TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNight of Heroes – časový lineup a poslední informace

28.01.2013

Již jen několik dní nás dělí od akce NIGHT OF HEROES! Na tu se chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů Evropy. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen skvělou zábavu a hudební zážitky, dobrou výdrž a velkou dávku euforie! VÁŠ DECADANCE TEAM


ČASOVÝ LINE UP
:
MAIN STAGE – STŘEDNÍ HALA
Čas DJ
20:45 – 21:45 Loutka vs Bidlo
21:45 – 23:00 Angelo Mike
23:00 – 00:45 Antoine Clamaran
00:45 – 02:30 Armand Van Helden
02:30 – 04:15 Sander Kleinenberg

04:15 – 06:00 Mauro Picotto
DOKLUBU.CZ STAGE – FOYER
Čas DJ
21:00 – 22:00 Peer van der N.
22:00 – 23:00 Dail Manene
23:00 – 00:00 Topas Brothers
00:00 – 01:20 Loutka
01:20 – 02:40 Bidlo
02:40 – 04:00 Chris Sadler
04:00 – 05:00 P@co
05:00 – 06:00 Richard Reynolds

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 850/1190/2190,- Kč končí dne 2.2.2013 ve 14:00 hodin. Poté budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 990/1390 a 2390,- Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 19:00 hodin.
TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40,- Kč a bude možné je půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (pokladny budou umístěny ve foyer přímo naproti vchodům a dále v prostoru Golden VIP balkonu). Jedna z pokladen bude přijímat i platby v Eurech a platby kartami. Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!
DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.incheba.cz.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.
OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám starším 18-ti let.
KOUŘENÍ V MÍSTĚ KONÁNÍ:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer YES/NO ZONE s barem, prostory pro sezení a bistro stolky. Zde bude umístěna i DOKLUBU.CZ STAGE. K dispozici bude i venkovní prostor na čerstvém vzduchu, kde bude i vytápěný stan.
VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v čele Průmyslového Paláce (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod na pravé straně průčelí budovy. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku. Při zachycení falešných vstupenek budeme volat Policii ČR.
OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!
ŠATNY/TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet v suterénu foyer z každé strany. Poplatek za šatnu činí 30,- Kč.
ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!
PLATBA KARTAMI A EURO:
Nově bude možno na místě platit na jedné pokladně i platebními kartami a Eury. Jedna pokladna na tokeny bude vyhrazena pouze pro platby v Eurech a platebními kartami.
BARY/OBČERSTVENÍ:
Na místě bude dostatek barů tak, aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou personálem dostatečně kapacitně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Zde bude i prostorný FOOD COURT, který bude nabízet několik teplých i studených pokrmů. Součástí tohoto prostoru bude samozřejmě i rozlehlý prostor se stoly a židlemi, aby si návštěvníci mohli odpočinout a sednout.
VIP PROSTORY:
Celý balkon Střední haly je vyhrazen pro majitele VIP vstupenek a bude rozdělen na dvě části (golden a diamond). Zde jsou i samostatné toalety. Každá VIP sekce bude mít i svůj bar s plným sortimentem.
Nabízíme prodej exkluzivních separátních boxů s obsluhou. Více informací k boxům naleznete na www.decadance.cz nebo na telefonním čísle 734 538 699.
OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Bude zajištěna kyvadlová autobusová doprava, která vás zdarma přepraví z Průmyslového Paláce až do Studio 54! Autobusy budou přistaveny přímo před vchodem.

————————————————–
Night of Heroes – Rozhovor s Armand Van Helden
Přinášíme vám krátký rozhovor s hlavní hvězdou Night of Heroes, americkým producentem Armandem Van Heldenem. Ten vystoupí jako headliner již 2. 2. V Průmyslovém Paláci v Praze na akci Night of Heroes.

Q: Kterou klubovou scénu považuješ za nejzásadnější?
AVH: Britská scéna je zásadní a z mého pohledu i “nejzdravější” na světě, pravděpodobně společně s australskou. Hodně mojí produkce má kořeny v britské scéně.
Q: Máš za sebou mnoho remixů pro umělce z celého světa – od Rolling Stones až po Puff Daddy. Pokud bys mohl spolupracovat s některým umělcem, který již není mezi námi, kdo by to byl a proč?
AVH: Steely Dan kvůli jeho velkému nadání pro psaní textů a Michael McDonald pro jeho charakteristický a procítěný hlas.
Q: S Duck Sauce jste v posledních letech uspěli napříč všemi hudebními žebříčky. Očekávali jste tak velký úspěch singlu Barbra Streisand? 
AVH: Ne, to ne. Myslím si, že nikdo neumí odhadnout úspěšnost skladby po prvním poslechu. U této skladby bych to sám nikdy nepředpokládal.
Q: Prý jste zvažovali i název s jinými celebritami. Je to tak?
AVH: Ano, vyzkoušeli jsme několik jmen, ale zas tolik jich nebylo. Jedním z nich byl třeba Neil Diamond, ale neznělo to tak dobře jako Barbra Streisand.
Q: Dává ti spolupráce v rámci Duck Suace něco víc než sólové hraní?
AVH: Doufám, že lidé porozuměli naší tvorbě správně. A to nemyslím nějak špatně vůči našim fanouškům. Je to všechno zábava. Doufáme, že je všem jasné, že tvorba téhle hudby je pro nás nesmírně zábavná činnost a dokážeme to skrze tyhle tracky předat i dál. Navíc to vzniká velmi organicky. Není to hudba budoucnosti, ani si na to nehraje.
Q: Sleduješ trendy v současné taneční hudbě?
AVH: Trendy jdou mimo mě. Nesnažím se hudebně uspokojit určitou skupinu lidí jen proto, že se jim zrovna líbí konkrétní hudba v daném období. Produkuji, co mě se líbí a co je v mé hlavě. Možná právě proto mě pak napadají neobvyklé kombinace stylů, které mají ve finále úspěch.
Q: Jaký hudební styl tě nejvíce ovlivnil?
AVH: Bez diskuse to byl Hip hop. Dodal bych, že spousta producentů taneční hudby to má podobně. Je to někdy až komické, že tyhle dva tábory na sebe hledí s opovržením. Přitom hodně samplů a skvělých remixů má kořeny v hip-hopu a samozřejmě další skvělé hudbě, která vznikala v 90. letech. A aby to bylo komplikovanější, tak to funguje i naopak.
Q: Nevadí ti, že si k tobě chodí pro remixy i popoví a populární umělci? Tvé kořeny jsou přece jen v undergroundu. 
AVH: Pravdou je, že většina umělců ani neví, kdo jsem a co dělám. Většina ode mě neslyšela ani jedinou věc. Problém je v tom, že když umělec podepisuje smlouvu s vydavatelstvím, tak je tam v 99% také uvedeno, že o autorovi oficiálního remixu rozhoduje taktéž vydavatelství. Mohou tedy nechat udělat remix od kohokoliv na světě, aniž by do toho zasahoval samotný umělec. To jen pro vysvětlenou, že to opravdu není o tom, že by mi zavolal konkrétní umělec a chtěl po mě remix. Pro mě je to pak zakázka, která mi třeba pomáhá v marketingu na jiných trzích. Není na tom nic bohulibého. Tak to chodí. Já jsem pro tyto umělce spojením s undergroundem a tak to je.
Q: Vinyl nebo CD?
AVH: CD
Q: Ibiza nebo Miami?
AVH: Ibiza
Q: Máš nějaké poselství pro začínající DJe? 
AVH: Dříve to bylo opravdu o hraní, dnes je to více show. Pokud stojíš na podiu jako kůl v plotě, tak si o tobě lidé myslí, že nejsi tak dobrý DJ, jako když se u toho kroutíš a máváš rukama. DJing se stal více formou představení, než aby vynikla jeho samotná podstata. Lidé nekoukají na line-up a vybírají podle toho, jestli tam bude dobrá party a zábava. Pokud chce být někdo na obou březích, musí si najít správný způsob, jak publikum nejen pobavit, ale také zároveň hudebně vzdělat.
Professional Widow: http://youtu.be/XszE4RynIKU
My, My, My: http://youtu.be/T6_vIZHMAAQ
You Don’t Know Me: http://youtu.be/lkRt_gU_lwc
Koochy: http://youtu.be/wMMU9NrDAno
I Want Your Soul: http://youtu.be/wsl3k2mHDhQ
Bonkers: http://youtu.be/Ci40ae8BlcE
Barbra Streisand: http://youtu.be/kMK7Aba0hbM
Brrrat!: http://youtu.be/9oi0IJv5M2k
www.armandvanhelden.com
www.facebook.com/armandvanhelden

—————————————————
Night of Heroes – vizualizace
Legendární jména světové taneční scény zamíří v únoru do Prahy. O tom, že každý hudební styl má své hrdiny, vás přesvědčí 2. února 2013 nový koncept NIGHT OF HEROES. Secesní střední hala Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích, která pojme až několik tisíc návštěvníků, se promění v místo, kam se sjedou umělci, kteří posledních dvacet utváří taneční scénu, byli u jejího zrodu a svými skladbami se nesmazatelně zapsali do zlatého fondu klubové scény. Výběr umělců a jejich důležitost na této jedinečné akci korespondují se vzpomínkami na doby, kdy taneční scéna prožívala po celém světě velký boom. House a techno se v té době dostávaly ze stínu undergroundu do většiny klubů. Zároveň se formovaly první velké halové akce a festivaly jako Creamfields, Mayday, Qlimax Trance Energy a další.————————————————————-
Night of Heroes – trailer
Přinášíme vám oficiální trailer k akci NIGHT OF HEROES, která se uskuteční již zanedlouho v Průmyslovém Paláci v Praze. Link: http://youtu.be/PH-7qpANnFQ
———————————————————–
Speciální vánoční nabídka 3+1 zdarma od BTL Agency
BTL Agency přichází se speciální vánoční nabídkou pro své fanoušky. Pokud si někdo v období mezi 10. a 24. prosincem zakoupí tři základní vstupenky na jednu z uvedených velkých akcí první poloviny roku 2013, tedy Night of Heroes dne 2.2.2013 nebo na Trancefusion Ocean of Love dne 13.4.2013, získá jako dárek čtvrtou vstupenku zdarma! Jako bonus dostane ještě přibalené CD Trancefusion mix by Thomas Coastline. Aktuální ceny základních vstupenek činí 650 Kč na Night of Heroes a 990 Kč na Trancefusion Ocean of Love. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream nebo objednávkou na dobírku přímo u BTL Agency.

Link na předprodej: www.ticketstream.cz/trancefusion
Objednávka vstupenek na dobírku a informace na: tickets@trancefusion.cz nebo na telefonním čísle +420 734 538 699.

————————————————————
Night of Heroes – Armand Van Helden v Průmyslovém paláci
Legendární jména světové taneční scény zamíří v únoru do Prahy. O tom, že každý hudební styl má své hrdiny, vás přesvědčí 2. února 2013 nový koncept NIGHT OF HEROES. Secesní střední hala Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích, která pojme až několik tisíc návštěvníků, se promění v místo, kam se sjedou umělci, kteří posledních dvacet utváří taneční scénu, byli u jejího zrodu a svými skladbami se nesmazatelně zapsali do zlatého fondu klubové scény. Výběr umělců a jejich důležitost na této jedinečné akci korespondují se vzpomínkami na doby, kdy taneční scéna prožívala po celém světě velký boom. House a techno se v té době dostávaly ze stínu undergroundu do většiny klubů. Zároveň se formovaly první velké halové akce a festivaly jako Creamfields, Mayday, Qlimax Trance Energy a další. BTL Agency a Decadance přiváží do Prahy hrdiny doby minulé i současné – a to během jedné noci na velkou party, která nás nechá vzpomenout nejen na začátky taneční scény, ale také zde uslyšíte, jaký je aktuální hudební trend umělců, kteří si mohli už před deseti lety přivlastnit titul legend. Oni jimi totiž opravdu jsou.
V rámci noci NIGHT OF HEROES vystoupí:
ARMAND VAN HELDEN
www.armandvanhelden.com
Ať už ho znáte pod tímto jménem nebo pod jinými z jeho více jak deseti uměleckými pseudonymy, vždy je to house v té nejzářivější podobě. Americký producent z Bostonu je podepsaný pod skladbami jako The Funk Phenomena, You Don’t Know Me, Hear My Name, My My My nebo Barbra Streisand a Big Bad Wolf pod hlavičkou jeho posledního projektu Duck Sauce.
ANTOINE CLAMARAN
www.antoineclamaran.com
Francouzský matador oslaví letos 20 let působení na scéně. Za tuto dobu se propracoval mezi absolutní houseovou špičku. Během jeho setu zajisté nebude chybět žádný z jeho zásadních hitů, jako např. Sexy Lady, Let’s All Chant, Let’s Get Together nebo Decadance.
SANDER KLEINENBERG
www.5k.tv
Holandský umělec, který je dalším významným střípkem do mozaiky velkých jmen party Night Of Heroes. Na scéně se pohybuje od roku 1987 a rozhodně nepomýšlí na žádnou pauzu nebo konec kariéry. Naopak letos vydává své desáté album.
MAURO PICOTTO
www.mauropicotto.it
Jsou vám povědomé skladby Iguana, Komodo nebo Pulsar? Tušíte správně – stojí za nimi tento italský techno dj. Mauro Picotto určitě nikoho neponechá v pomyslném klidu a jeho set bude určitě velmi důstojným zakončením celé akce.
ANGELO MIKE
www.angelomike.com
V Průmyslovém paláci nebude chybět ani přední zástupce polské taneční scény a člověk, který do své domoviny přivedl řadu zahraničních umělců a stál také u první polské Sensation White.
O support na hlavní stagei se postará ve speciálním B2B setu dvojice LOUTKA a BIDLO, která bude mít tu čest akci zahajovat a připravit atmosféru v hale pro své zahraniční kolegy. Oba se pak po skončení svých setů přesunou na Doklubu.cz stage, která bude vystavena ve foyer Průmyslového paláce. Tato stage bude patřit výhradně českým umělcům. Zároveň bude představovat tak trochu střet generací. Prostor totiž dostanou jak matadoři české taneční scény, tak i mladá a nadějná jména z řad té nadcházející generace. Kromě LOUTKY a BIDLA vystoupí v rámci druhé stage CHRIS SADLER a s Decadance neodmyslitelně spjatý P@CO. Z dravé mladé generace nebude chybět vycházející hvězda RICHARD REYNOLDS, kterého doplní teprve osmnáctiletý talentovaný DAIL MANENE.
Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream.
Více informací na www.decadance.cz a www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.
Kategorie a ceny vstupenky:
Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750, 850 a 990 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 990 Kč, dále pak 1090, 1190 a 1390 Kč na místě.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1990 Kč, dále pak 2090, 2190 a 2390 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.
Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.decadance.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na info@decadance.cz, poplatek 84,- Kč.
Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
NIGHT OF HEROES – Armand Van Helden v Průmyslovém paláci
2. 2. 2013, sobota
20:30 otevření paláce, 21:00 start programu, 06:00 konec
Průmyslový Palác (střední hala), areál Výstaviště Praha – Holešovice, Praha 7
DJs:
Main stage:
ARMAND VAN HELDEN (USA)
ANTOINE CLAMARAN (FR)
SANDER KLEINENBERG (NL)
MAURO PICOTTO (IT)
ANGELO MIKE (PL)
Doklubu.cz stage:
LOUTKA, BIDLO, CHRIS SADLER, P@CO, RICHARD REYNOLDS, DAIL MANENE

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.