TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMUSICA: Phatzoo a Eddie Sender, pojďme si je představit

12.06.2008

Klubovka Musica si v pražské Mecce pomalu našla své pravidelné místo a teď je ten nejvyšší čas, abychom vás připravili na tu červnovou. Poprvé do Česka přijede DJ Phatzoo, společně s ním zahraje Eddie Sender, Bon Finix a další. Krom toho vás Musica naláká i na Creamfields Central Europe. Headlinerem třetí Musicy bude DJ a producent Phatzoo, kterého můžete znát také jako člena známeho tanečního projektu Dada Life. Phatzoo, vlastním jménem Stefan Engblom odstartoval svou kariéru DJe v lokálním švédském tanečním rádiu, začal hrát jako DJ po různých parties a tato činnost ho tak naplňovala, že se jí začal věnovat profesionálně. Založil svůj vlastní projekt Phasio, se kterým vydal své první album “Just one more day” které bylo tak úspěšné, že hned tři singly z této desky se umístily v TOP 10 švédské taneční chart. Po tomto úspěchu Stefan zakládá se svým kamarádem Dibabou projekt Dada Life, se kterým raketovým tempem dobyli taneční parkety snad všech klubů na celém světě. Jejich produkci zařazují do svých setů TOP DJs jako Eric Prydz, Marco V, David Guetta, Mylo a další. V současnosti Stefan objíždí svět se svým novým sólovým projektem Phatzoo, pod jehož značkou vydává i vlastní produkci na známém labelu Marca V “In Charge”. Jeho tracky v současnosti hrají snad všichni světoví TOP DJs. 21. črervna přijede Phatzoo představit svou produkci poprvé i do České Republiky exklusivně na párty Musica.
Jako další host přijede z nedalekého Slovenska zahrát svůj set a představit svou úspěšnou produkci člověk, který si říká Eddie Sender. Na svém kontě má již řadu svých vlastních singlů a remixů a dokonce se může pochlubit, že jeho produkci zařadil do svého setu v rámci tour Element of Live i samotný Tiesto. Krom toho Eddie nedávno slavil další úspěch. Společně s projektem Rewalkers vydali track Aliencity, který nedávno vyšel na kompilaci Godskitchen Underground. Eddie má na začátku své kariéry opravdu hodně dobře našlápnuto a my vám ho představíme poprvé v pražské Mecce 21.června na párty Musica.
Tuto dvojici exklusivních hostů na Musice doplní resident tohodle mejdanu DJ Bon Finix, který byl českým hudebním časopisem XMAG, označen jako jeden z umělců, kteří v roce 2007 nejvíce ovlivnili českou taneční scénu. Bon má před sebou opravdu skvělé léto. Hned na začátku července si zahraje v Anglii a pak několikrát na Kypru, potom ho čeká největší český festival Creamfields Central Europe a v srpnu krom jiných jmenujme například jeho hraní na polském megafestivalu Tunnel Electrocity, kde si zahraje společně s Rogerem Sanchezem, s projektem Chicane nebo s Marcem V a řadou dalších.
Druhou stage tentokrát obsadí DJs z nového tanečního rádia Infinity, které se na vás chystá co nevidět. Konktrétně se můžete těšit na DJane Petru, Marka Řeřichu a DJe Kactuse.
Třetí vydání akce Musica je zároveň warm-up na český festival Creamfields Central Europe, který se uskuteční 12.7. na letišti v Břeclavi. Organizátoři slibují něco velkolepého a vy si veškeré Informace můžete najít na www.creamfieldscentraleurope.eu
Predprodej na Musicu v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) za 230,- CZK na místě pak za 350 info o akci naleznete na www.myspace.com/inmusicinfo.
————————————————————————
Červnová MUSICA /Creamfields warm-up/ presents “Phatzoo”
Na první letní den tohoto roku, to jest na sobotu 21. června si pro vás skupina In Music a DJ Bon Finix společně připravili další vydání speciální klubové noci s názvem Musica. I na tomto díle vystoupí stejně jako v dubnu jeden zástupce švédské taneční scény, jeden host ze Slovenska a resident Bon Finix. A koho jsme si to v červnu pozvali? Headlinerem červnového vydání nové klubové noci s názvem Musica bude DJ a producent, který v Česku zahraje opět, jak je již zvykem, úplne poprvé. Je jím člověk, jenž si říká PHATZOO, Můžete ho znát také jako člena známeho tanečního projektu Dada Life. Náš další host přijede z nedalekého Slovenska, jmenuje se Eddie Sender a dá se říct, že na začátku své kariéry má opravdu hodně dobře našlápnuto. Jsme rádi, že tito dva borci přijali naše pozvání do pražské Meccy 21.června na akci Musica. Tuto dvojici exklusivních hostů na Musice doplní resident tohodle mejdanu DJ Bon Finix. Druhou stage tentokrát obsadí DJs z nového tanečního rádia Infinity, Konktrétně se můžete těšit na DJane Petru, Marka Řeřichu a DJe Kactuse.
Třetí vydání akce Musica je zároveň warm-up na český festival Creamfields Central Europe, který se uskuteční 12.7. na letišti v Břeclavi. Díky této spolupráci se můžete těšit na spoustu překvapení, která s touto megaakcí budou spjata. Organizátoři slibují něco velkolepého a vy si veškeré Informace můžete najít na www.creamfieldscentraleurope.eu
Předprodej na červnovou Musicu již začal klasicky v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) za bezkonkurenčních 230,- CZK, na místě pak za 350,- a VIP za 500,-.
Info o akci naleznete na www.myspace.com/inmusicinfo

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.