TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMisja Helsloot se vrací na Trancenation

31.07.2022

Holandská trancová legenda Misja Helsloot se vrací zpět do Prahy, 10.9.2022 vystoupí na Trancenation. Headliner úplně první edice známé pražské klubovky se po šesti letech vrací na místo činu, do klubu Radost FX.
 
Misja Helsloot byl svědkem samotného vzestupu elektronické taneční hudby a nadále živí její budoucnost. To je přesně to, co dělá z Rotterdamského rodáka jedno z nejvýraznějších jmem na mezinárodní taneční scéně. Pro ty, kteří pamatují počátky trance hudby, je legendou. Pro ostatní, kteří byli právě okouzlení stále rostoucím soundem, je novým oblíbencem. Bere všechny zkušensti, které má a investuje je do zvuku, jenž je silný i po letech. Misja Helsloot je klíčovým hráčem na trancové scéně již 20 let. Tak dlouho si tento vyrovnaný člověk stanovuje své poslání sdílet to, co miluje nejvíce: hudební extázi. DJingu se věnuje od roku 1992, ale do širšího povědomí vstoupil až v roce 1998, když ho Tiesto pozval k sestavení první In Trance We Trust kompilace vydané na Black Hole Recordings. Byl to pro něj průlom a poté Misja Helsloot vedle Tiesta, Armina van Buurena a Ferryho Corstena pomáhal utvářet holandskou trancovou scénu, která má sílu dodnes. Hrál všude po světě a nechyběl ani na velkých evropských eventech jako Trance Energy, Luminosity, Dance Valley, Nature One, Street Parade, Electronic Family, Hyperstate, Quest4Trance či ASOT festivalu.
 
V současné době udělal Misja krok směrem k progressive prostřednictvím projektu Hel:sløwed a také  se připojil k Grotesque, kde působí v roli A&R manažera. V České Republice se z něj stal velmi oblíbený interpret, 10.9. to bude jeho už třetí hraní v legendárním klubu Radost FX. Vstupenky můžete zakoupit exkluzivně v síti Ticketportal.
 

 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit