TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage of Trance s 7 Skies – poslední info a lineup

21.01.2009

Dvanáctý díl tradiční noci Language of Trance se koná již tento pátek 23.1.09 v klubu Vertigo, a proto se seznámíme s praktickými informacemi a časovým Line-upem. Jak jistě víte, kromě residentů MATAMAR na ní vystoupí speciální host z Itálie – dj a producent 7 Skies, jehož produkci do svých setů zařazují trance star jako např. Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten a další.. Dále se můžete těšit na oblíbeného uplift krále Stepana Brucka a nebo residetna LOT Music Petra Hauze. A teď k praktickým informacím. Pokud chcete v pátek na Language of Trance úplně zadarmo, stačí se zaregistrovat zasláním svého jména a příjmení na e-mail info@vertigo-club.cz a budete napsání na Guest List! Vstupné na místě pak bude 100 Kč. Brána klubu se otevře ve 21:00.
 
 
Line Up:
21:00 otevření klubu
22:00 – 00:00 Petr Hauz (LOT Music)
00:00 – 01:30 MATAMAR (Mark Airman & Mata C)
01:30 – 03:30 7 Skies (ITA)
03:30 – 05:00 Stepan Bruck (E-Motion)
Pokud se v pátek večer chcete předtím, než vyrazíte správně hudebně naladit, tak poslouchejte od 20:00 další díl radioshow Language of Trance s Matamar djs na Fun 1 Station (www.fun1.cz). Tentokrát namixoval svůj exlusivní Guestmix dj a producent Pedro Del Mar (DE).
Takže nezapomeňte v pátek dorazit a vytvořit skvělou atmosféru, která provází každý díl Language of Trance – těšíme se na vás!
———————————————————————————–
Oblíbená a tradiční noc Language of Trance se opět hlásí o slovo! Další pokračování této párty se koná v pátek 23.1.09, jak jinak, než v pražském klubu Vertigo. Jak je již zvykem, těšit se kromě residentů MATAMAR (Mark Airman & Mata C) můžete i na zahraniční hosty a ani tentokrát tomu nebude jinak. Na v pořadí 12tý díl jsme si pro Vás nachystali opravdu zajímavého hosta a tím úspěšný producent z Itálie – 7 Skies, který je známý především díky jeho spolupráci s kolegou Static Blue, se kterým se společně podíleli na mnoha remixech pro velmi zvučná jména světové tranceové scény, ale také svoji vlastní produkcí. Jejich počiny můžete najít pod hlavičkou takových labelů, jako je například prestižní Anjunabeats a jejich tracky s oblibou hrají Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten a další. Další jméno na line-upu rozhodně udělá radost všem vyznavačům energického uplift tranceu, neboť pozvání přijal rezident party E-Motion – Stepan Bruck! Pro milovníky melodického progressivu a tranceových “lahůdek” tu pak bude zástupce bookingu LOT Music – Petr Hauz, který si přízeň publika získal už na mnoha akcích.

A jak to bude se vstupným? Nebojte, peněženky si nezrujnujete! Kdo přijde včas – a to do 22:00, tak vstup neplatí vůbec! Po desáté hodině zaplatíte také velmi příjemných 100 korun českých. Pro ty, kteří si vstup chtějí pojistit a také něco ušetřit máme dobrou zprávu – všichni, kteří napíší své jméno a příjmení na email info@vertigo-club.cz budou napsáni na guest-list a mají vstup také zdarma!
Více informací sledujte na:
http://www.matamar.com
http://www.vertigo-club.cz
http://www.myspace.co/languageoftrance

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.