TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMHAAANIA slaví první narozeniny

09.06.2008

Už jste přemýšleli o tom, kde oslavíte příchod letních prázdnin? Možností se nabízí spousta, pokud byste ale rádi okusili něco výjimečného, čtěte dál. Pardubický klub Dýdy Baba má tu čest ve spolupráci s Fun1 a www.hustytricka.cz hostit první narozeniny house/progressive/trance akce MHAAANIA! Dne 28.6. vás od 20:00 až do časných ranních hodin čeká hutná nálož té nejlepší elektronické taneční muziky, v podání celkem deseti djs! Jmenovitě například Martinez, který v ČR odehraje první set po půl roce, kdy svým pojetím electro housu bavil partypeople v Maďarsku či Belgii. Dále pak rezidenti Mhaaanie djs F1D0 a Morisson, duo Hellman & Andrew Mallet, kteří o sobě dávají na české trance scéně pomalu ale jistě vědět a samozřejmě spousta dalších. K tomu vstup za lidových 30kč, welcome drink pro každého a navíc možnost vyrazit do Dýdy již odpoledne na grilování (čekají na vás dvě kýty;o)). Ještě stále přemýšlíte, kde oslavit příchod prázdnin? Tak přestaňte přemýšlet a běžte si do kalendáře k datu 28.6. zapsat velkým tučným písmem MHAAANIA! ;o)

MHAAANIA

Kdy: 28.6. 2008
Kde: Dýdy Baba, Pardubice (www.dydybaba.cz)
Start: 20:00
End: 4:00
Vstup: 30,-
Lineup: Martinez, F1D0, Morisson, X-Taze, Gordon Freeman, Brett Wall b2b George B., Hellman b2b Andrew Mallet, Jakub Koreček
Specialitky: Welcome drink pro každého, grilování v odpoledních hodinách (v 5 se začnou podávat první kousky – budou se grilovat 2 kýty)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.