TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaOliver Klein zavítá zítra do Karlovek

16.09.2004

Po třech měsících se opět rozbíhá party PROGRESSIVE, která byla v Karlových lázních respektive v klubu PARADOGS tradicí . Jak název prozrazuje, noc se ponese v duchu progressive house, tedy stylu, který si ve světě i v Čechách oprávněně získává stále více příznivců. Rezidentem “nově” rozjízdějící noci se stal dj Martin Gredner, který patří mezi elitu progresivních dj´s v Čechách a zvětšující se zájem o jeho osobu i v zahraničí svědčí o jeho kvalitách. Martina jste mohli vidět prakticky na všech důležitých parties v Čechách (Hradhouse, Creamfields, Citadela, pravidelné noci v klubu Fabric) a vždy dokazuje,proč si vybudoval skvělou reputaci. Pro minulý rok byl v anketě na serveru Spaceboss.net (novinářem PNR) vyhlášen progressive djem roku.Nechal za sebou taková jména jako Michael Burian, Tkáč and Haverlík či dj Rai. V anketách ostatních novinářů se pohyboval pravidelně mezi prvními třemi. Progressive se hodlá stát špičkovou nocí a protože hned v úvodu přivítá dje Olivera Kleina, máte se tedy na co těšit!
OLIVER KLEIN je značkou mezi světovými Djs. V loni dobyl mezinárodní taneční parkety svým energickým singlem “Rheinkraft”, s velkou spoustou remixů jako od Tiesta- “Flight 643”, “Members of Mayday”, “Sonic Empire”, a Harryho “Choo Choo” . Tyto mistrovské kousky byly nejlepším důkazem Oliverovych kvalit na poli producenta Jeho následující singl “Timeloop” získal obrovskou podporu, když byl uveden na Radiu 1 jeho klíčovými Djs jako Seb Fontaine, Judge Jules a Pete Tong. Timeloop zcela zaplnil taneční parkety a Ministry Magazine ho zvolil jednou z nejlepších 15 nahrávek v roce 2001. Dlouhou dobu strávil ve studiu se svým partnerem Jurgenem Driessenem, aby vyprodukovaly nový singl “Shakedown”, jež bylo vydáno u Maelstrom ve VB a Silly Spider v Německu. Taktéž dodal koření na poslední singl Jurgena Driessena “Help Me” , jež bylo vydáno v jejich vlastní společnosti Mutteki.
V posledních 12 měsících byl plně vytížen, když vystupoval na Creamu na Ibize spolu s takovými legendami jako Paul Van Dyk, Dave Seaman a Tiesto. Díky hostování v anglických superklubech jako The Gallery, Passion, Cream, Type a Colours si vytvořil solidní základnu fanoušků ve VB. Následující sety v klubech po celém světě udělaly z Olivera hodně cestujícího člověka- Japonsko, Hong Kong, Columbie, Panama, Costa Rica, Španělsko, Turecko, Česká republika, Rusko a mnoho dalších zemí. Na Miami´s WMC 2002 byl hvězdou společně s Timo Maasem a Sebem Fontainem. Hlavní atrakcí byl také jeho set na letošním Mayday, kde sdílel pult s největšími Djs jako Westbam, Carl Cox, Paul Van Dyk, Lexy and Kpaul atd.
Jeho úspěch pokračoval jeho velmi očekávaným debutovým mix albem “International Sound of…Oliver Klein”, vydaným u New State Entertainment, UK. Jestli toto nestačí… Oliver křižoval po světě na svém turné, aby představil toto album, a to od konce září do začátku roku 2003. Progressive také dává prostor kvalitním talentům a mezi ně patří i ostravský dj Ringo, jehož můžete znát z ostravského klubu Fabric..Je známý svou strhující komunikací s publikem a kvalitním výběrem skladeb.Rozhodně se máte na co těšit! V kombinaci se skvělým soundem a světelnou show bude PROGRESSIVE 17.9. nejideálnější volbou, jak strávit páteční večer, zažít emoce a skvělou show v klubu PARADOGS!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.