TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of Trance radioshow nově v pátek a 2x za měsíc!

11.01.2009

Rok se s rokem sešel a my pro Vás už od jeho začátku máme změny! Radioshow djs MATAMAR má za sebou už téměř rok svého vysílání a za tu dobu si našla mnoho pravidelných posluchačů – ať již na radiu Fun 1 Station nebo na Sensation Factory a velký zájem je i o možnost stažení záznamu každého dílu na serveru sety.cz (www.sety.cz). Jelikož pořad získává na popularitě, rozhodli jsme se, že si to nejlepší ze světa trance/progressive hudby budete moci vychutnat dvojnásobně! Pořad Language of Trance budete moci poslouchat dvakrát do měsíce každý druhý a čtvrtý pátek večer od 20:00 na radiu Fun 1 a každé následující úterý od 18:00 na Sensation Factory. Co se týče konceptu, tak ten zůstává stejný – v první hodině uslyšíte výběr toho nejlepšího za uplynulý měsíc od dvojice MATAMAR a v druhé hodině pak Guestmix od zahraničního hosta z řad djů a producentů. Stále také pokud produkujete vlastní hudbu nám můžete posílat své výtvory na E-Mail Langaugeoftrance@matamar.com a ty nejlepší zazní ve vysílání.

První vydání v tomto roce bude ve znamení rekapitulace. Těšit se můžete na výběr toho nejlepšího za rok 2008 a to ve dvou speciálních setech o které se postarají djs MATAMAR.
Seznam guestmixů dalších pokračování:
LEDEN:
09.01. Fun 1 a 13.01. Sensation Factory – MATAMAR Best of 2008
23.01. Fun 1 a 27.01. Sensation Factory – Pedro Del Mar (DE)
ÚNOR:
13.02. Fun 1 a 17.02. Sensation Factory – NatLife (UKR)
27.02. Fun 1 a 03.03. Sensation Factory – Nitrous Oxide (POL)
BŘEZEN:
13.03. Fun 1 a 17.03. Sensation Factory – Abstract Vision (RU)
27.03. Fun 1 a 31.03. Sensation Factory – Joonas Hamo (FIN)
Takže nezapomeňte již tento pátek 09.01. ladit Fun 1 Station!
Rádio Fun 1 Station můžete naladit jak prostřednictvím internetu na stránkách www.fun1.cz a nebo na kabelovce UPC a Karneval. Fun 1 si můžete také naladit jako rádio v kabelových sítích UPC. Frekvence, na kterých vysíláme v několika městech ČR najdete na www.fun1.cz.
Více informací o této radioshow najdete na: www.myspace.com/languageoftranceradio nebo www.matamar.com

———————————————————————
Již dnes večer na Fun 1 Station a následující úterý také na Sensation Factory Vás čeká další díl oblíbené radio show s názvem Language of Trance, která je vysílána pravidelně každou poslední neděli 22:00 do 24:00 a každé následující ůterý od 18:00 do 20:00 pod taktovkou djů z dua MATAMAR. Čeká Vás jako vždy pořádná nálož toho nejlepšího za uplynulý měsíc a také exklusivní guestmix od zahraničního hosta. Tentokrát to bude holandský dj a producent, který si říká Trance-O-Matic a kterého jste mohli slyšet na živo například na poslední Language of Trance v klubu Vertigo. Také připomeneme, že tento pořad také výzvou pro Vás – začínající nebo již pokročilé producenty abyste posílali svoje tracky na E-mail Languageoftrance@matamar.com a možná právě Vaše skladba zazní v pořadu Language of Trance! A nezapomeňte – záznam této radioshow najdete také exklusivně na serveru SETY.CZ! Rádio Fun 1 Station můžete naladit jak prostřednictvím internetu na stránkách www.fun1.cz a nebo na kabelovce UPC a Karneval. Fun 1 si můžete také naladit jako rádio v kabelových sítích UPC. Frekvence, na kterých vysíláme v několika městech ČR najdete na www.fun1.cz.


——————————————————————————-
Language of Trance radioshow vol.5 na Fun 1 a Sensation Factory
Již tuto neděli na Fun 1 Station a následující úterý nově také na Sensation Factory Vás čeká další díl oblíbené radio show s názvem Language of Trance, který je vysílán pravidelně každou poslední neděli 22:00 do 24:00 a každé následující ůterý od 18:00 do 20:00 pod taktovkou djů z dua MATAMAR. Těšit se opět můžete na jejich hodinový výběr těch nejlepších novinek na poli taneční hudby. V druhé hodině se pak představí jejich exlusivní hosté – pro tento díl namixovali svůj guestmix djové a producenti Static Blue (FR) a 7 Skies (ITA). Pokud vysílání nestihnete a nebo si chcete poslechnout nějaký z předchozích dílů pořadu, budete si ho moci exlusivně stáhnout ze serveru www.sety.cz , kde ho najdete vždy následující týden jako TIP sety.cz! Tracklisty a bližší info o pořadu naleznete také na www.myspace.com/languageoftranceradio. Zároveň je tento pořad také výzvou pro Vás – začínající nebo již pokročilé producenty abyste posílali svoje tracky na E-mail Languageoftrance@matamar.com a možná právě Vaše skladba zazní v pořadu Language of Trance!

Rádio Fun 1 Station můžete naladit jak prostřednictvím internetu na stránkách www.fun1.cz a nebo na kabelovce UPC a Karneval. Fun 1 si můžete také naladit jako rádio v kabelových sítích UPC. Frekvence, na kterých vysíláme v několika městech ČR najdete na www.fun1.cz.
Více informací o této radioshow najdete na: www.myspace.com/languageoftranceradio nebo www.matamar.com

—————————————————————–
Language of Trance radioshow také na Sensation Factory a sety.cz
Již tuto neděli na Fun 1 Station a následující úterý nově také na Sensation Factory Vás čeká další díl oblíbené radio show s názvem Language of Trance, která je vysílána pravidelně každou poslední neděli 22:00 do 24:00 a každé následující úterý od 18:00 do 20:00 pod taktovkou djů z dua MATAMAR. Těšit se opět můžete na jejich hodinový výběr těch nejlepších novinek na poli taneční hudby. Jak jsme již slibovali, můžete se těšit také na pravidelné guestmixy od exklusivních hostů z řad těch nejlepších českých, ale především zahraničních djs. Pro tento díl namixoval exklusivní guestmix velmi nadějný holandský dj producent Steven Liquid. A jaké jsou ještě novinky? Kromě toho, že se tento pořad bude vysílat nově i na radiu Sensation Factory, tak záznam každého dílu si budete moci exlusivně stáhnout ze serveru www.sety.cz, kde ho najdete vždy následující týden jako TIP sety.cz!
Zároveň je tento pořad také výzvou pro Vás – začínající nebo již pokročilé producenty abyste posílali svoje tracky na E-mail Languageoftrance@matamar.com a možná právě Vaše skladba zazní v pořadu Language of Trance!
Rádio Fun 1 Station můžete naladit jak prostřednictvím internetu na stránkách www.fun1.cz a nebo na kabelovce UPC a Karneval. Fun 1 si můžete také naladit jako rádio v kabelových sítích UPC. Frekvence, na kterých vysíláme v několika městech ČR najdete na www.fun1.cz.
Více informací o této radioshow najdete na:
www.myspace.com/languageoftranceradioshow nebo www.matamar.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.