TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNový singl: MARIO PIU’ – TECHNO HARMONY, mp3 preview

15.09.2000

Daląí blyątivý obal cédéčka pochází od italského dj-je Mario Piu’. Není vąak jen takovým pozlátkem, na rozdíl od níľe recenzovaného Pulsedriveru toto CD skrývá i dost kvalitní muziky.
Mario Piu’ je Ital a svoje skladby vydává u stejného labelu jako v současnosti asi nejznámějąí italský dj, Mauro Picotto, u labelu BXR. Společně tito dva vydali singl “Arabian pleasure”, ale o tom vąem jsem uľ psal v recenzi na minulý singl Mario Piu’ – “Communication”. Také jsem v té recenzi napsal, ľe Piu’ je takový 75% Picotto, co se týče kvality skladeb. Po aktuálním singlu “Techno harmony” to opravuji na rovných 80 procent.
Nenechte se zmýlit komerčním radio editem, který by mohl svádět k tomu, ľe tahle skladba je normální dance, neľ trance nebo techno. Pokud tedy vynecháme dva radio edity ( které se mi ovąem taky celkem líbí … :-)), na CD najdeme pět kvalitních a zajímavých mixů. Jsou to Vocal Mix ( 7:11 ), Extended Mix ( 7:26 ), Megavoices Mix ( 7:11 ), Mas Mix ( 6:31 ) a Alternativ Mix ( 4:42 ).
ZHODNOCENÍ: Zajímavá melodie hozená do stylu Mario Piu’ je podle mě zatím tím nejlepąím, co tento Ital vytvořil. A o kvalitě remixů svědčí i to, ľe je do svých setů zařazují takoví dj’s jako třeba DJ Scot Project a daląí … 🙂

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.