TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaOliver Klein v sobotu na Zenu

13.05.2002

Hegemonii anglických DJů, hostujících na nejoblíbenějąí klubovce roku 2001 (dle ankety Dance Awards 2001) – trance festivalu ZEN, naruąí pro tentokrát německý DJ OLIVER KLEIN(www.oliverklein.co.uk), který se nedávno představil v Praze na Ibiza Night, kde dal svým setem popud k zabookování právě na tuto noc. Doprovázet ho budou jako obvykle residenti noci DJ MICHAEL BURIAN a JOEL EINHORN. Deep house chillout bude v reľii dua Dan Cooley a Rai, o obvyklý UV cirkus se postarají dekoratéři a chybět nebude ani bohatý světelný a laserový park, ani úderná videoprojekce od Phase.
Oliver Klein
Německý DJ a producent, který v ČR nedávno vystoupil na Ibiza Night je headlinerem květnového trance festivalu ZEN. Stylově lze tohoto DJe, který se těąí velké mezinárodní podpoře ze strany lidí jako Judge Jules, Paul Oakenfold a daląích, zařadit do kategorie tech-trance a zvukově se občas blíľí i wet’n’hard zvuku Timo Maase. V současné době vychází jeho studiová tvorba na labelech jako Maelstrom či Mutekki a je zaměstnán jako A&R manager labelu Beats and Friends, sídlícího v Düsseldorfu v Německu.
Jeho DJská kariéra začala v roce 1993 hraním techna a progresivního houseu. Později se stal residentem řady německých klubů, předevąím klubu The Poison. U veřejnosti se dobře zapsal svými projekty jako KING-O či EXIS OF EARTH, mimo studiovou produkci je také aktivní jako produkční velkých raves typu Mayday a Love Parade ale i jako televizní a rádiový moderátor – prostě vąestranný hudební člověk. Oliver Klein vystoupí na trance festivalu ZEN v sobotu 18. května 2002.
18. 5. 2002 <so>
Roxy promotion uvádí:
ZEN – trance festival
resident DJs: Michael Burian (flesh/jpa), Joel Einhorn (roxy praha)
special guest: OLIVER KLEIN(Germany)
deep house chill out: Rai, Dan Cooley
laser show Overthere, video animation Phase

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.