TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNové číslo RAVE venku!

05.12.2001

V prodeji je jiľ čtvrté číslo stále populárnějąího časopisu RAVE. I mě nezbývá nic jiného, neľ vám jej vřele doporučit, nebo» v něm mj. najdete stránku věnovanou tranceu, kterou pro vás připravujeme. Dobrou zprávou je to, ľe distribuce byla roząířena i na Slovensko, takľe i za hranicemi si lze přečíst o tranceu .)

Z obsahu:
CAUSA GOGO – líbí se vám, co předvádějí gogo a jak tancují? Nám moc ne, a proto jsme připravili do daląího čísla časopisu RAVE rozhovory s dvěma gogo (kluk a dívka), ale také rozhovor se slečnou, která celé léto měla moľnost tančit ve známém klubu Amnesia na Ibize. Jaký je rozdíl mezi českými a světovými GOGO? Jak se z člověka stane GOGO?
Co je MINIMAL? – víte co je to ten vąude tolik proklínaný minimal? A víte, ľe se u nás vlastně vůbec nehraje? Abyste mohli toho, kdo rozdává rozumy o minimal technu, poslat do přísluąných mezí, připravil pro vás Kaisersoze strhující článek o tom co je to minimalistické techno a minimalismus. Věřte tomu nebo ne, ale tenhle text přečtete jedním dechem!
DECO DEPO9 – líbí se vám, kdyľ je prostor na party vyplněn dekoracemi, které dokreslují atmosféru? Potom právě pro vás je určen rozhovor se třemi svéráznými chlapíky z klubu DEPO9, kteří se svými deco výtvory v poslední době slaví velké úspěchy.
SPEEDFREAX – kdyľ uľ je řeč o dekoracích, show a performancích nelze nezmínit dekadentní party Speedfreax. Na zoubek se jí podíval Ian.
MIRRORMAN – uľ jste ho zahlédli na party? A víte, ľe je to vlastně umělecké dílo? Jaké to je být půl hodiny Mirrormanem?
BACKSTAGE – nová rubrika o lidech z druhé strany pódia, promotérech, DJs a vąech těch kteří se kolem parties motají, ale nejsou zas tak vidět… Jako první o sobě vypráví DJ a promotér Dľejár.
MYSTIFIKACE – věříte bezhlavě médiím? Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, zda je pravda to co vám předkládají? Větąina lidí informace konzumuje, ale neověřuje si a toho vyuľil spisovatel novinář a také mystifikátor v jedné osobě Michal Hvorecký. Reklamní kampaň na party, která se nikdy nekonala, se prohnala Slovenskem. Jaký byl její výsledek?
LEO LYCRA – kontroverzní postava brněnské taneční scény odchází pracovat do prahy, jeho skladbu remixoval Takakki Itoh a připravuje se vydání jeho první desky.
Distribuce na Slovensku:
Bratislava :
Eden Klub, ®abotova 7
Vynil Shop,
Uw Cafe,
Mekka shop,
Kaviaren U Garpa
Kosice:
Vyagra Klub
Poprad:
Knihkupectvo Christiania
Zilina:
Guru Klub
Povazska Bystrica:
Vrtula Klub
Dubnica Nad Vahom:
Goa – Alternativny priestor
Nitra:
Stara Pekaren
Pezinok
Music Cafe

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.