TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMenno de Jong pres. Intuition Sessions Volume 1: South Africa

18.06.2007

Minulý týden spatřilo světlo světa debutové mix CD nizozemského zázraku Menno de Jonga, podle časpisu DJ Mag nejperspektivnějąí osobnosti trance scény. K dispozici bude v Nizozemsku a vybraných mezinárodních CD a download obchodech. Se spoustou exklusivního materiálu, ľhavým designem a speciálním bonusovým CD je daląím z řady skvostů, které by neměly chybět ve sbírce ľádného správného trancera. Jedinečné, mystické a kvalitní releasy vydávané na labelu Intuition Recordings byly vsunuty pod hlavičku Intuition Sessions. Poté co manaľer a vlastník labelu Menno de Jong strávil měsíc cestováním po majestátní Jihoafrické republice, rozhodl se sestavením 2CD vzdát poctu této zkuąenosti. Menno vhodně popisuje část příběhu uvnitř bookletu: “Po procestování více neľ 6000 km v této krásné zemi za jeden měsíc, je tohle hudební příběh cesty, na kterou nikdy nezapomenu. Zaposlouchejte se, zavřete oči, a vydejte se na výlet se mnou.”
První CD tohoto krásného kompletu představuje 14 zbrusu nových a převáľně exklusivních tracků od umělců z labelu Intuition a jejich přátel, mimojiné zde naleznete Mennovu horkou novinku Nolthando. Dále mistrovská díla mladých puąek a trancových legend jako Cliff Coenraad, Kimito Lopez, Jonas Steur, Re:Locate, Maor Levi, Orkidea & Marc Mitchell a mnoha jiných, kteří přikráąli tento příjemný mix o zasněné tracky. Bonusové CD je pak dárkem pro sběratele: Jedinečné novodobé klasické Intuition releasy, nemixované, a perfektní pro umístění do kufříku kaľdého DJe. Releasy jako Castamara, Tundra a Escape, které nastartovaly úspěąný příběh tohoto “intuitivního” trance tělesa, jsou na disku pohodlně poskládány právě pro tebe. Tracklist prvního CD je umístěn níľe, na http://www.mennodejong.com/nebo v naąí diskusi pak naleznete tracklisty obou CD.
01. Orkidea ft. Marc Mitchell – Eternal Love
02. Mulika – Escalate
03. Jonas Steur ft. Jennifer Rene – Fall To Pieces
04. Yarune – Airballoon (A Dreamer’s Guide)
05. Shah & Cosmo pres. El Cortez – Desert Rose
06. Myth – Sjamaan
07. Menno de Jong – Nolthando
08. First State – Evergreen
09. MLV – Love Planet
10. Kimito Lopez – Sub Runner
11. Menno de Jong ft. Re:Locate – Solid State
12. Leon Bolier ft. Astrid – Crazy People (Alternative Mix)
13. Cliff Coenraad – Manjula
14. Whirloop – Cirrus Station
Dostupné jsou jiľ téľ tři vinyl samplery obsahující tracky exklusivní tracky z mixalba. První z nich přichází v plněbarevném obale a vytváří prostor pro zbylé dva, které jsou prodávány samostatně. Dostupné budou v top prodejnách jako www.4djsonly.com a www.expeditionmusic.com. Zde je přehled releasů:
INTU909: Kimito Lopez – Sub Runner / Orkidea ft. Marc Mitchell – Eternal Love [inc. full colour sleeve]
INTU910: Cliff Coenraad pres. Mulika – Escalate / Yarune – Airballoon (A Dreamer’s Guide)
INTU911: MLV – Love Planet / Whirloop – Cirrus Station
Mezitím Mennova agenda dojednala vystoupení po boku ąpičkových jmen jako Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk a na festivalech či v klubech jako Trance Energy, Gatecrasher, Sensation White, Tomorrowland, Asta, Godskitchen a The Gallery, současná agenda, která se stará o propagaci zbrusu nového mixalba bude dále pokračovat. Mennova tour zahrnuje dlouho očekávaný debut v The Guvernment v kanadském městě Toronto, podobně jako první představení v Amnesii na Ibize. Přirozeně vąe začíná “doma” oficiálním zahájením tour v klubu Studio 80 v holandském Amsterdamu. Celá letní album-tour:
(06.16.07) Menno de Jong pres. Intuition Sessions CD Release Party – Studio80 (Amsterdam, NL)
(06.23.07) Pachanga / Tunnel Club (Linz, Austria)
(06.30.07) Opium Beach Club (Kiev, Ukraine)
(07.07.07) Intuition Summer Event – Bloomingdale (Bloemendaal aan Zee, NL)
(07.07.07) Creamfields (Wroclaw, Poland)
(07.14.07) The Guvernment (Toronto, Canada)
(07.21.07) House Parade 2007 – Trance Vibrations (Timisoara, Romania)
(07.27.07) Viva Beach Party (Gdynia, Poland)
(07.29.07) ID-T Tomorrowland – De Schorre (Boom, Belgium)
(07.31.07) Amnesia (Ibiza, Spain)
(08.03.07) The Gallery – Turnmills (London, UK)
(08.04.07) Nature One – Gatecrasher Area (Kastellaun/Hunsruck, Germany)
(08.11.07) Intuition @ FFWD Heineken Dance Parade (Rotterdam, NL)
(08.19.07) Dance Tour Eindhoven (Eindhoven, NL)
(08.25.07) ID-T Mysteryland (Haarlemmermeer, NL)
Cd bude zahrnovat i lístek na oficiální release party ve Studiu 80 (dostupné na www.intuitionrecordings.com). Pro ty, kteří nemohou čekat tak dlouho nebo nezvládnou získat jeden ze 400 limitovaných lístků na tento blízký vyprodaný event; CD oficiálně vyjde 8.6. a bude zakoupeno v obchodech jako Free Record Shop. Pro ty, kteří raději CD získají online (celosvětově), zaserfujte na www.bol.com , kde jsou Intuition Sessions představeny jako jedno z hlavních alb měsíce června. Pokud objednáte nyní, můľete pro sebe a své 3 přátele vyhrát jízdu limuzínou na Intuition Summer Event odkudkoli z Holandska a navíc obdrľíte plnohodnotnou VIP a pohoątění aľ se tam dostanete. Pro ty, kteří preferují digitální kopii, bude CD k dispozici 11.6. na legálních download webech jako iTunes, www.dance-tunes.com, www.beatport.com, www.audiojelly.com, www.vonyc.com a jiných.
Více informací:
www.mennodejong.com
www.intuitionrecordings.com
www.unitedrecordings.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.