TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMartin Červený 45 Birthday Party @ Jilská 22, Praha (Sobota 17.9.2022)

17.09.2022


 
Název akce: Martin Červený 45 Birthday Party
 
Den konání: Sobota 17.9.2022 od 21:00
 
Místo konání: Music Club Jilská 22, Jilská 22, Praha
 
Line-Up: Kenny Palmer (UK), Marc Tatossian (AU), Jochen Gareth, Paul B, Jimmy Gellar, David Broom
 
Info: https://www.facebook.com/events/754413602235824
 
Vstupenky: 290 Kč na místě
 
 
Tisková zpráva:
 
Kenny Palmer – to je jméno, o kterém v příštích měsících ještě hodně uslyšíte. Je jedním z největších nových talentů na trancové scéně a jeho upliftový stylse silnými energickými melodiemi již nejednou výrazně ovlivnil přední příčky žebříčku Beatport. Díky tomu je Kenny v současnosti řazen mezi nejlepší trancové producenty na světě, jak to ostatně i dosvědčuje portál Beatstats Top 100. V červnu 2021 Kenny založil svůj vlastní trance-upliftový label Trancessential Recordings, pod kterým veškerou svoji tvorbu vydává.
 
Ačkoli je Kenny Palmer jako producent spíše vycházející hvězda, jeho historie coby trance DJ sahá až do roku 1995, kdy hrál v legendárních londýnských klubech jako Heaven, Bagleys a The Cross. Kromě DJingu provozoval také své vlastní trancové akce v The Glasshouse, The Hanover Grand po Velké Británii. Během své DJské kariéry v letech 1993-2009 vystupoval na stovkách akcí po celém světě. Kennyho hudbu hrají a podporují nejlepší trance DJs na světě, včetně Giuseppe Ottaviani, Paul Van Dyk, RAM, Aly & Fila, Craig Connelly, Richard Durand, Sean Tyas, Talla 2XLC, JES, XiJaro & Pitch, Steve Dekay a dalších.
 
K velkému potěšení přijal Kenny pozvání na narozeninovou oslavu Martina Červeného a z Britských ostrovů k nám zavítá v sobotu 17. září, kdy v klubu Jilská 22 odehraje svůj 3 hodinový set plný kvalitního trancu. Support DJ´s mu budou Paul B, Jochen Gareth, Jimmy Gellar, Marc Tatossian, o after se postará David Broom. Akce je otevřená všem. Vstupné bude 290,- Kč na místě.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit