TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of Trance – Gold Edition

27.11.2006

Již 2.12. se můžete těšit na nefalšovanou zlatou sobotu!!! Nekoná se sice žádný svátek, ale v pražském klubu VERTIGO se koná další pokračování residentní noci Djů MATAMAR (Mark Airman / Mata C) s názvem LANGUAGE OF TRANCE – tentokrát s podtitulem GOLD EDITION kam přijal pozvání speciální host: Dj MICHAEL C!! A na co se můžete těšit? Tak zaprvé a především na to nejlepší z kvalitní trance/progressive music a to v podání těch nejpovolanějších. Nejdříve Vám úderem deváté hodiny naservíruje porci rozmanitého upliftu, ale také energického tech-tranceu Dj, který není na české klubové scéně žádným nováčkem – a to Dj ATHRO, který si mimo spousty více či méně významných akcí u nás zahrál s velkým ohlasem na slovenské Space Parade po boku nejlepších Djs světa. Od jedenácti hodin Vám pak svoji nejnovější dávku svého osobitého pojetí trance/progressive představí residentní projekt MATAMAR (http://www.matamar.com), jejichž výběr se občas zvrtne i do různých zajímavých odnoží těchto stylů a vytváří se tak opravdu jedinečný a barvitý set, který Vám jistě uvízne v paměti.
A hodinu po půlnoci se můžete těšit na opravdovou lahůdku – za gramofony se postaví speciální host celého večera – a to Dj MICHAEL C, kterého si myslím není třeba dlouze představovat – umístění na třetím místě v anketě Dance Awards v hlavní kategorii Dj roku, hraní po boku jmen jako jsou: Paul van Dyk, Ferry Corsten, Fergie, Armin van Buuren, Cor Fijneman, Mark Norman, ATB, Preach, Remy, M.I.K.E a obrovská obliba mezi fanoušky, kterou si získal svými energickými a barvitými sety a také osobitou komunikací s publikem, mluví za vše. Michael si také jako jediný Čech vystoupil s DJem Tiëstem 18.11.2005 na jeho Central and Eastern European Tour 2005 v T-Mobile Aréně v Praze a jako první český DJ vůbec vystoupil na prestižní noci Euphonic Night v Berlíně, kterou pořádá jeden z nejvýznamnějších tranceových labelů Euphonic a odehrál své sety na světoznámých internetových rádiích DI.fm, ETN.fm a v Mexiku na Masmusic.fm. A pokud Vám i po třetí hodině ranní zbude dost sil, čeká Vás back 2 back show, kterou představí účinkující večera.
A co Vás ještě čeká? Večer bude opravdu plný překvapení – těšit se můžete na videoprojekce, které budou promítány jak na plátně u Dje, tak na mnoha LCD obrazovkách po celém klubu, dále na Vás čekají bohaté zlaté dekorace a hlavně – kdo si počká na jednu hodinu po půlnoci – čeká ho na baru panák dobrého alkoholu ZCELA ZDARMA! Takže pokud jste příznivci kvalitní klubové hudby a dobrého pití, přijďte si užít to nejlepší z obou do příjemného prostoru klubu VERTIGO v Praze, které navzdory své lokalitě i luxusním interiérům drží ceny přijatelné pro místní – Mojito za 98, Cuba Libre za 90 snad hovoří za vše. A ani tentokrát si nemusíte lámat hlavu se vstupným – jelikož je jako vždycky zdarma.
Start akce: 21:00
Více info o akci na http://www.languageoftrance.com

Line up:
21:00 – 23:00 Athro
23:00 – 01:00 Matamar (Mark Airman/Mata C)
01:00 – 03:00 MICHAEL C
03.00 – ??:?? back 2 back

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.