TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLednový ZEN hlásí změny!

09.01.2003

První letoąní ZEN bude plný změn. Tato nejbarevnějąí Roxy noc plná UV barev, dekorací a rozjeté progressive house/trance muziky si zachová veąkeré oblíbené atributy a přibere mnoho nových vychytávek (včetně nového designu). Zároveň se bude na ZENu v novém hávu oficiálně křtít singl “LA FEE”, na němľ spolupracovali DJové IAN OSSIA a JOEL EINHORN, a který vyąel na podzim na britském labelu WHOOP! Jako speciální host vystoupí právě DJ IAN OSSIA, který proslul jako resident legendárního britského klubu Renaissance. Chybět samozřejmě nebudou ani daląí residenti JOEL EINHORN a domácí no. 1 DJ MICHAEL BURIAN. Vaąe vizuální vjemy polechtají divoké UV dekorace, laser show a videoprojekce od Phase, to vąe zakomponované do sebe zcela nevídaným způsobem. Na lednovém ZENu se zboří daląí hranice, jak lze klubové noci pojmout: Nově uspořádaný sál, předměty, performéři, světla, dekorace, které budou vystupovat na zcela nečekaných místech a pohybovat se po prostoru. Tento ZEN si nenechte uniknout, uvidíte na vlastní oči, ľe lze nejoblíbenějąí klubovou noc v zemi posunout do jeątě vzdálenějąích dimenzí!
DJ IAN OSSIA (RENAISSANCE – UK)
Ian Ossia nastartoval svou DJskou kariéru na undergroundové scéně v městě Leeds. Krátce po zaloľení klubu Renaissance v roce 1992 se vąak stal součástí tohoto dnes legendárního klubu. Svým specifickým stylem, který je dnes pevně spjatý s tímto klubem, měl vytvořit nový sound, kolem kterého by se vybudovala nová aura clubbingu. V létě roku 1993 se s klubem Renaissance rozloučil Ianův dobrý kamarád DJ Sasha a Ian zůstal jako nosný resident tohoto klubu. Přestoľe velkou zásluhu na nenapodobitelném soundu Renaissance mají bezesporu Sasha a John Digweed, jeho finální podobu určil právě Ian Ossia.
Ian měl vľdy svůj nezaměnitelný zvuk, který se liąí od ostatních trance DJs. Je známý svou znalostí progresivních beatů, svou technickou zdatností a svou schopností vnímat a reagovat na publikum. Tyto jeho kvality z něho učinili jednoho z vyhledávaných DJů na britské taneční scéně. Zahrál si ve vąech známých anglických (Ministry of Sound, Cross) i světových klubech (značné oblibě se těąí v Austrálii, kam se často vrací) ale i na velkých raves i festivalech.
Společně s Davem Seamanem namixoval kompilaci Renaissance vol 4 a jeho producentské aktivity jsou čím dál obsáhlejąí. Jedním z jeho studiových partnerů se stal i DJ Joel Einhorn (společně vydali track, který můľete slyąet na ZEN CD mixed by Joel Einhorn). Ian Ossia se v Roxy jiľ opakovaně představil a tentokrát bude křtít společný singl s Joelem Einhornem s názvem “La Fee” na renomované značce Whoop!. Jejich daląí společný singl “The Light” by měl vyjít na této značce v dohledné době.
sobota 18. ledna 2003 – Roxy Promotion uvádí:
ZEN – křest nového singlu “LA FEE” by JOEL EINHORN & IAN OSSIA
special guest: IAN OSSIA (renaissance – UK)
resident DJs: MICHAEL BURIAN (flesh/jpa), JOEL EINHORN (roxy praha)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.