TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMegadance in Trance / 13.5. @ KC Karlov

10.05.2005

Už tuhle sobotu 13.5. se v jednom z největších a nejoblíbenějších klubových prostor u nás rozezní trance. V benešovském KC Karlov se uskuteční akce “Megadance in Trance” na které by žádný fanoušek trance music neměl chybět. Za gramofony se vystřídají DJs, kteří mimo jiné také 26.5. vystoupí na akci Michael Burian & Friends, pojďme si je tedy představit. Těšit se můžete na Crash DJ Team ve složení Dolphin a Sally J s jejich exklusivním 4hodinovým setem, do kterého zamíchají ty nejvypečenější tranceové kousky z minulosti, ale i ze žhavé současnosti a samozřejmě že nebudou chybět ani tracky z jejich vlastní kuchyně. Jako další se na akci představí Drastics (www.ntc-music.cz), nová tvář české taneční scény, DJ který preferuje hard-tranceový mazec a dokáže ho rovnoměrně rozprostřít mezi své publikum.
KC Karlov otvírá ve 21:00 a na barech na vás čeká lákavá nabídka. Panďulák Amundsena za 15,- Kč, k tomu GO-GO tanečnice, videoprojekce, super zvuk a skvělá světla se spoustou dekorací. To je akce Megadance in Trance v sobotu 13.5. v KC Karlov Benešov, kousek od Prahy. Spojení Praha – Benešov každou hodinu z centra Prahy (vlak – Hlavní nádraží). Pokud tedy někdo z vás neví co bude v sobotu dělat, tak teď už to ví. Více info o téhle akci naleznete na webech www.kckarlov.cz, www.crashdjteam.com a nebo na www.ntc-music.cz.
A pozor, pokud slavíte narozeniny v týdnu konání akce (od neděle do soboty), jako dárek od nás získáte vstup ZDARMA. Všechny dívky do 22:00 vstup ZDARMA, ostatní 50,- Sejdeme se na Karlově.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.