TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaModerní LED obrazovky v Laser Show Hall

07.05.2012

Legendární Laser Show Hall v brněnském Bobycentru přináší nový nezapomenutelný zážitek. Okouzlující hudební atmosféra je nyní umocněna vizuálním požitkem z velkoplošných LED obrazovek (2x 9,29 m2 velikých a s roztečí diod 6 mm) a LED sítě (45 m2 veliké a s roztečí diod 10 mm) rozprostřených uvnitř clubu a využívajících technologii SMD. Zajímavé video k těmto LED obrazovkám najdete na http://vimeo.com/91859484.
LED obrazovky můžou zdokonalovat prožitek zejména pohybem a dynamikou světelných efektů, kamerových záběrů z akce nebo informacemi o dění v klubu jako jaký DJ momentálně hraje nebo kolik stojí Vodka s Redbullem.
Možností je tyto LED obrazovky v interiéru umístit jak na zdi, tak na stropě, za zády DJe nebo na stěnách a okolo pultu. Druhou možností je umístit LED obrazovku ven a využít ji jako outdoorovou velkoplošnou obrazovku, která může přinášet akční informace nebo online přenosy z klubu. V průběhu celého týdne pak informace o dalších plánovaných akcích a reklamní spoty všeho druhu. Další možností je, že návštěvníci klubu si budou moct posílat na obrazovku své vzkazy.
LED obrazovka je velmi rychlé a efektivní řešení, jak sdílet informace atraktivním způsobem. Jejich výhodou je možnost svižně měnit různé reklamní spoty a videa pouhým kliknutím na počítači. Zdarma je k obrazovkám dodáván speciální software TriCo manager v češtině, který usnadní jejich konfiguraci.
Více informací týkajících se LED obrazovek naleznete na www.trico-obrazovky.cz. (Převzatý web: www.led88.cz) V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na email: frantisek@reklamniobrazovka.cz nebo na číslo 606 223 224.
www.trico-obrazovky.cz
www.led88.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.