TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaMystic Sk8 Cup 2002

02.07.2002

Mystic Sk8 Cup 2002, devátý ročník tradičních skateboardových závodů za účasti světové ąpičky se uskuteční 19. – 21. července v Mystic skateparku na ostrově ©tvanice v Praze 7. I letos je MSC uľ popáté zařazen do světové skateboardové série WCS – World Cup Skateboarding a je jedním ze čtyř WCS závodů v Evropě. Mystic Sk8 Cup má skvělé jméno nejen v České republice, kde je největąí událostí v oblasti skateboardingu, ale i ve světě, kde je povaľován za nejzajímavějąí závod Světového poháru. Je to jediný Open Air ze vąech čtyř WCS závodů v Evropě a streetstyle plocha je kaľdoročně kryta mobilní střechou. Závodu se pravidelně účastní nejlepąí skateboardisté z USA, Kanady, Brazílie, Austrálie a Evropy. Závody zajią»uje kancelář WCS a body získané ze závodu Mystic Sk8 Cup se jezdcům započítávají do celkového pořadí série WCS. Na Mystic Sk8 Cupu se závodí v disciplínách streetstyle a vertikální rampa a vítězové jednotlivých disciplín si rozdělí finanční odměnu v celkové výąi $ 25.000. I tento rok bude připravena řada novinek, včetně nových překáľek kaľdoročně navrľených R. Teichmanem z Mystic Constructions aľ po zastřeąení vertikální rampy. Součástí Mystic Sk8 Cupu je bohatý doprovodný program. V pátek a v sobotu proběhnou koncerty zahraničních a domácích skupin včetně DJs a v neděli po vyhláąení výsledků jiľ tradiční Mystic party VIII.
I letos bude pro návątěvníky Mystic Sk8 Cupu připravena Relax Zone, kde se uskuteční výstava umění Sub KulturaII. Sub Kultura dokumentuje a reflektuje současné umění ve skateboardingu, graffiti a hip hopu. Umění zde bude představeno formou fotografie, videa, filmu, reklamních inzerátů, grafiky, ilustrací a graffiti. Výstavy se zúčastní umělci z USA, Německa, Francie, Finska, a Česka. Relax Zona kromě výstavy Sub Kultura nabídne i příjemné sezení s nejrůznějąími bary a občerstvením, k dispozici bude 25m plavecký bazén s travnatým areálem, kde budou hrát přední Djs v průběhu celého Mystic Cupu. V Relax Zone budou i nejrůznějąí atrakce jako kadeřnický a tatto salon, čajovna, internetová kavárna, C- lounge a daląí.
Mystic Sk8 Cup je sportovní a kulturní akce s unikátní atmosférou jakou nemá ľádný jiný skateboardový závod v Evropě.

Program 
Pátek 19.7. 
14.00 Trénink streetstyle & vertikální rampa
20.00 JAKSI TAKSI (CZ)
APPLE JUICE (CZ)
TERRORGRUPPE (D)
Sobota 20.7. 
14.00 Kvalifikace streetstyle
17.30 Kvalifikace vertikální rampa
20.00 INDY & WICH (CZ)
TASK FORCE (UK)
Neděle 21.7.
14.00 Semifinále streetstyle
16.00 Finále vertikální rampa & streetstyle
18.30 Best trick contest
20.00 Vyhláąení výsledků
22.00 Mystic party VIII
Slevy se zakoupenou vstupenkou na MSC 2002 v předprodeji Ticketpro. Kdo si zakoupí vstupenku na MSC 2002 v předprodeji Ticketpro, můľe vyuľít tři moľnosti výhod, které připravila firma Mystic Skates a Warner Music pro návątěvníky Mystic Sk8 Cupu 2002.
1. 10% sleva na zboľí v Mystic shopu se vstupenkou na MSC 2002
Zakoupená vstupenka na MSC 2002 v předprodeji ticketpro platí jako 10% sleva na nákup zboľí v Mystic shopu ve ©těpánské 31 v Praze 1. Sleva platí do 31.7. 2002.
2. Za ąest vstupenek jedna zdarma
Při zakoupení ąesti vstupenek v předprodeji najednou dostanete jednu vstupenku zdarma.
3. Warner Music
zakoupená vstupenka platí jako 20% sleva na nové album Red Hot Chili Peppers a P.O.D. v síti BontonLand do 31.8. 2002

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.