TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMaxistore.cz – Jak rozpoznat VIP?

21.07.2010

Už jste jistě byli někde v klubu, na velké party nebo festivalu, kde bylo místo určené jen pro určitou skupinu lidí, pro takzvané VIP (Velmi Důležití Lidé). A buď jste mezi ně patřili nebo ne. V dřívějších dobách byl takový VIP zvýhodněn. Nejen, že při vstupu na akci neplatil vstupné, ale dostal i krásnou pásku (vrátíme se k ní později) na ruku a mohl kdykoliv odejít a zase přijít. Většinou měl přístup i do míst kam ostatní bez pásky nemohli. Klidně i k samotným umělcům, kteří vystupovali na takových akcích. Co ale byla největší výhoda, byl zvláštní bar pro takové opáskované VIP. Nečekalo se ohromné fronty na pití a člověk si připadal hned o něco důležitější. Dnes už by člověk takovou vymoženost těžko našel, ale byli i VIP bary, kde bylo pití levnější než pro ostatní návštěvníky.
Dnes je situace vůbec trošku jiná. Za podobnou pásku dnes zaplatíte trojnásobné vstupné a zmiňované výhody vás ani nečekají. Potkat můžete maximálně nějakého novináře, který vás vyfotí nebo se na něco zeptá a pobíhající pořadatele, kterým se ztratil účinkující. Setkáte se s lidmi, kteří byli ochotni zaplatit předražené vstupné a tak se společně můžete cítit dost podobně. Před tím než pásku dostanete asi dobře a ještě se pochlubíte přátelům, ale až půjdete domů, možná si řeknete, že to byli vyhozené peníze. Jako VIP jste byli asi hodinu pak jste šli za opravdovými přáteli do kotle, na baru jste stejně čekali dost dlouho, těch pár lidí co by jste třeba chtěli potkat měla úplně jinou barvu pásky než vy a navíc teď po návratu domů, kdy máte chuť si tak akorát lehnout ta zatracená páska nejde sundat.

Tak k čemu sou ty pásky vlastně dobré? Když jste pořadatel akce, můžete na takové VIP pásce dost vydělat. Na to, že jedna stojí kolem dvou korun a VIP vstup dnes třeba 2500 korun, je to slušný zisk. Popřípadě si jinou barvou označíte ty opravdu důležité lidi a spolupracovníky, aby jste se v přítmí lépe poznali. Můžete si je také nechat potisknout, aby se náhodou nestalo a to budu upřesňovat v dalším odstavci, že vám přijde někdo s  páskou, kterou našel doma a zrovna se trefil do stejné barvy co nosíte vy. Pak by nezaplatil vstupné a možná by vám ještě otravoval účinkující. Taková páska s potiskem je o malinko dražší (kolem tří korun + zpracování vašeho návrhu pro tisk), ale na větší akce se jistě hodí.
Pro vás návštěvníky, kteří na VIP z finančních nebo jiných důvodů nedosáhnete, by taková několika barevná sada pásek mohla nakonec opravdu nějakou tu výhodu přinést. Možná se trefíte a pořadatel akce si koupil stejnou barvu. Pak už stačí jen z povzdálí okouknout nějakého VIP. Nainstalovat pásku na ruku a jít na věc. Doporučuje se při vlastní instalaci pásky, nechat tak velký otvor aby se dala případně sundat a použít znovu.

Většina pořadatelů si totiž dává pozor aby byla páska pořádně utažená, protože jinak pak ztrácí svůj smysl. Dnes je trend, že při přebírání pásky vám jí předávající osoba osobně instaluje na ruku a to tak aby se sundat nedala, leda jí zničíte. Jinak jsou tyto pásky dost odolné. Voda jim neublíží a roztrhnout je, dá dost práce. Nějaký hezčí pasek můžete nosit pak dlouhou dobu jako okrasu.
Jestli jste pořadatel, či jen návštěvník, pásky se vám budou hodit a koupit se teď nově dají také v maxistoru. To je obchod pro DJs a nejen pro ně se sídlem na Žižkově (Bořivojova 57 – Praha 3). Teď v sezóně letních festivalů se určitě zastavte. Nebo objednejte po internetu na maxistore.cz.
Identifikační náramek (páska)
maxistore.cz
x@maxistore.cz
Bořivojova 57
Praha 3
tel.: 222 722 999
GSM: 608 20 30 36
Zvuková technika
Světelná technika
Pronájem

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.