TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMarkus Schulz odehraje v Praze sedmihodinový set

05.02.2019

Markus Schulz odehraje v Praze sedmihodinový set. “Na konci povolím brzdu a začne chaos,” říká v Česku velmi populární Dj. Speciální sedmi hodinový set bez Dj supportu. Formát, kterému se v hudební branži říká Open to Close, odehraje v pražské SaSaZu populární Dj a producent Markus Schulz. Když s tímto programem přijel v roce 2016 do Prahy, měl okamžitě vyprodáno. Vstupenky na vystoupení naplánované na 7. června 2019 je možné od ceny 590 korun zakoupit v síti TicketLIVE. Odehrát sedm hodin v kuse vyžaduje dobrou fyzickou kondici. I přestože je akce až za půl roku, Markus Schulz s přípravou už začal. „Nejprve musím podotknout, že je to celé opravdu fyzicky náročné, takže držet zdravou dietu a cvičit je základ. S blížícím se vystoupením pak přestávám pít alkohol a ve fitku dávám důraz na kardio. To kombinuji i s basketballem,“ vypočítává Dj, který právě dokončuje nové autorské album.

A jak podle něj bude večer v SaSaZu vypadat? „Určitě začnu s poklidnou náladou, minimálními vizualizacemi a s důrazem na progressive a groove, kde jsou basy a perkuse klíčovými prvky. I pro tančící půjde o maraton, takže nechci vyčerpat energii publika s tracky plnými energie.“ popisuje Schulz.
V hlavních dvou až třech hodinách pak plánuje ukázat celou svoji produkci a za doprovodu velkých tranceových hitů. „A pak přijde moment, kdy povolím ruční brzdu a vypukne chaos. To už je část večera, kdy jde o přežití těch, kteří jsou nejvíc fit. Na úplném závěru pak přijde čas na klasické tracky. Není nic krásnějšího než umění Djingu,“ dodává.
Slavný Dj a producent Markus Schulz má v České republice obrovskou fanouškovskou základnu. Není proto divu, že se k nám pravidelně prací. A to nejen jako headliner halových akcí, ale i v rámci samostatných vystoupení. Například letos byl hlavní hvězdou brněnské Citadely, kde dokonce oslavil svoje narozeniny
Předprodej Ticketlive: https://www.ticketlive.cz/cs/event/markus-schulz-open-to-close
FB akce: https://www.facebook.com/events/2221132068213552/

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.