TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaPárty Novinky od Maxistore

06.08.2008

Máme pro Vás přichystané druhé Párty novinky v letošním roce. To znamená, že máte možnost zakoupit výrobky z oblasti klubové a diskotékové techniky za velice výhodné ceny. Slevy na výrobky jsou k dispozici do 31.8. Ze světelné techniky Vás rádi upozorníme na laser eLite Rebel laser 400 RGY DMX, který má výkon 400 mW (100 mW zelený paprsek, 300 mW červený paprsek), dále má vestavěné programy s regulací rychlosti změn obrazců, zabudovaný mikrofon pro ovládání hudbou. Ovládat se dá signálem DMX-512. Původní cena tohoto laseru byla 19 990,-Kč, vy ho můžete mít za akční party slevu za 15 990,-Kč. Ze zvukové techniky pro Dje je tu pak k dispozici mixovací přehrávač na SD karty. Jedná se o výrobek Omnitronic SDP-1 Dual SD/MP3. Tento přehrávač se se sloty na SD karty je velmi užitečné zařízení pro všechny mobilní DJe, kteří potřebují jednoduchý, rychlý a spolehlivý přehrávač. S naším SDP-1 nepotřebujete žádné CD nebo laptop, hudba je uložena v MP3 souborech na malé a levné SD (Secure Digital) paměťové kartě. Původní cena je 7 190, party sleva pak klesla na 6 690 Kč.
Tohle je skutečně jenom část z kolekce vybraných párty výrobků. Všechny výrobky jsou k prohlédnutí v PDF zde. Leták můžete mít i v klasické tištěné podobě.
Stačí si zajít k nám do maxi store, sídlíme v ulici Bořivojova 57, připravte si dotazy na naše prodavače, rádi Vás s výrobky seznámí podrobněji.
Veškeré zboží je také možné získat na splátky na prodejně nebo přes on-line splátky
www.maxistore.cz
x@maxistore.cz
Skytec
E lite
Citronic
Omnitronic
Stagg
Eurolite
Antari
Futurelight
Skytronic Spotřební zboží

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.