TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLaydee Jane zahraje na Cybertronic warmupu

21.11.2007

Extravagantní anglický típek JONTY SKRUFFF a krásná čechošvýcarka LAYDEE JANE plánují dobít srdce clubberů moravské metropole Pořadatelé jedné z nejúspěšnějších clubbových nocí v České republice – Bubbles, na kterou si v posledních dílech našlo cestu vždy přes 1500 návštěvníků, uvádějí noc s názvem: WARM UP CYBERTRONIC, na kterém si přijdou na své příznivci stylů jako electro, trance, techno, drumandbass, progressive či house. Bublinkové stroje, sněhová děla, lasery, dekorace, kadeřníci, videoprojekce, skvělé ceny na barech, mega kalba, skvělá atmosféra, prostě vše na co jste zvyklí z noci Bubbles, s tím můžete počítat i 15.12.2007.

Největší hudební lahůdkou bude zcela jistě vystoupení světově protřelého rocking electro disco-techového dje JONTY SKRUFFFa. Díky svému pojetí electra získává stále větší popularitu jak po celém světě, tak samozřejmě i u nás. Každá jeho návštěva znamenala maximální spokojenost všech clubberů a nejeden klub již položil svým setem doslova “na lopatky”… Jeho styl, zjev, charisma, muzika, to je skvělá kombinace, která prostě patří na perfektní, pořádně rozjetou party. Jonty již díky hraní procestoval téměř celý svět, například: Hong Komg, Thajsko, Čína, JAR, Brasílie, Japonsko, Kuvajt, Holandsko, Španělsko, Francie atd. atd. Nyní si ho můžete přijít vychutnat a užít v předvánočním shonu do olomoucké Envelopy.
Další pozvánkou je vystoupení čechošvýcarské djane LAYDEE JANE, která také poprvé zavítá do moravské metropole a naservíruje Vám to nejlepší z jejího trance kufříku. O Laydee Jane již bylo popsáno mnoho stránek, sepsáno mnoho rozhovorů, takže dále ji představovat nemá smysl. Lucka si u nás již získala velké řady fanoušků, a tak nezbývá nic jiného, než se těšit na její spontánní a energický setík doplnění o vizuální zážitek, díky kterému bude videoprojekce zřejmě úplně nepodstatná 🙂
Na stagi “Kick da Night battle”, Vám budou servírovat svoji porci taneční muziky djové vždy ve dvojicích, takže se můžeme těšit na hooodně zajímavou stage, na které se může semlít mnoho zajímavých setíků. Headlinery jsou dvojice: pražský BON FINIX s olomouckým residentem akcí Bubbles – Wolschou, a brněnská neutavitelná dvojice, která dostane jakékoliv publikum do tanečních orgií – Louis Elio + Tommy Riu (dříve známá jako Louis + Guga). Zajímavé bude zcela jistě i společné vystoupení dje Hydrophonica a Michaela Scubermana, kteří z Vás ráno vyždímou veškerou zbylou energii a vyprovodí Vás spokojeně do dopoledních pelíšků 🙂 Velkou specialitou na této stagei bude vystoupení legendární rozpolcené dvojice zahalené v tajemném hávu, která již od roku 1985 brázdí ze svým aparátem a glycerinovou mlhou české i zahraniční kluby, představte se – Mr. Hatori + Mr. Hanso. Na drumandbassové stagei zahraje jako headliner skvělý, nekompromisní ostravský dj: INSPIRAL X62, který všechny Vaše končetiny nakopne řádně do vzduchu. Jeho sparingpartnery budou djové ze stáje YTP.cz Takže, 15.12.2007 se na Vás všechny v olomoucké Envelopě moc těšíme
S pozdravem BUBLI, BUBLI Váš Bubblesteam 🙂
Případné dotazy či žádosti o akreditace posílejte na bubblesinfo@seznam.cz
BUBBLES team presents WARM UP CYBERTRONIC
Olomouc, Envelopa (www.envelopa.cz)
www.myspace.com/bubblesteam
15.12.2007 (start 20:00)
Bubbles stage: Jonty SKRUFFF (UK), LAYDEE JANE (CH), Michael Scuberman, Hydrophonic, TyPhone, Rawent vs. Proovan (4gramo)
Zlomená – Ytp.cz stage: INSPIRAL X62, Gotia vs aHz, Disharmonic, Crackenn
Kick da Night battle: BON FINIX + WOLSCHA, LOUIS ELIO + TOMMY RIU, Hydrophonic + Scuberman, Mr. Hatori + Mr. Hanso
Vstup:100Kč, od 22:00 – 120Kč

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.