TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaOficiální Warm-up Amazing City ve Vertigu + zahraje i Laydee Jane

06.03.2007

Zdravíme příznivce kvalitní klubové hudby a všechny, co mají rádi zábavu! Přijďte si užít sobotní žhavou noc 17.3.2007 do klubu Vertigo (Havelská 4, Praha 1) kde se uskuteční warm-up party k mega akci Amazing City, kterou poctí svou návštěvou velký Paul Oakenfold. Amazing City je první pořádaná party nově vzniklé agentury Clear Vision. Ta na rok 2007 plánuje minimálně tři další megaparty s předními světovými hudebními hvězdami. Je třeba podotknout, že na první akci vůbec nešetřila. Všichni ti, kteří truchlili, že britská legenda taneční scény Paul Oakenfold nedorazila v loňském roce do Prahy společně s Madonnou, mohou nyní zaplesat. Nejdražší světový DJ Paul Oakenfold vystoupí na Amazing City jako hlavní hvězda. Doplní ho Johan Gielen (NL), Judge Jules (UK), Eddie Halliwell (UK), Daniele Divoli, Matt Hardwick (UK) a LayDee Jane. Na této warm-up party se vám představí pražská top DJ dvojka Pete Walk (clearvision.cz / petewalk.com) + Nesquik (djnesquik.com). Supportovat jim nebude nikdo jiný, než DJane, která vystoupí i na samotné Amazing City – LayDee Jane (laydeejane.eu). Tento unikátní večer bude v podání electro / house / progressive / Amazing City stylu!. Nebude chybět speciální videoprojekce, možnost zakoupit levnější vstupenky na Amazing City a ten, kdo zavítá na tuto party s letáčkem v ruce, může celou noc pít vodku za pouhých 30 KČ! Všechny potřebné informace naleznete také na stránkách www.amazingcity.cz, www.clearvision.cz nebo www.djnesquik.com. Budeme se těšit na vaši podporu a na dlouhou noční jízdu!
Amazing City 13.4.2007 v T-Mobile Areně s Paulem Oakenfoldem a dalšími světovými DJs!
Laydee Jane – Lucie Králová alias LayDee Jane pochází z České republiky, ale své debutové vystoupení měla v roce 1999 ve Švýcarsku, kde se v místních klubech také vyučila. Publikem ji vítalo s otevřenou náručí a okamžitě přijalo její talent a vášeň pro hudbu. Během relativně krátké doby ji její energické a průkopnické DJ sety postupně zavedly do hostujících pozic po celé Evropě, Asii a Africe. Talentu LayDee Jane si velmi brzy povšimlo nemálo prestižních klubů, které chtěly být součásti její kouzelné cesty a nabídly ji rezidenturu. LayDee Jane má v současnosti rezidenci v klubech Duplex v Praze (CZ), Fabric v Ostravě (CZ) a vyhlášeném klubu MAD ve Švýcarsku, kde působí jako rezident již čtvrtým rokem. Kromě toho několik sézón vystupovala na Mallorce v klubech BCM a Riu Palace a jeden rok byla rezidentem legendárního klubu Monte Cristo ve Francii. Ve svých setech nejčastěji kombinuje melodický trance s progresivním tech-trancem, čímž dokáže často vytvořit až neuvěřitelnou atmosféru. Své umění ukázala i na významných festivalech jako Creamfields v Čr, FFWD dance parade v Holandsku, Streetparade ve Švýcarsku a spousty dalších. V posledních letech se často objevuje na lineupech společně s takovými jmény jako jsou Marco V, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Svenson, Rank 1, Johan Gielen, Randy Katana, Armin van Buuren a mnoho dalších a několikrát si zahrála i s DJem Tiësto, například při jeho historicky prvním vystoupením v České Republice. LayDee Jane bavila hudba již od dětství. Navštěvovala různé umělecké školy, kde měla hodiny zpěvu, tance a hry na klavír. Tyto dlouholeté zkušenosti jí pomohli nejen v její Djské kariéře, ale také při její produkci, které se začala aktivně věnovat v roce 2002. V současné době už má na svém kontě pět skladeb včetně velmi úspěšného singlu Titan-ic. Vedle produkování vlastního materiálu si LayDee Jane našla i čas k namixování CD kompilace Sonic 5, jež se vydala k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku. Podle žebříčku “The Dj List” patří LayDee Jane v roce 2005 mezi 70 nejoblíbenějších djů světa a v tranceu dokonce do první třicítky! Sledujte LayDee Jane pečlivě, protože její energické živé sety a zajimavá produkce můžou být velmi návykové.
Pete Walk – Vlastním jménem Petr Procházka, donedávna vystupoval pod jménem Prochy. Ze severočeských klubů se v roce 1998 Prochy stěhuje do Prahy, kde jeho djská kariéra pořádně startuje. Prvním pražským klubem kde hraje, je legendární RadostFX a akce Prozak, na které se stává pravidelným hostem. V roce 2000 se stává produkčním v pražském klubu Spiral, kde (přes svojí malou kapacitu) vystupují takoví djs jako Corvin Dalek, Paul Mac či djka Nana a zakládá promotérskou agenturu Moonlight production – později Trendmusic a začíná organizovat party po celé České republice. Od počátku fungování klubu se podílí na produkci klubu a Industry, kde si zahrál bo boku djs jako Jim Masters, Duncan Forbes, Niels Hess, apod. V rámci klubu Industry pořádal pravidelnou a mimořádně úspěšnou party Basic, kde měl svá pravidelná vystoupení s djem Orbithem. V současné době Pete Walk hraje v prestižních klubech v ČR jako jsou Mecca, Radost FX (společné hraní s Judge Julesem 2.3. 2004), Duplex a v dalších klubech po celé republice. Pravidelně jezdí vystupovat i do Polské republiky. V jeho hraní je nejčastěji slyšet electro, progressive, trance.
DJ Nesquik – Honza Králík / vítěz 4. pokračování LIVC Bassline Cup 2003. Start DJing 1999. Začíná jako house DJ na menších školských akcích. Byla to dlouhá cesta, ale průvodcem a pomocníkem na ní je jeho otec, sám bývalý DJ. Už od malička má k hudbě kladný vztah.V mládí chodí na hodiny klavíru a postupně časem přechází na synthesizer, který mu dává v hudbě větší rozhled. Později kupuje počítač a nový synthesizer Yamaha, s kterým jde vytvářet mnohem více zajímavých věcí. Vydává i pár svých promotion cd singlů. Vývoj jde ale neúprosně dopředu a v hudebním průmyslu, co se týče techniky to platí dvojnásob, proto Honza přechází k univerzálním gramofonům. “Jaký styl hraje?” Žádný specifický styl hraní nemá. Jedná se o směs House, Electro, Progressive Trance a Wet and Hard. Dá se říct, že je vyznavač všech stylů a věcí, které maji dobrý základ a zajímavý nápad + pumping nádech! “Jak dlouho působí jako Dee-Jay?” Začíná jako živý projekt se synthesizer-em, jak už zmiňuje na začátku, ale po roce se přeorientovává definitivně na turntable. Při svém vystupováni rád použivá jako doplněk sampler a efektor, kterými umí výborně dokreslit atmosféru párty. Aktivněji se začíná věnovat DJing-u asi od roku 1999 a v současné době je dynamicky hrající a oblíbený DJ v celé ČR. Pravidelně také vystupuje jako duo s hip-hopovým dj Omar-em z Rádia Wave 100,7 FM alias ” Active Ingredients ” (dj Nesquik / djNesquik.com & dj Omar / PlatinumSoul.biz). Na Dance Rádiu ho můžete slyšet v pořadu Clubmix s dj Milanem Kroužilem. Dj Nesquik je také znamý svým improvizujícím a spontáním vystupovaním, kdy pravidelně vytvoří jedinečnou “breath holding” atmosféru. Za jeho uměním stojí několikaletý trénink a vystupovaní v zahraničí i po celé ČR! Hraní v klubech v ČR: Sazka Arena/Praha, Roxy/Praha, Duplex/Praha, Vertigo/Praha, Ultramarin/Praha, Studio54/Praha, Norton Club/Praha, O2bar/Praha, Matrix/Praha, Jahoda/Praha, Styx/Praha, MC Club/Poland, K2 Club/Poland, Viva Club/Poland, Fabric/Ostrava, Liquid/Liberec, Barumba/Olomouc
Warm Up Party
Amazing City – Paul Oakenfold
17.3. Club Vertigo, Havelská 4, Praha 1
www.vertigo-club.cz
Start – 21:00 / End – 5:00, vstup zdarma
S letákem Amazing City Absolut vodka za 30,- !!!
Předprodej vstupenek na Amazing City za zvýhodněnou cenu!
DJs: Pete Walk (clearvision.cz / amazingcity.cz), Nesquik (djnesquik.com / rehabnight.com)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.