TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaLimited Edition v Pekelným baru

27.08.2009

A je tu další díl oblíbené party Limited EditionJiž 4.září se v Pekelným baru rozjede pořádnej techno mejdan. A obsazení slibuje techno palbu jak se patří! Na party uvedeme jednoho z nejuznávanějších djů Slovenské republiky- dje BOSSE. Tento originální dj se v Praze představí po delší době a určitě bude chtít pražskému publiku nabídnout to nejlepší jak z vlastní tvorby, tak z nových tracků. Boss vydává hudbu pod svým vlastním labelem “Dole Gate”. Každá jeho deska je vyjímečná a nabízí posluchačům jedinečný zážitek z jejího poslechu. Dá se říct, že je jedním z mála djs, kteří tvoří své sety převážně z desek, které sám složil. Jako další technomág, tentokrát ale české taneční scény, se vám představí dj Pavel Krejdl. Pozvánku přijal s velikým úsměvem a to hovoří za vše..(A kvůli své minulé neúčasti vám dluží pořádnou nálož kvalitní muziky). Dále zahraje dj a promotér akce Pavel Faktor, který tento vyjímečný večírek rozjede pozvolna až do nástupu dje Dialecta. To je pražský dj a producent, jehož hudbu můžete v současné době najít na mnoha zahraničních i domacích digitálních labelech – Ante-Rasa.be(B), Return-Records.com(NL), Armatura Recordings(Serb)..V minulosti byl promotérem úspěšné party Aircross, na které jste mohli v živých vystoupeních slyšet světové techno producenty jako například The 65d Mavericks, Grovskopa, nebo třeba dje Paula DAMAGE Baileyho.
Jména jako Boss, Dialect či Pavel Krejdl jsou zárukou kvalitní techno party! Ani nováček na techno scéně Pavel Faktor nezůstane kvalitou svého dýdžejského umění pozadu a přidá celé noci na mladistvé dravosti a nové experimentálnosti! Je před námi další klubová sezona pekelných parties a otevřeme ji, jak jinak, než pekelně „vostře”!
Na co se můžete ještě těšit? Pro spestření tohoto večera jsme pro vás připravili ohnivou barmanskou show a nebude chybět ani exklusivní drink v cenové akci, který bude utajen až do startu.
Line up:
22:00 – :23:30 Pavel Faktor
23:30 – 01:00 Dialect
01:00 – 03:00 Boss
03:00 – 05:00 Pavel Krejdl
05:00 – 0?:00 Pavel Faktor vs Dialect

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.