TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLate Night Alumni vydávají kolekci svých největších hitů

20.10.2023

Late Night Alumni je americké hudební uskupení pocházející ze Salt Lake City. Skupina vznikla v roce 2003 a jejími členy jsou Ryan Raddon (známý též jako Kaskade), Finn Bjarnson, John Hancock a zpěvačka Becky Jean Williamsová. Jejich hudba je známá pro jedinečnou kombinaci house music a žánrů jako trance, downtempo nebo chillout. Už zpočátku působení kapely zaznamenali Late Night Alumni hit v podobě songu Empty Streets. V dalších letech publikovali řadu méně či více úspěšných singlů, šestici autorských alb a nyní po 20 letech od založení projetu vychází pod názvem Echos exkluzivní kolekce nejvýraznějších hitů Late Night Alumni.
 

 
Echos je zcela organickou reimaginací vybraných písní z 20letého katalogu americké formace. A jak sami členové skupiny říkají, vytvoření těchto akustických verzí přispělo k některým z jejich nejinspirativnějších momentů. Album je charakterictické především prolínáním elektronických a organických prvků hudby a představuje tak odklon od převážně housového zvuku kapely. Plně akustická záležitost Echos je v mnoha ohledech přirozeným rozšířením DNA Late Night Alumni. Většina písní je napsána v organické/akustické sféře a poté produkována s elektronickými příchutěmi.
 
Čtveřice se ponořila zpět do své dvacetileté historie šesti alb a vybrala jedenáct skladeb, o kterých se domnívali, že by mohly nejvíce těžit z tohoto zpracování písní. A s jejich originálními akustickými intry jako vodítkami je dovedli k jejich přirozeným závěrům. Nechybí zde nejvýraznější hity kapely Empty Streets či You Can Be The One ale také třeba song 4 AM, který vydal Kaskade a na kterém se podíleli i Becky Jean Williamsová a Finn Bjarson. Výsledkem je svátek pro nové i zavedené nadšence Late Night Alumni ale i pro všechny milovníky downtempa a živé instrumentace. Album Echoes vyšlo na začátku října 2023 a více informací o něm včetně odkazů na hudební služby najdete zde.
 

 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit