TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMaxistore.cz – Oslava nového roku s Maxistore

28.12.2010

Štědrý den je za námi a přes velký nákupní tlak se vám snad vše dobře dařilo a užili jste si pár hezkých chvil s blízkými. Teď ale začíná těžký týden pro všechny z vás, kteří plánujete nějakou tu novoroční oslavu, máte klub, restauraci nebo jen chcete udělat večírek pro přátele u vás na chatě. Sehnat a naplánovat vše potřebné není často úplně jednoduché, ale mi vám s tím rádi pomůžeme. Tedy aspoň v oblasti technického zajištění světel a zvuku. Pokud chcete zapůjčit menší či větší zvukovou aparaturu nebo by jste chtěli večírek zpestřit jednoduchým efektovým světlem podívejte se do sekce zápůjček na našich stránkách a možná vás překvapí, jak levně se dá u nás technika zapůjčit. Nabízíme aktivní reproboxy, bezdrátové mikrofony, světelné rampy, DJ sestavy, mlhovače, světelné efekty, projektory, ale i megafony.

Pokud chcete opravdu speciální oslavu, můžeme vám nabídnout “velký laser” s obsluhou, který obohatí vaší noc o plnobarevný a velmi zářivý efekt. Pro bližší informace volejte 608033041.
Létající konfety všude kolem. I tento efekt vám můžeme zprostředkovat. Ručně odpalovaných konfetovačů jsme vzali před Silvestrem na sklad opravdu hodně a za ceny od 299,- korun si určitě vyberete.

I kdyby jste si u nás letos už nic nevybrali, přejeme vám úspěšný nový rok a o něco více štěstí než v roce, který právě končí.
Váš maxistore.
maxistore.cz
x@maxistore.cz
Bořivojova 57
Praha 3
tel.: 222 722 999
mob: 608 20 30 36
Zvuková technika
Světelná technika
Akční výrobky
Pronájem
Laserdesign

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.