TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMUSICA- EC warm-up: kdo je Marcus Schossow + soutěž o volné vstupy

09.04.2007

V sobotu 19. dubna je pro vás v pražské Mecce připraven další díl ojedinělé klubové noci MUSICA, která je tentokrát i warm-upem k halové megapárty Electronic Connection. Na Musice jako headliner vystoupí švédský DJ a producent Marcus Schossow, společně s ním vystoupí půvabná DJane Nifra, moravák Jet Fever a resident Musicy, DJ Bon Finix. Dnes vám nabízíme profil našeho headlinera a k tomu i soutěž ve které můžete získat volné vstupy na Musicu a mixované CD od Bona Finixe.

—————————————————————————————-
Soutěž o 2 x 2 volné vstupy a namíchané CD od Bona Finixe
Marcus Schossow má doma svého oblíbeného kocoura a my se ptáme, jak se jeho kocour jmenuje.
a) Ernst
b) Tijs
c) Mikeš
d) Micka
Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 15. dubna správnou odpověd na tento e-mail. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o 2×2 volný vstup na Musica – EC, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!
—————————————————————————————-
Marcus Schossow – profil
Marcus Schossow je zářným exemplářem toho, v jak raném věku lze již inklinovat k elektronické taneční hudbě. Podle svých vlastních slov tvořil hudbu již od 5 let, nicméně ke své pozdější lásce – progressive, trance a houseové muzice – se dostal až o pár let později. Sotva dosáhl dvouciferného věku, jeho nenasytné ruce již třímaly cd s prográmkem zvaným ´Ejay´ – ve své době velmi populárním médiem pro tvorbu hudby. V 11 letech hrál Marcus na školní party poprvé před větším publikem a jak už to tak bývá, láska k DJingu se rodí nesmírně rychle, zvlášť když člověk ještě navíc suveréně ovládne domácí djskou soutěž, což se právě Marcusovi povedlo už ve věku 15 let.
Ale zpět k řemeslu producentskému. První kontrakt byl podepsán s labelem 020 Records a týkal se tracku Stockholm, který Marcus zplodil pod přezdívkou Progresia. Tato prvotina neunikla pozornosti britského dje a producenta Johna 00 Fleminga a právě na jeho labelu se objevil Marcusův další singl – Metropolitan Behaviour. Následovala záležitost s názvem First Horizon spíchnutá dohromady s Paulem Moelandsem aka Re:locate a poté track After Universe, jenž si vysloužil remix od Perryho O´Neila a Ozgura Cana. Jistě nemůžeme opomenout ani Marcusovu spolupráci s jeho švédským kolegou Sebastianem Brandtem, díky které vznikl projekt Under Sun a s ním i úspěšné tracky jako Capoeira anebo Captured.
Právě tento projekt posunul Schössowa a Brandta do náručí labelu A State Of Trance, a tedy i do přízně Armina Van Buurena. Na jednom z jeho sublabelů vydal v roce 2007 Schössow veleúspěšnou hitovku Mr. White, která v sobě kombinuje hned několik stylů EDM. Navíc tento track provokuje svým neotřelým textem, stejně tak jako Marcus sám rád dělá i ve své radioshow Tone Diary (každý čtvrtek na Afterhours.fm), kde se docela často uchyluje k ne zrovna spisovným výrazům.
S klidem tedy můžeme říci, že Marcus je v současné době jednou z největších skandinávských nadějí a jen čas ukáže, jak dokáže své slibně nakročené kariéry využít dále.
Marcus Schossow vystoupí premiérově v České republice 19. dubna na akci Musica v pražské Mecce, společně s ním vystoupí Nifra, Bon Finix, Jet Fever a na druhé stagei Martin Frank, Sony Vega a SccarCoke.
Předprodej k této akci je v síti ticketstream za 230,- CZK na místě pak vstupenky k sehnání za 350,- CZK
info: http://www.myspace.com/inmusicinfo

———————————————————
V sobotu 19. dubna je pro vás v klubu Mecca připraveno další vydání klubové noci s názvem Musica, která vám v Praze prezentuje to, co jinde neuslyšíte. Druhé pokračování, bude na hlavní stagei laděno převážně do stylů progressive / trance, ale ani milovníci jiných stylů nebudou ochuzeni. I tentokrát si pro vás Bon Finix společně s pořadatelskou skupinou In Music pozvali zahraničního hosta, který v Praze vystoupí úplně poprvé. Headlinerem tohohle dílu klubovky Musica bude mladý švédský DJ a producent Marcus Schossow. Tento nadějný talent skandinávské taneční scény se v minulém roce zapsal do povědomí mnoha fanoušků elektronické hudby zejména díky svému singlu Mr. White s poněkud přidrzlým dívčím vokálem, dále díky vtipně pojaté radioshow “Tone Diary” a v neposlední řadě projektem parodujícím Deadmau5e zvaným Deadrat6. To ale není všechno, jako další host vystoupí půvabná slovenská DJane Nifra, která má za sebou už taky dost úspěchů. Za zmínku stojí její producentská prvotina, singl Ready, který vydala v roce 2007 na sublabelu jednoho z nejlepších tranceových vydavatelství na světě, Armada music – Coldharbour recordings. Ve své zatím celkem krátké DJské karieře procestovala už půl Evropy a dokonce má i svou vlastní radiovou show.
Krom těchto dvou vzácných hostů na Musice zahraje i resident tohodle mejdanu DJ Bon Finix, který byl českým hudebním časopisem XMAG, označen jako jeden z umělců, kteří v roce 2007 nejvíce ovlivnili českou taneční scénu. A i na tomto vydání dáme prostor mladým talentům. Tentokrát zahraje moravský DJ, který si říká Jet Fever. No a nezapomněli jsme ani na druhou stage. Spodní Lounge stage budou tentokrát ovládat rytmy electra a houseu. To nejlepší z těchto stylů vám naservírují pražští ostřílení DJs ScarCoke a Martin Frank no a z Moravy přijede člen NewEra teamu DJ Sony Vega.
Celá párty Musica bude tentokrát pojata jako warm up k nové pravidelné halové párty Electronic Connection, jejiž první vydání se uskuteční 2. května v pražské T-Mobile Aréně a vystoupí na ní řada světově uznávaných DJs.
No prostě na téhle Musice nesmíte chybět, protože to bude další obrovskej mejdan v Mecce!
předprodej 230,- www.ticketstream.cz na místě 350,-
info: http://www.myspace.com/inmusicinfo

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.