TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLanguage Of Trance – Stoneface & Terminal – Poslední info, line-up

12.06.2008

Již tuto sobotu 14.6.08 se koná velký návrat klubovky “Language of Trance” do klubu Vertigo. Tato noc, pořádaná již více než rok pod taktovkou dua MATAMAR se vrací po kratší pauze s jubilejním desátým dílem, jehož headlinerem je velmi oblíbená dvojice z německého labelu Euphonic – Stoneface & Terminal. Speciální set pro tuto noc si přichystal i další milý host, Michael C. Akce je přímo za dveřmi a proto je na čase se seznámit s praktickými informacemi. Lístky můžete zakoupit pomocí předprodejní sítě Ticketpro a nebo přímo na www.ticketpro.cz a to za zvýhodněnou cenu 150 Kč! Kapacita klubu je omezená, takže s nákupem příliš neotálejte. Lístky budou k zakoupení i přímo na místě a to za cenu 200 Kč. Klub bude pro veřejnost otevřen od 21:00 a ve 21:30 celou akci zahájí svým setem Petr Hauz ze stáje LOT Music. Pro ty, co navštíví klub Vertigo poprvé připomínáme adresu – Havelská 4, Praha 1, nedaleko od Václavského náměstí. Spojení do klubu je pěšky od zastávky metra A a B – Můstek. Organizátoři věří, že se akce povede podobně jako zatím poslední Language of Trance s Danielem Kandim, s lesem rukou nad hlavami a nezapomenutelnou atmosférou až do velmi pozdního rána.

Line-up
:
21:30 – 23:00 – Petr Hauz
23:00 – 01:00 – Matamar
01:00 – 03:00 – Stoneface & Terminal
03:00 – 05:00 – Michael C
Více informací najdete na www.myspace.com/languageoftrance a na www.vertigo-club.cz.
——————————————————————–
Language Of Trance – Předprodej zahájen
Velký návrat klubovky Language of Trance, kde vystoupí velmi oblíbená dvojka Stoneface & Terminal z Německa, residenti MATAMAR, další speciální host Michael C a také velmi nadějný Petr Hauz z bookingu LOT Music hlásí zahájení předprodejů! A kde že lístek můžete sehnat? Vstupenku na tuto exklusivní akci, která se koná 14.06.08, můžete koupit buď v předprodejních sítích Ticketpro, na stránkách http://www.ticketpro.cz a nebo přímo v klubu Vertigo v Havelské ulici 4 na Praze 1 a to za velmi příjemnou cenu 150 Kč! Kapacita klubu je omezená a proto s nákupem lístků moc neotálejte. Na místě budou lístky v prodeji za 200 Kč. A co Vás čeká v následujících dnech/týdnech do samotného začátku akce? Připravujeme pro Vás rozhovory s aktéry a také exklusivní rozhovor se samotnými headlinery Stoneface & Terminal k akci Lagnuage of Trance! V nejbližším rozhovoru Vám představíme zástupce bookingu LOT Music a velkou tranceovou naději – Petra Hauze.
V sobotu 14.6.08 do pražského klubu Vertigo vrací dnes již kultovní tranceová noc “Language of Trance” pořádaná pod taktovkou dua MATAMAR a to ve velkém stylu! Headlinery tohoto dílu je totiž velmi oblíbené německé duo Stoneface & Terminal! Djská a producentská dvojice Stoneface & Terminal má na svém kontě dlouhý seznam originálních tracků i remixů, které vydali pod několika různými jmény pod prestižními labely na celém světě. Jejich produkce si získala podporu řady vlivných hybatelů taneční scény, ať je to Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Buuren, Ferry Corsten nebo Markus Schulz. Díky tracku “Merkur” který se objevil na exkluzivní kompilaci PvD pro DJMAG dostali nabídku vydávat u jednoho z nejvýznamnějších tranceových labelů -Euphonic. Tam se spojili s Ronski Speedem a společně stvořili megahit “Incognition/Drowning Sunlight” a později i “Soulseeker”. Incognition hrál snad každý Dj světa a stala se jedním z největších hitů taneční sezóny roku 2005. Ve své DJské roli jsou Stoneface & Terminal známí pro svůj typický high-energy styl. Jejich vystoupení se setkala se skvělým ohlasem na parties po celém světě. Stoneface & Terminal jsme již dvakrát uvítali v České republice a jejich poslední vystoupení v Retru se setkalo s nadšenými ovacemi. Tentokrát je uvítáme jako hosty noci Language of Trance v komornějším prostředí klubu Vertigo, kde si jejich vystoupení budete moci vychutnat mnohem bezprostředněji.
Dalším vzácným hostem tohoto vydání Language of Trance je MICHAEL C, oblíbená stálice české tranceové scény. Chybět nebudou samozřejmě ani duchovní tvůrci noci duo MATAMAR (Mata C a Mark Airman) a program doplní i nadějný dj Petr Hauz z bookingu LOT Music. Noc “Language of Trance”, která byla první vlaštovkou pravidelných tranceových akcí v Praze a která si v minulém a předminulém roce vybudovala silnou reputaci oblíbené tranceovky, s hosty jako Laydee Jane, Michael C, Kamil Polner (Armada/SK) či Daniel Kandi (Anjunabeats/DK) se také objevila v časopise X Mag v rubrice 24 vyvolených parketů, kde společně s nocí E-Motion jako jediné zastupovaly tranceovou scénu u nás. Po kratší pauze se tato noc vrací a to ještě mnohem našláplejší a propracovanější – těšit se můžete na speciální dekorace, laser show, go-go a hlavně neopakovatelnou atmosféru, která provází každý díl!
Vstupné je 150Kč v předprodeji Ticketpro a 200Kč na místě.
Více informací najdete na www.myspace.com/languageoftrance a na www.vertigo-club.cz.
Podívejte se například na video z posledního vydání se speciálním hostem Danielem Kandim:

Téměř po celou dobu jeho vystoupení měl celý parket ruce nahoře a celá akce skončila až pozdě k ránu jelikož Danielovi se nechtělo domů a pro rozpařené partypeople naservíroval zcela nečekaně ještě navíc back 2 back set s Thadeasem, který hrál jako poslední.
Video z vystoupení projektu MATAMAR na posledním vydání Language of Trance:

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.