TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNová trance párty Crossover ve Storm Clubu

25.09.2014

MV DESIGN a STORM CLUB představují novou party: CROSSOVER. Zažij v pátek 26. září skvělou party se 6 DJs na mainstagi – představí se 3 zahraniční hvězdy a 3 reprezentanti zvuku ČR . Všichni zmínění zahraniční DJs jsou součástí známého vydavatelství Armada a pro 2 z nich se bude jednat o premiérové vystoupení v České republice! A o kom, že je vlastně řeč? DAVID GRAVELL (NL), ARISEN FLAME (PL), DRIFTMOON (SK) a THOMAS COASTLINE, jenž budou doplněni warm-up a closing DJem (vítězové soutěže, viz. info níže). Mimoto Vás čeká i skvělá druhá hardstyle stage!
Začátek: 21.00
Konec: 06.00
Vstup (18+)
Vstupenky Na místě za pouhých 150czk
DAVID GRAVELL (NL)
Je nám ctí představit Vám poprvé v České republice Davida Gravella! Nadějná kariéra tohoto producenta z Amsterdamu měla rychlý start, když ohromil fanoušky i DJe svými tracky jako ‘Nighthawk’, ‘Megatron’ nebo ‘Bulldozer’ . Mnohými je označován jako jedna z vycházejících hvězd roku 2014. David Gravell si již stihl vytvořit jméno na mezinárodní scéně díky vystoupením v Austrálii, Číně, Velké Británii či Dubai. S velkou podporou od hvězd jako je Armin van Buuren, Hardwell, W&W, Deniz Koyu, Andrew Rayel nebo Porter Robinson lze s jistotou říci, že budoucnost Davida Gravella bude zářivá.
Pro více informací o Davidovi navštivte: https://www.facebook.com/djdavidgravell
ARISEN FLAME (PL)
Premiérové vystoupení v ČR čeká i druhého DJe a producenta jménem Arisen Flame, jenž byl vystřelen mezi hvězdy mezinárodní scény díky svému typickému „mysticky-trancovému“ zvuku. Překypujíc vášní k hudbě a talentem zaplavuje Arisen Flame prostřednictvím vydavatelství Armada svět jedním hitem za druhým a jeho fanouškovská základna rychle vzrůstá.
Představitel kvalitního trance a budoucí hvězda vycházející ze střední Evropy.
“Mezi nejlepší producenty trancu momentálně patří talentovaný Arisen Flame ” – Armin van Buuren
Pro více informací o Arisenovi Flameovi navštivte: https://www.facebook.com/arisenflame
DRIFTMOON (SK)
“Driftmoon je srdce a mysl skloubená v perfektní harmonii.”. Jednou za čas se objeví na poli trance nový zvuk, zvuk který si získá publikum již od prvního poslechu a zachytí samotnou podstatu tohoto žánru. V tomto případě se jedná o zvuk, jenž spatřil světlo světa díky neobyčejnému talentu Driftmoona. Každý dosavadní Driftmoonův track (například Drifter, Exodus, Leviticus, Howl At The Moon či Cama) otřásl světem trance a dostalo se mu podpory od Armina van Buurena v jeho show ASOT, kde se v mnoha případech stal „Trackem týdne“ či „Vycházejícím hitem“.
Pro více informací o Driftmoonovi navštivte: https://www.facebook.com/driftmoonmusic
THOMAS COASTLINE
Thomas je již dlouhou dobu součástí české i mezinárodní scény a jen málokdo umí namíchat tak skvělý set. Je autorem velkého množství kvalitních tracků, jimž se dostalo široké podpory od celé řady známých DJs. Kromě toho je i residentem známých Trancefusion parties, warm-up DJem Transmission a jeho radio show můžete slyšet každé dva týdny na mezinárodně známé stanici Afterhours.fm.
Pro více informací o Thomasovi navštivte: http://www.facebook.com/thomascoastline
WARM UP DJ A CLOSING ACT
Warm-upovým a zakončujícím DJem se stanou výherci contestu. Více informací k soutěži bude brzy zveřejněno!
DRUHÁ STAGE: HARDSTYLE
Na druhé stagi si můžete užít hardstyle. Vychutnejte si zvuk Maicusse, Dark Wizarda, Michnosse a Lucifrona!
Časový rozvrh
Bude oznámen v týdnu před začátkem akce.
Proč nesmíte na akci chybět??
Funktion One soundsystém
3 umělci z labelu Armada
2 DJs poprvé vystupující v ČR
Lasery a VJs
Pro více informací:
www.stormclub.cz
Ve spolupráci s Czech Trance Family
Promoter Friendly Agency
Armada Bookings
Pure Trance
MV Design
Těšíme se na Vás!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.