TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMATAMAR – Nový stylový web + dva promo sety

13.11.2007

Matamar, neboli djský projekt, který tvoří dvojka Mark Airman a Mata C asi není nutné dlouze představovat. Mezi jejich dosavadní úspěchy patří například 3. místo v anketě DMA v kategorii objev roku a nebo umístění v anketě trance.cz Awards a to na 9. místě jako domácí dj roku a nebo 2.místo jako objev roku! Nedávno jste je mohli naživo slyšet například na prestižní klubovce E-Motion na Flédě a nebo na noci EnTrance v pražské Roxy. A co je vlastně nového? Na adrese http://www.matamar.com jsou nyní zcela nové a stylové stránkyprojektu matamar, na které naleznete také mnoho novinek. V menu přibyla například položka “LOT”, kde můžete pravidelně nacházet nejnovější informace o prestižní noci Language of Trance, kterou tato dvojice pořádá již více než rok pravidelně v klubu Vertigo. Dále zde najdete odkazy na fotoreporty z akcí, na jichž Matamar vystoupil a také a především v sekci “promo” dva nové sety s názvem Pictures of Matamar. Ten první, s názvem The Main Side je energičtější a s klasickým soundem, na který jsme od Matamaru zvyklí a ten druhý – The Other Side, který se nese v duchu progressive a house.
Kromě webu a setů má pro Vás Matamar další překvapení. V sekci dates přibylo několik hraní jak v Praze, tak i mimo ní a můžeme prozradit, že se dočkají i clubbeři ze Slovenska, kam Matamar přijali exlusivní pozvánku a vystoupí jako speciální hosté nově otevřeného klubu Pistol Pistol.
Samozřejmě se také můžete těšit na jejich residetntí noc Language of Trance, která se po kratší odmlce vrací do nově zrekonstruovaného klubu Vertigo a v následujících dvou vydání zde vystoupí např. Daniel Kandi (Anjunabeats/DEN) nebo Mike Foyle (Armada/UK). A to ještě není vše! Název Language of Trance by měl být brzy také spojený s novou radioshow, kterou si pro Vás Matamar připravují. V současné době kromě hraní pracují také Matamar usilovně na svoji vlastní produkci.
Více info na:
http://www.matamar.com
http://www.myspace.com/matamar

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.