TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLetní Trance Euforia s dvojkou moderátorů rádia Zlatá Praha “Matamar”

10.07.2015

Poté, co úspěšně zregulujete svoji zvýšenou hladinu hormonů po pobytu mezi krásnými orosenými ženskými těly na plovárně, neváhejte a pojďte se dorazit na pořádný trancový mejdan!! Krom “našich”djs se můžete těšit na návštěvu kolegů djs z akce “WE’RE SEXY AND WE KNOW IT, kteří tuto akci pojmou jako afterpárty B-day párty, která bude probíhat do půlnoci na parníku, takže o dobré lidi, náladu a krásné ženy nebude určitě nouze. Na jaké djs se můžete těšit? Těm, co pravidelně poslouchají rádio Zlatá Praha, nemusíme představovat dvojku šoumenů “Matamar”. Duo Matamar asi není nutné českým clubberům zdlouhavě představovat. Za dobu svého působení jste je mohli slyšet v mnoha předních klubech po celé ČR a to i po boku řady zvučných jmen ze zahraničí. Každý týden také presentují svoji vlastní radioshow, vysílanou na více než 70 stanicích po celém světě, kde součástí každého dílu je také guest mix od zahraničního hosta. V jubilejním 100ém díle to byl např. samotný Ferry Corsten.

Lineup
:
22: 00 – 23: 00 – Boxi
23:00 – 00:30 – David Justian
00:30 – 1:30 – Joe Cormack
1:30 – 3:00 Matamar
3:00 – 4:00 Boxi
4:00 – B2B
web a music na: http://www.facebook.com/matamar
Boxi
Boxiho není také potřeba obšírněji představovat. Dj a promotéra v jedné osobě jste mohli vidět na warm-up tour jarní Trancefusion, která probíhala po klubech celé republiky. Nejvíce se ale zapsal do podvědomí trancových fanoušků nezapomenutelným vystoupením na jarní akci “IN Trance”, kde pravidelně účinkuje. Dostalo se mu také podpory zvučných jmen jako jsou Ferry Tayle (FR), Manuel Le Saux (IT), ), Arctic Moon (PL) , Jorn van Deynhoven (NL) Daniel Kandi (DK) Temple One (UK) Mike Wind (PL) ReOrder (SK), Laydee Jane (CZ), Karu San (DE), Tomas Coastline (CZ) a spousty dalších…
web a music na: www.djboxi.cz
Joe Cormack v roce 2011 restartoval svoji kariéru započatou ještě na sklonku minulého století. Po setu na prosincové party Czech This Future přišly nabídky na hraní u nás i na Slovensku a Joe si připsal účast na akcích Prague in Progress, Ear-Gasmic nebo Top Trance. Převážně se ale prezentuje svým moderovaným pořadem Trance Stage, který týden co týden připravuje pro české rádio Sensation Factory a holandské Trance.fm. Do jeho hudebního záběru patří vše od progressive po psytrance, ovšem nejraději ale zůstává u euforického upliftu. Nyní se připravuje na vydání společného singlu s polským producentem Sunset Heatem.
web a music na: http://www.facebook.com/djjoecormack
archiv show na: http://www.mixcloud.com/djjoecormack/
David Justian
David Justian /JustImagine/, cesky nadejny dj a producent, pochazejici z CR, v jeho setech a produkci nejdete nejčastěji trance a progressive. Venuje se také poradani akci a promoterstvi. Tyden, co tyden pripravuje svoji radioshow The Selection of David Justian na rádiu Sensation Factory.
web a music na:
http://www.facebook.com/DavidJustianOfficial
www.davidjustian.net
Vstupné na akci zdarma
Těšíme se na Vás, protože Vy jste párty!!

akce proběhne 28.7 – start ve 22:00

vice info k akci “WE’RE SEXY AND WE KNOW IT naleznete na
http://www.facebook.com/events/149487315175351/

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.