TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of Trance – Progressive Colours – poslední info

24.05.2007

Ano – již tuto sobotu proběhne v klubu Vertigo (vertigo-club.cz) poslední “předprázdninové” pokračování této noci – tentokrát s podtitulem “Progressive Colours”. Jak již víte vystoupí zde kromě residentů a pořadatelů této noci djů z MATAMARu jako speciální host progressivní mág – Dj Martin Gredner, dále Dj a producent Libis aka Dusk a také resident Studia 54 – Dj Adam Cloud. Brány klubu budou opět otevřeny již od 20:00 a ti co dorazí do 21:30 mají celý večer Plzeň namísto 39 za pouhých 30 kč takže se určitě vyplatí přijít co nejdříve!!:) A teď k tomu, co Vás tuto noc také čeká – jak jsme již zmiňovali další Language of Trance proběhne 21. září a to ve speciální B-Day edici kde vystoupí velmi exklusivní host a to dj a producent vydávající na prestižním labelu Armada records – Mike Foyle z Anglie!! Jako další se Vám představí také resident párty E-Motion – Stephan Bruck, Dj Rewis a také mladý a talentovaný dj a producent – Tadeas (djtadeas.com) o kterém ještě určitě uslyšíme. Již tuto sobotu budete mít možnost si zakoupit přímo v klubu Vertigo lístky na tuto akci a pouze tento večer bude k dispozici prvních 30 lístků za pouhých 150 kč!! Lístky budou poté v prodeji v síti Ticketpro za cenu 180 Kč + poplatky a to do 16. srpna, kdy se cena zvýší na 220 Kč. Lístků na tuto akci je omezený počet a proto se vyplatí si je zakoupit co nejdříve. A teď pozor!! Na akci Language of Trance – Progressive Colours budou mít také 3 z Vás exklusivní šanci vyhrát VIP lístky na akci s Mikem Foylem, který bude zahrnovat i přístup do VIP sekce s občerstvením – tyto lístky nelze nikde zakoupit. Stačí když u vstupu uvedete svoji E-mailovou adresu a jméno a budete zařazeni do slosování. Tak se těšíme již tuto sobotu na Language of Trance – Progressive Colours!
Již tuto sobotu 26.5. v pražském klubu Vertigo proběhne poslední “předprázdninové” pokračování již tradiční noci s názvem Language of Trance – tentokrát s podtitulem “Progressive Colours”. A na koho se můžete těšit tentokrát? Své umění Vám předvede progressivní mág Martin Gredner, který bezpochyby patří již několik let k české špičce a svoje kvality prokázal na mnoha významných akcích po boku jmen jako například Armin van Buuren, Markus Schulz, Ferry Corsten, Remy nebo Jon O Bir. Dalším hostem bude Dj původem z Ostravy a to Libis aka Dusk, který si mimo vystoupeních v klubech na Slovensku a v Polsku díky vítězství v djské soutěži zahrál na Creamfields po boku Tiesta a poměrně úspěšně se bleskl i na poli producentském kdy se jeho Remix “Black hole in my heart” držel tři týdny na druhém místě prestižního žebříčku Juno Records. Dále vystoupí také resident Studia 54 – Dj Adam Cloud a samozřejmě nepřijdete o osobité vystoupení Djů, kteří mají tuto noc na svědomí a to Mark Airman a Mata C vystupující pod názvem svého projektu MATAMAR. Těšit se můžete na jejich pestrou paletu od upliftingu po progressive až tech-trance a také na jejich stále oblíbenější závěrečnou Back 2 Back Show.

Line up
:
21:00 – 22:00 Adam Cloud
22:00 – 23:30 Libis aka Dusk
23:30 – 01:00 MATAMAR (residents)
01:00 – 02:30 Martin Gredner 

02:30 – 04:00 Back 2 Back Show
Brány klubu budou opět otevřeny již od 20:00 a ti co dorazí do 21:30 mají celý večer Plzeň namísto 39 za pouhých 30 kč takže se určitě vyplatí přijít co nejdříve!!:) Tato Language of Trance bude jak bylo již zmíněno na začátku poslední před prázdninami a během prázdninových měsíců si LOT dopřeje kratší pauzu a vrátí se 21. září v plné parádě ve velmi speciální narozeninové edici s ještě speciálnějším hostem – více info již brzy:) Takže sledujte taneční servery a také domovskou stránku http://www.languageoftrance.com a dozvíte se víc.
Zde se můžete podívat na video z minulého vydání LOT kde vystoupil mimo jiné Roman Rai nebo Dj Tripmain:

*POZN.
(tento kód přímo zobrazí video – odkaz na video na youtube.com je – http://youtube.com/watch?v=IrltsSBUwrc)
Více info na
http://www.languageoftrance.com
http://www.myspace.com/languageoftrance
http://www.vertigo-club.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.