TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNext Train – Matamar opět ve Vertigu!

18.03.2008

V sobotu 22.3. se můžete těšit na come back projektu MATAMAR do klubu Vertigo, kde pod jejich taktovkou proběhlo již 9 vydání velmi oblíbené noci Language of Trance. Těšit se můžete na jejich návrat na domácí půdu a opět Vás čeká kromě rozmanitého setu jejich osobitý styl hraní a komunikace s publikem. Tentokrát si pro Vás přichystali noc plnou zajímavých hostů a barvité hudby s názvem Next Train. A koho že si k sobě pozvali? Tak především to bude velmi vzácný host – dj a producent, který má v současné době více hraní v zahraničí než u nás a to Jakub Mildner.
 
 

“Jakub se k hraní poprvé dostal roku 1999, kdy se svými kamarády začal pořádat studentské párty. Záhy nato si ho hudba získala natolik, že se jí rozhodl věnovat většinu svého volného času. Již od počátku svého působení na taneční scéně Jakub nebyl jen pouhým konzumentem hudby, ale aktivně se věnoval také vlastní produkci. Setů nabitých energií si poprvé všiml DJ John Gibbons a rozhodl se je zařadit do svého hudebního pořadu na nejúspěšnějším irském rádiu Spin. Jakubovi se tím otevřely dveře do světa taneční hudby. Po singlu Just Music následovaly singly: Avalanche, Different World a spolupráce s DJem Corvinem Dalekem a DJem Klangem, kteří tyto singly zařadili na mixovanou kompilaci k mexickému festivalu Toltecnica. Rok 2004 byl důležitým bodem v Jakubově kariéře. Podařilo se mu získat rezidenturu v klubu Noise v USA, kde dostal šanci hrát a pořádat párty, které si návštěvníci klubu díky jejich energičnosti a neopakovatelné atmosféře brzy oblíbili. Toho si samozřejmě nemohly nevšimnout i ostatní kluby a Jakub obdržel pozváni zahrát si v klubech v Irsku, Německu a Polsku. V roce 2007 Jakub vydává svůj singl Escalade na kolumbijském labelu Techcial Deejays Recordings a připravuje vydání nového singlu tentokrát pro změnu na labelu polském. Nadále pokračuje ve spolupráci s Corvinem Dalekem, který přemíchá jeho singl Escalade.”
 

Dalším, kdo přijal jejich pozvání je ostravský projekt FGS, který se skládá z několika djů zastupující hned více stylů najednou. Do Vertiga nám přijede zahrát duo Martin Shaman a Lossos, kteří mimo jiné pravidelně vystupují v ostravském klubu Fabric. Těšit se můžete na jejich pozitivní energií nabitý set:
Line up také doplní dj a producent ze stáje LOT Music – Libis aka Dusk, který má již na svém kontě několik vydaných tracků a jeho produkci naleznete na všech významných serverech jako je Beatport.com a další. V současné době má již podepsanou smlouvu o vydání tracku na prestižním labelu Bonsai Recordings a těšit se můžete na jeho lahůdkové podání progressivního tranceu.
Vstupné 100Kč. Při předregistraci na info@vertigo-club.cz nebo na 774744256 je vstup zdarma.
Více info na:
http:://www.vertigo-club.cz
http:://www.matamar.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.