TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLayDeeJane feat. DJ Webdriver @ DUPLEX

03.03.2005

V pátek 11. března se bude DUPLEX opět otřásat v rytmech trance music, jelikož do Prahy přijíždí oblíbené čecho-švýcarka LayDee Jane, která si s sebou tentokráte veze zahraničního hosta! Kromě rezidenta pražského nejpopulárnějšího after-party klubu DJe Enrica, totiž vystoupí jako hlavní host německý DJ a producent DJ Webdriver, kterého jste mohli slyšet například na jedné z rezidentních nocí LayDee Jane v ostravském klubu FABRIC. V Praze půjde však o jeho premiérové vystoupení. Těšit se můžete na exkluzivní dekorace, skvělé drinky, luxusní gogo dancers a další. POZOR! Do DUPLEXu mají dívky vstup zdarma! Zeptejte se v klubu, jak získat členskou kartu, na kterou obdržíte neuvěřitelné slevy 30 – 50% na baru při každém nákupu drinku!

Bio – Dj Webdriver (D) – Daniel Pogner, jak se tento dj jmenuje, patří mezi ty, kteří začli na party chodit velmi brzy a hned po první návštěvě klubu měl jasno: “Budu dj!” Ne dlouho po té vzali za své jeho ušetřené peníze a pořídil si své první djské vybavení. Učil se velmi rychle a již brzy pochopil, jakými skladbami dostane lidi na parketě do varu. Během své 5ti-leté kariéry se dostal mezi německou špičku tranceové scény a jeden úspěch střídal druhý. Tam kde dostal šanci, ukázal že jeho rozhodnutí věnovat se hraní bylo správné. V německu svůj talent předvedl v prestižních klubech jako Empire, Giga Park, Kinky Palace, World Centre, Royal Palace a mnoho dalších.
Ani vlastní produkce na sebe nenechala dlouho čekat a hned po prvních pokusech se projevil jeho talent i v tomto směru. Kromě jiných remixoval skladby i od takových producentů jako jsou Svenson (Svenson & Gielen), Randy Katana, Marc Van Linden a další. Na svém kontě má dva velmi úspěšné singly a právě mu vychází na labelu Midway Records již třetí. Díky své originální produkci se dostal i zahranice německa, jako například na španělskou Mallorcu do klubu Joy Palace, zahrál si i v jednom z bývalých prestižních klubů ve Švýcarsku – Gate One nebo i v největším polském klubu Ekwador. Svojí českou premiéru měl 27.11. v ostravském Fabricu.
Singly ( Webdriver )
Eternity forever / Netrecord-z
Spirit of Virtuality / Netrecord-z
?????? / Midway Records
RMX ( Webdriver )
Force Majeure / Redemption
??????? / Broken wings
Katana / Silence
Svenson / Clubbing on Sunshine
Reevera / like I Do
Neoplexer / Stella
DJ Marlyn / I have seen the future
Alpha Prime / Distorted Reality
LayDee Jane presents DJ Webdriver @ DUPLEX
11.3. 2005 start 22:00
DJs: LayDee Jane (laydeejane.com), Enrico (Studio 54)
Special guest: DJ Webdriver (Netrecord-z/Germany)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.