné emocí.
Takže pokud se chcete s námi společně přenést do doby tranceových začátků a zažít pocity, které jste u poslechu těchto hitů zažívali, tak přijďte v sobotu 24.2. do klubu Vertigo a rozhodně nebudete litovat…. Vstupné na tuto akci je jako vždy ZDARMA!
Více info na:
http://www.languageoftrance.com
http://www.myspace.com/languageoftrance
http://www.vertigo-club.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.