TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMaxistore.cz – Může papír svítit?

07.10.2010

Možná to není úplně papír, ale skoro stejně tenká folie, kterou můžete použít k různým aplikacím v designu budov, barů, klubů, recepcí nebo třeba jako navigační světlo v hotelu či domácnosti. Možností je opravdu mnoho a pokud chcete něco nového a neotřelého pro váš design, určitě vás bude zajímat naše světelná páska Light Tape. Tento týden je Praha plná nového designu (5-10.10 Designblok) a u této příležitosti a pro větší motivaci tvůrců nového designu jsme zlevnili Light Tape o celých 15% (vztahuje se pouze na samotnou pásku) a to až do konce roku 2010. Pásku tedy pořídíte už od 458 Kč (bez DPH) za metr (před slevou 539 Kč bez DPH). Ceník najdete zde (uvedené ceny jsou bez slevy a dph).
Samozřejmě nejen umělecká tvorba využije naší nabídky. Naší svítící pásku můžete použít jako dopravní značku nebo zmiňovanou signalizaci únikové cesty, svítící rohožku či ohraničení podia v divadle. Praktické i umělecké využití je široké.
Pokud ještě stále nevíte co si o světelné pásce myslet, přijďte se podívat k nám do ulice Bořivojova 57, kde máme připravené barevné odstíny i různé šíře této pásky a rádi vám vše předvedeme.
Informace a ceny najdete na stránkách www.lighttape.cz , www.svetelnapaska.cz a www.maxistore.cz , jako položky v e-shopu. Nebo nás navštivte na zmiňované adrese v prodejně maxistore. Budeme se těšit.
Kontakt:
maxistore
Bořivojova 57
Praha 3 – 13000
tel. 608 033 041, 222 722 999, 777 033 152
mail: info@svetelnapaska.cz
web: www.lighttape.cz , www.svetelnapaska.cz , www.maxistore.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.