TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMusica presents M.I.K.E. – last info, line-up a afterparty

11.10.2008

Tranceová událost tohoto víkendu je tady. Tuhle sobotu 11. října se koná v pražské Mecce dlouho očekávaná párty Musica s headlinerem toho největšího kalibru. V sobotu se na vás všechny v pražské Mecce těší belgická DJská megastar M.I.K.E. a u toho byste neměli chybět. Jak to tedy v sobotu celé proběhne? Meccu otevřeme ve 22:00, první příchozí dostanou jako dárek nové namíchané CD od Bona Finixe. V předsálí klubu Mecca pro vás budou připraveny bary s těmi nejlepšími a nejlépe vychazenými drinky. Hudební program začne o 30 minut později. Ve 22:30 se za mixpult postaví první vystupující. Dvojice DJs a producentů, kteří si říkají Shape and Dusk. Ti celou akci nakopnou v rytmech progressive tranceu a věřte, jejich set bude stát opravdu za TO. Přesně o půl jedné se vystupující vystřídají. Rozjetou atmosféru bude dále gradovat resident tohoto mejdanu DJ Bon Finix, který si pro vás chystá ten nejaktualnější sound v rytmech progresssive tranceu a houseu s prvky elektra. A po Bonovi začne to, na co se všichni, kteří se na Musicu chystají, už teď určitě těší.

Ve 2 hodiny ráno nastoupí za mix pult headliner této akce. Svou českou klubovou premiéru odstartuje hvězda světového formátu, kterou jste měli možnost vidět a slyšet na Transmission 1 a 3. DJ a producent, který se podepisoval pod projekty Push, Plastic Boy a řadu dalších. DJ, který se do Prahy podle jeho slov hodně těší a vzkázal všem fanouškům tranceu, že na téhle akci by neměli chybět. Tou ikonou světového DJingu a naším opravdu vzácným headlinerem je M.I.K.E. K tomuto jménu snad už není ani potřeba cokoli dodávat. M.I.K.E. zahraje v Mecce svůj exklusivní dvouhodinový set plný toho nejlepšího ze světové, ale i z jeho vlastní produkce. Celou akci pak uzavře moravský talentovaný DJ, který se v současné době přestěhoval do Prahy, aby své umění předvedl i zde. Tento největší tranceový mejdan tohoto víkendu uzavře DJ Revolt.
O druhou chill-house & electro stage se postarají Lax DJs z afterklubu Lax/Lávka : DJs MarcoS, Subgate a Thonic.
K tomu všemu je přichystána projekce z produkce ZooTeamu, rozpohybují vás electroboogie dancers a je připravena řada dalších překvapení.
Lístky jsou k dostání ještě v předprodejní síti www.ticketstream.cz za 330,- korun a VIP za 500,- korun. Na místě budou lístky v prodeji za 390,- korun / VIP za 500,-
Ti z vás, kteří máte své jméno na guestlistu, nebo jste držiteli slevových kartiček Musica, přijďte do klubu nejpozději do půlnoci. Po půlnoci budou zvýhodněné vstupy zrušeny a guestlist se stane neplatným.
line-up:
22:30 – 00:30 Shaoe & Dusk
00:30 – 02:00 Bon Finix
02:00 – 04:00 M.I.K.E.
04:00 – end Revolt
K naší akci máme přichystanou i afterpárty, která startuje hned po akci Musica. V klubu Lávka máme připravenou speciální Musica Lax afterparty, kde se můžete těšit mimo jiné i na DJe Bona Finixe, který vás nenechá jít hned ráno spát, ale roztančí vás i do nového dne.
Už teď se na vás těšíme.
info: www.myspace.com/inmusicinfo
—————————————————————————————
MUSICA presents M.I.K.E. – kompletně doplněný line-up
Nejzajmavější česká tranceově laděná klubová párty druhého říjnového víkendu se nezadržitelně blíží. Nevíte-li o čem mluvíme, jedná se o prestižní pražskou párty Musica, která se koná v sobotu 11.řijna v pražské Mecce a hostit bude tranceovou megastár ze severu Evropy, kterou snad není třeba představovat, ale pro ty co nevědí, jedná se o DJskou a producentskou ikonu z Belgie. Za těmito jasnými indíciemi se neskrývá nikdo jiný než všem dobře známý M.I.K.E. / Push. M.I.K.E. si v Mecce odbude svou českou klubovou premiéru a u toho by žádný pořádný fanoušek progressivní a tranceové hudby neměl chybět. Šetřete tedy síly na sobotu, neunavujte se žádnými nudnými pre-párty a přijďte v sobotu do Meccy na Musicu. No a pojďme si představit další vystupující.
Společně s Mikem zahrají na Musice mladí čeští djs a producenti, kteří si říkaji Shape and Dusk. Jejich spolupráce začala už před šesti lety v Ostravě. Nejdříve se věnovali převážně djingu. Často vystupovali v ostravském Fabricu a v dalších klubech na vyhlášené Stodolní ulici. Své umění ukázali i na českém festivalu Creamfields, po kterém se jim povedlo odstartovat i svá první zahhraniční angažmá v Polsku a na Slovensku. A to byl ten pravý čas na vlastní produkci. Shape and Dusk remix singlu “The black hole in my heart” od producenta Bjorna Fogelberga se udržel několik týdnů na druhém místě prestižního žebříčku Juno Records a měl oficiální podporu od hvězd jako Matt Darey, Deepsky, Clubbervision, nebo Moshic. Letos v létě vyšla na belgickém labelu Bonzai Trance Progressive novinka z jejich vlastní produkce s názvem “Continuum”. Shape and Dusk věnují spoustu energie nejen produkci ale i svým živým vystoupením. Jejich sety se vyznačují zejména hlubokým a čistým zvukem, rytmem a spoustou melodičnosti a děje. Je to vyvážená směs toho nejnovějšího co v současnosti zvuk progressive trance nabízí. Jsme rádi že vám toto duo můžeme na Musice představit a věříme že o nich v budoucnu ještě hodně uslyšíme.
Vzpoura, povstání, odpor, těmito slovy se dá vyjádřit význam slova revolt. A přesně jimi se dá charakterizovat další vystupující na tomto dílu Musicy, DJ Revolt. Mladý, charismatický dj, působící v Česku, původem však ze slovenských Košic je důkazem toho, že i maličká středoevropská země rodí skvělé dje. Revolt není jedinečný jen svým stylem hraní, ale také cestou, kterou se k němu dostal. Od malička ho zajímala hudba tvrdšího rázu a o elektronické hudbě toho příliš nevěděl. To všechno ale změnila práce v internetové kavárně. S přístupem na internet se začal seznamovat s technem, které bylo hodně oblíbené. Narazil i na trance, ale ten byl v té době mezi Čechy jak se říká ,,pasé”. Poslechově se hudbě věnoval opravdu intenzivně. Čím více poslouchal, tím více se o djing zajímal. Své djské začátky si odbyl v olomouckém klubu Varna, kam se dostal díky přátelství s djem Haanou, proslulým svými čtvrtečními techno večírky v místním music baru. Právě Haana se stal pro Revolta učitelem a dal mu příležitost hrát. V roce 2003 začal Revolt aktivně hrát, a to převážně techno a hardtechno. To ho ale nenaplňovalo. Stále více si uvědomoval, že jeho srdci je bližší progressive, trance a tech-trance. V tomto stylu se vyloženě našel, a tak s technem přibližně po roce skončil. Ne však nadobro. Ze začátku postrádal u trance tvrdost a rychlost mixu, což se neshodovalo s jeho stylem hraní. Postupně na tom pracoval a začal techniku trance kombinovat právě s technem, čím se od jiných djů docela liší. Stylově je však u něj na prvním místě stále trance, a to zejména holandský. Revoltova specifická technika spočívá v tom, že aplikuje scratche do gradací trance skladeb a dodává tak svému setu větší energičnost, kterou doslova strhává publikum. Dj, který si rád zahraje z tří gramofonů. Dj, kterému nedělá problém střihnout si osmihodinový set. Dj, jehož rozmanitost, melodičnost a emotivnost strhne každého. Takový je Revolt. Když se postaví za mix a gramofony a spustí svoji hudební smršť napěchovanou těmi nejlepšími skladbami, jen těžko odoláte. Při svých vystoupeních vždy nabídne svoji jedinečnou porci trance. Jeho multistylové sety plné síly progressivem počínaje, přes uplift a tech-trancem konče prostě člověk musí slyšet. Může se pyšnit vlastní rezidentní párty s názvem Beats and Melody, Mezi jeho oblíbené producenty patří zejména Signum, M.I.K.E. Joop, Sander van Doorn, Stoneface & Terminal, Perry O´Neil, Matthew Dekay, Armin van Buuren, David West, Sebastian Brandt, Under Sun, Breakfast nebo třeba JPL.
No a na MUSICE nemůže chybět resident tohodle mejdanu DJ Bon Finix. Bon má za sebou opravdu skvělé léto. Hned na začátku července si zahrál v Anglii a na Kypru, nebo na festivalu Creamfields Central Europe a za srpen krom jiných jmenujme například jeho hraní na polském megafestivalu Tunnel Electrocity, nebo na UM stagei na českém top-festivale Summer of Love.
Krom main stage je na vás v Mecce připravena i druhá chill-out stage, kde vás budou bavit residenti nového pražského afterklubu Lax. Jsou to DJs: MarcoS, Subgate a Thonic.
Informace, sety, videa a soutěže o volné vstupy naleznete na www.inmusic.cz
Předprodej lístků na tuto akci na www.ticketstream.cz za 330,- na místě za 390,- VIP 500.-
 
 
 
 
 
—————————————————————————————-
Jak už jistě všichni fanoušci kvalitní tranceové a progressivní hudby ví, v sobotu 11. října bude v Mecce hodně narváno. DJ Bon Finix a pořadatelská skupina In Music si na další díl Bonovy pražské residentní noci s názvem Musica pozvali opravdového mistra ve svém oboru. Na první poprázdninové Musice vystoupí jako headliner ikona světové taneční hudby z Belgie, skvělý DJ a výborný producent, který si říká M.I.K.E. “Majka” snad není českému publiku potřeba nijak sálodlouze představovat. Je to jeden z nejlepších a nejuznávanějších djů a producentů vůbec. Stojí za řadou projektů, jmenujme například Push, Plastic Boy a další. M.I.K.E. se českému publiku už dvakrát představil sám. Dvakrát byl hostem halové megapárty Transmission, kde pokaždé odehrál vynikající set a návštěvníci jeho výkony odměnili nemalou chválou. V sobotu 11 října se vám M.I.K.E. v Čechách poprvé představí v klubovém prostředí a to v prostorách pražského prestižního klubu Mecca. Vstupenky na “Majkovo” exklusivní klubové vystoupení už jsou v prodeji. Za bezkonkurenční cenu 250,- korun včetně poplatku, můžete lístky zakoupit do konce letních prázdnin v prodejní síti Ticketstream, ve všech CK Čedok a Firo Tour, ve všech hypermarketech Globus a na dalších místech, které naleznete na www.ticketstream.cz. Krom exklusivního headlinera z Belgie zahraje na Musice i resident tohoto mejdanu DJ Bon Finix a samozřejmě nejen on. Avšak zbytek line-upu vám prozradíme až později. Sledujte náš infoprofil www.myspace.com/inmusicinfo nebo web www.bonfinix.com a dozvíte se víc.
Nezapomeňte, vstupenky za bezkonkurenčních 250,- korun včetně poplatku jsou za tuto cenu k dostání pouze do 31. 8. 2008
——————————————————
Skupina In Music a DJ Bon Finix odtajnili dalšího headlinera Bonovy residentní noci Musica. Na podzimní vydání téhle akce si pozvali opravdu speciálního hosta. V sobotu 11. řijna si v pražské Mecce střihne svou českou klubovou premieru velmi exklusivní host. Jako headliner se představí jedna z ikon světové taneční scény. Tím odtajněným speciálním hostem je celosvětově uznávaný belgický DJ a výborný producent M.I.K.E. (PUSH), kterého jste mohli vidět a slyšet na akcích Transmission v pražské (tehdy ještě) T-Mobile aréně. Tentokrát u nás M.I.K.E. zahraje poprvé v klubu a bude to opravdu stát za TO!. Chcete-li se na akci, kde vystoupí M.I.K.E. dostat za co možná nejlevnější cenu, doporučujeme vám navštívit červnovou akci Musica 21.6. kde bude k dostání omezený počet vstupenek na podzimní akci za bezkonkurenčních 200,- korun. A to se vyplatí :o). V předprodeji, který začne co nevidět, budou stát lístky o něco víc.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.