TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMinistry Of Sound Annual 2003 DVD

06.02.2003

Po menąím zklamání z DVD od Global Underground – Transmisssion 001, jsem byl celkem zvědav jak dopadne první hudební DVD disk od Ministry Of Sound. Podtitul hlásal The Worlds Biggest Dance Parties a musí se nechat, ľe je tomu opravdu tak. Podíváte se totiľ na uľ tolikrát propagovanou Ibizu, dále je tu Německo a v něm největąí taneční akce Love Parade a několik daląích akcí po celém světě. Disk obsahuje 15-ti trackový mix převáľně vokálového houseu, který je ke konci střídán komerčnějąím trancíkem alá projektem Judge Julese Hi-Gate – SexualityKlea – Tic Toc [Magik Musik Remix], projektem jinak spíąe chill-outového Michaela Woodse Warrior – If You Want Me a nebo předposlední věcí od N-Trance – Forever [Voodoo and Serano Edit]. Mix je moľné si samozřejmě pustit celý a nebo si vybrat jednotlivé skladby zvláą». Tento mix tvoří hlavní část disku, samozřejmě je tu několik bonusů a nastavení kvality zvuku a nebo titulků. K tomu vąemu se dostanete přes úvodní menu.
Pod PLAY se skrývá spuątění celého mixu, kde máte poté jeątě na výběr z vizuální podívané na tanečníky z různých parties a nebo grafického módu, obsahující různé nepřílią zajímavé animace. Bohuľel po spuątění mixu uľ není moľné přepínat mezi jednotlivými módy, protoľe nejsou udělány v módu více kamer. Tuto funkci jsem uľ viděl několika hudebních DVD a je ąkoda, ľe není umístěna i na tomto disku, tím ztrácí Annual 2003 body. Poloľka Tracks je volbou pro jednotlivé skladby v mixu a první poloľka do které určitě zavítáte je Audio. Můľete si zde nastavit zvuk v normě 5.1 a to uľ je na odpovídající zvukové sestavě hustý nářez, který se vyrovná návątěvě menąího klubu. Je tu moľnost i volby klasického sterea pro obyčejné televizory, coľ je jistě potěąitelné.
 
Kupodivu nejvíce mě oslovila poloľka Speciál, pod ní najdete rozhovory z několika Dj’s, mezi něľ patří Trent Antony na pozadí chill-tranceových Chicane – Saltwater [Thomski vs. Disco Citizen Remix] s parádními záběry moře a západů slunce. Dále Paul van Dyk a nebo Fergie, hudební sloľka při jejich rozhovorech byla aspoň pro mne daleko zajímavějąí, neľ vlastní mix. Jen pro ukázku vybírám něco málo, co zaznělo během jejich interview, postupně X-Press 2 feat. David Byrne – Lazy, Timo Maas feat. M.C. Chickaboo – Shifter, Tony De Vit – The Dan [Original Mix], Shakedown – At Night [Afterlife Mix], Chicane – Saltwater [Thomski vs. Disco Citizen Remix] a nebo stará věc od Snap! – The Power. Jinak obraz je ostrý a čistý, ke zvuku nemám také co dodat a tak jen snad k hlavnímu mixu kde uľ jen podle tracklistu si vyberou hlavně příznivci stylu hause. Úplně tedy moje očekávání DVD nenaplnilo, ale kdyľ jej mám porovnávat s ostatními podobnými tituly, tak se drľí v přední řadě. Díky obrázkům vytáhlým přímo z DVD si můľete představu udělat sami.

Styl: house
Formát disku: 16:9
Region: 2
Titulky: Anglické
Celkový čas: 98 minut
Hodnocení: 3/5

Tracklist:
01. Heads – Out Of The City [City Slickers Extended]
02. M001 – Sofly [Hot 22 Remix]
03. Julie McKnight – Home
04. ColorSound – Fly With Me [Main Mix]
05. Raven Maize – Fascinated [Joey Negro Club Mix]
06. Stereopol feat. Nevada – Dancing Tonight [Love II Infinity Master Mix]
07. Distant Soundz – Runaway [Stella Browne Remix]
08. Matt Schartz pres. Sholan – Can You Feel [Club Mix]
09. Hi-gate – Saxuality
10. Klea – Tic Toc [Magik Muzik Remix]
11. Warrior – If You Want Me [Instrumental Club Mix]
12. Trinity-X – Forever [Flip & Fill Remix]
13. Flip & Fill – Shooting Star
14. N-Trance – Forever [Voodoo & Serano Edit]
15. Kelly Llorenna – Tell It To My Heart

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.