TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaNumark Trance Conference – poslední info

08.12.2005

Jak už určitě všichni dobře víte, tento pátek 9.12.2005 se uskuteční další z akcí Numark Trance Conference a to v Calypssu v Lysé nad Labem. Jako hlavní host se poprvé na NTC představí tranceový live act ReBorns, tvořený dvěma mladými ambiciozními tranceovými producenty z Kladna (Tc a Fuzzy). Jejich exklusivní vystoupení na NTC si rozhodně nenechte ujít. ReBorns se na vás moc těší a slíbili, že vám ve svém podání předvedou tranceové klasiky, ale i mnoho z jejich vlastní tvorby. Bude to mazec!!! Sekundovat jim za pultem od Numarku budou Dolphin a Sally J a.k.a. Crash DJ Team a Peter van Zelden. Kluci si nakoupili hafo nových desek, takže se máte na co těšit.
line-up:
22:00 – 00:30 Peter van Zelden
00:30 – 01:00 ReBorns /live/
01:00 – 03:30 Crash DJ Team
03:30 – end Crash DJ Team vs Peter van Zelden
Music club Calypsso naleznete v Lysé nad Labem, přímo naproti nádraží českých drah. Otvíráme ve 21:00, ale pokud dorazíte dřív, můžete se posilnit v luxusní pizzerii Matylda, která je hned vedle klubu a je i s klubem propojena. Do Lysé nad Labem jezdí vlaky z celé ČR Přímé spoje z Plzně, Prahy, Ústí nad Labem, Kolína a Hradce Králové, takže můžete dorazit opravdu odkudkoli. Club je hned naproti nádraží. První ranní vlak odjíždí již ve 4:30 takže nemusíte na nádraží tvrdnout nijak dlouho a kdyby náhodou, můžete počkat v nedalekém non-stopu.
Je nám taktéž ctí, že si naší akci vybrala tranceová fanynka Trance-Girl jako svou Birthday party, takže NTC-Music přeje předem vše nejlepší a vy ostatní koukejte dorazit taky, protože to bude velkej mazec. Luxusní zvuk, vynikající světla, super videoprojekce a dokonalá tranceová muzika, tuhle kombinaci tenhle pátek naleznete jen v Calypssu na Numark Trance Conference.
Tuto akci podporuje NTC-Music a firma Numark
————————————————————————
Server www.ntc-music.cz a firma Numark si vás dovolují pozvat tento pátek 9.12.2005 na další vydání putovní tranceové pařby Numark Trance Conference. No a kde a kdy se tentokrát NTC uskuteční? Jak je již poslední dobou zvykem, vracíme se opět na místo činu a to konkrétně do Lysé nad Labem do Music Clubu, který mezi ostatními vyniká skvělým zvukem, výbornými světly a dokonalými cenami na baru Tím clubem není žádný jiný než Music Club Calypsso. Těšit se tentokrát můžete na residenty NTC-Music.cz a to konkrétně na Dolphina vs Sallyho J. a.k.a. Crash DJ Team a Petera van Zeldena a jako lahůdku pro vás máme premiérové vystoupení nového tranceového live actu ReBorns. V rámci této akce mimo jiné oslaví své narozeniny vám všem dobře známá Trance-Girl, takže to bude opravdu mazec!!! Ti z vás, kteří již v Calypssu na NTC v září byli, vědí, že se můžete těšit na luxusní klubík s výborným zvukem, skvělými světly, viděoprojekcí, nabitým barem a hlavně dokonalou tranceovou muzikou. Nemáte-li tedy v pátek 9.12. co dělat, přijeďte si zakalit do Calypssa na Numark Trance Conference. Open: 21:00, ženy a dívky do 22:00 vstup zdarma, jinak za 60,- Těšíme se na vás!
Další info na www.ntc-music.cz. Tuto akci podporuje Numark.cz, NTC-Music.cz a Danceradio.cz
Volné vstupy můžete vyhrát ve středu 7.12. od 20:00 na i-netovém radiu Danceradio.cz v pořadu NDC – Numark Dance Conference.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.