TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNový singl: PULSEDRIVER – YOUR SPIRIT IS SHINING / BARRACUDA, mp3 preview

13.09.2000

My name is techno, call me electro. To se zpívá v novém singlu od Mr.X a Mr.Y, tohle je ale “pulsující ovladač” z Německa. Pulsedriver se jmenuje projekt, který větąina z vás, co tento server navątěvujete pravidelně, asi zná. Pulsedriver volí na na rozdíl od jiných projektů lehce odliąnou strategii. Ta je zaloľena na tom, ľe vľdy, pokud si koupíte nějaký singl od Pulsedriveru, najdete na CD dvě různé skladby a obě jeątě v několika remixech. Takľe je to vlastně takové malé album ( “minialbum … :-)). To je přinejmenąím zajímavé, ale zajímavějąí by to jeątě bylo, kdyby byla i odpovídající kvalita obou skladeb.
Ta je totiľ díky důrazu kladeném na kvantitu spíąe průměrná a ani toto nové dvoj Maxi-CD není vyjímkou. Těľko říct, jestli je lepąí “Your spirit is shining” nebo “Barracuda”. Kaľdopádně “Barracuda” je spíą skladba určená pro kluby. Obě skladby jsou ve stylu trance, ale nečekejte trance ve stylu Armin van Burrena nebo třeba DJ Scot Projectu. Je to prostě CD s trance hudbou, která je teď aktuální, na kterou si ale za rok uľ nikdo nevzpomene.
ZHODNOCENÍ: DJ Tibby alias Pulsedriver jede ve stále stejných kolejích, uvidíme, jak dlouho mu to jeho label bude trpět. Takľe zhodnocení je následující: Propadák to sice není, ale nic nového tohle CD nepřináąí. To ani náhodou …

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.