TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMaxistore.cz – Větší trojky jste ještě neviděli

09.11.2009

Léto se nachýlilo ke svému konci a o slovo se jasně přihlásil podzim. Podzim, který s sebou přináší záplavu “trojek” v podobě snížených cen, které vždy najdete s číslem “3” na cenovce na speciálně vybrané zboží z našeho sortimentu. A že takového zboží je požehnaně. Věřte, že rozsah slev, které nyní “vládnou” našim skladům sahá až k 87,5% snížení oproti původní ceně. U jednotlivých produktů se takto dá ušetřit až 13.997,-Kč/ks! Takto téměř “za hubičku” u nás nyní pořídíte z ozvučovací techniky vše od mixpultů přes reproboxy a zesilovače až k mikrofonům; z osvětlovací techniky vše od chytrých pohyblivých hlav přes bodová světla a UV zářiče až po ovládací pulty; dále spousty dekoračních efektůumělých květinmlhostrojů a mnohých dalších výrobků. Výrobky jsou nové kusy i vystavené vzorky z prodejny či výstav. Zařadili jsme do výprodeje taktéž produkty ze zápůjček, použité, zboží z oprav i bazarové kousky. Záruka, která se ne jednotlivé výrobky vztahuje je vždy upravena dle stavu a ceny/slevy jednotlivých produktů. Níže naleznete soupis slev u jednotlivých produktů, ze kterých si dozajista vybere každý dle svých přání a tužeb.
Pro inspiraci vybíráme z naší nabídky např. světelný efekt/venkovní poutač Sky Rose 2500W (svazek paprsků “běhajících” po obloze) , které se z původní ceny 52.990,- Kč dostalo na nynějších 43.333,-Kč vč. DPH; vynikající videoprojektor InFocus X-2, který u nás nyní pořídíte místo původních 27.290,- Kč za neodmítnutelných 17.993,-Kč vč. DPH; otočná hlava Martin MAC 500 včetně výbojky, kterou pořídíte u nás za neuvěřitelných 33.333,-Kč vč. DPH. Nepřehlédnutelným efektem je rovněž výrobník mlhy s vertikálním výfukem Antari Z-1020 za 7,999,-Kč vč. DPH nebo světelný ovládací pult Lite Puter Junior DMX, který je u nás nyní k dostání za krásných a těžko uvěřitelných 3.993,-Kč vč. DPH. Ve výprodeji jsou zahrnuty produkty z celé škály naší působnosti, tudíž zde naleznete i hudební nástrojeumělé květiny nebo konstrukce. Pro příklad uveďme Banjo Stagg BJM30 G za zlomek původní ceny – nyní za 3.333,-Kč vč. DPH, kombo Fender Frontman FM-15G za pouhopouhých 1.933,-Kč vč. DPH nebo 12i strunnou kytaru Ashton SL 29/12 za 3.533,-Kč vč.DPH. Z umělých rostlin uveďme pro inspiraci Europalms bambusovník za 1.633,-Kč vč. DPH nebo třeba světelnou síť na Vánoční stromek za bezkonkurenčních 233,-Kč vč. DPH. V případě, že by se vám z naší nabídky zalíbil pordukt, na který Vám nebude stačit peněženka, umíme taktéž vytvořit on-line splátky přímo na míru vašim potřebám.
KOMPLETNÍ AKČNÍ NABÍDKA V PDF
Výše uvedenou techniku je možné si prohlédnout či “osahat” osobně v naší kamenné prodejně v Praze 3, Bořivojově 57. Kromě hromady fantastických slev se u nás můžete těšit na zbrusu nově zrekonstruovanou prodejnu se zvětšenými prostory, kde si čas můžete zpříjemnit např. šálkem kávy nebo čaje. Budeme se na vás těšit vždy od Po – Pá od 9 – 18h a v So od 9 do 15h.
Váš maxi store
Bořivojova 57
130 00, Praha 3
Email: x@maxistore.cz
Tel.: 222 722 999
GSM: 608 033 042
SKYPE: maxistore.cz
Otevírací doba: PO-PÁ 9-18, SO 9-15
www.maxistore.cz
www.maxistore.sk
akční výrobky
SW pro DJs
mixážní pulty
reproboxy
hudební nástroje
UV efekty
konstrukce
světelné efekty

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.