TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNizozemská trojice vytvořila vocal trance hit

20.04.2023

Nedávno jsme psali o posledním singlu nizozemského matadora Reneho Bose, jehož umělecké jméno je Rene Ablaze. Ten se na scéně pohybuje již 30 let a za tu dobu spolupracoval se spoustou dalších umělců. Za všechny jmenujme Alex M.O.R.P.H., Roger Shah, Woody van Eyden, Misja Helsloot, Kenny Palmer, Andre Visior či TrancEye. A nyní je tu další Reneho release a jedná se opět o collab. Tentokrát jsme se dočkali první Reneho spolupráce s nizozemským kolegou Allem Wagtem, jenž je spíše známý pod pseudonymem Allen Watts. A aby těch nizozemců nebylo málo, tak o vokály se postarala amsterdamská rodačka Carina Meeuwig alias Cari. No a když se trojice ze země tulipánů rozhodne udělat trance song, tak to přece nemůže dopadnout špatně.
 

 
Allen Watts není sice tak zkušeným producentem jako protřelý mazák Rene Ablaze, ale i tak si za posledních deset let vybudoval slušné renomé a jeho skladby jsou vždy kladně přijímány. Allen se začal zajímat o hudební produkci v roce 2009 ve svých třiceti letech. A od roku 2012 pravidelně vydává trance skadby na významných labelech nejvíce na Who’s Afraid Of 138?!, kam směřuje zejména v posledních letech většinu své produkce. Před dvěma roky založil i svou vlastní značku High Voltage Recordings. Aktuální song však vychází na již zmiňovaném 138 BPM sublabelu majoritního vydavatelství Armada Music. Zde se soustředí téměř výhradně instrumentální tvorba, ale výjimka potvrzuje pravidlo a čas od času v katalogu labelu narazíme i na vokálový track.
 
A onou výjimkou je právě song On My Way s hlasem Cari produkovaný Allenem Wattsem a Rene Ablazem. Plavovlasá zpěvačka je sice služebně nejmladší z trojice, ale i tak toho od roku 2015, kdy započala své působení v hudebním průmyslu, stihla docela dost. Zpočátku své kariéry se stala tváří labelů Suanda Music a How Trance Works, později se propracovala k releasům na FSOE, Armind nebo Nocturnal Knights. Celkem má na kontě už 70 songů, kdy se jí poštěstilo spolupracovat i s takovými producenty jako jsou Giuseppe Ottaviani, Sean Tyas, Yoshi & Razner, Ronski Speed, James Dymond či nám dobře známý Dreamseekers.
 

ALLEN WATTS & RENE ABLAZE FEAT. CARI – ON MY WAY

Release date: 24.3.2023

Label: Who’s Afraid Of 138?!

Catalog: WAO138381

Hudební služby: https://armada.lnk.to/OnMyWay

 

Tracklist:

01. Original Mix (3:48) 138 bpm

02. Extended Mix (6:33) 138 bpm

 
 
Jak se dalo čekat, výsledek spolupráce tohoto nizozemského teamu je povedeným příkladem současného standartu na trancové scéně. Beaty jsou úderné a nesoucí klasické efekty, jenž Vás nepustí. Následuje autentický sametově čistý zpěv, dojemný pianový breakdown a strhující hlavní melodie, která sice nesrší originalitou, ale to vynahrazuje chytlavostí. A nechybí ani méně nápadná vedlejší acidová linka. Vše zabaleno dohromady a je zaděláno na vokálový trance hit, takže ani nepřekvapí, že se song probojoval do prodejního žebříčku Top 10 Beatport chart.
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit